• Informacje na temat:

  mateusz borek żona

Artykuły na temat: mateusz borek żona
 • Mateusz Borek (42 l.) rzadko pojawia się na salonach, a jeśli już zrobi wyjątek, to uczestniczy głównie w wydarzeniach dotyczących sportu. Tym razem jednak pojawił się na otwarciu Teatru Kwadrat. Towarzyszyła mu piękna żona Joanna, którą nieczęsto możemy oglądać u jego boku. Ładna z nich para?

 • Telekamery 2015: Oto laureaci, czyli najlepsi w telewizji!

  Znamy tegorocznych laureatów Telekamer. W poniedziałek, 9 lutego, w hotelu Double Tree by Hilton w Warszawie, magazyn "Tele Tydzień" już po raz 18. ogłosił wyniki plebiscytu. W gronie laureatów znaleźli się między innymi Barbara Kurdej-Szatan, Michał Żebrowski, Agnieszka Chylińska, Tadeusz Sznuk i Przemysław Babiarz.

 • Serialowy przewodnik

  Natalii i Hani, szybko kończy rozmowę. Ostatecznie nauczycielka zostaje w Lipnicy, a gdy później wychodzi z domu, wpada na Janka. Morawski zabiera ją na krótką rozmowę na komisariacie. Mateusz(...) postanawia zemścić się na kobiecie, która pogrążyła ją w oczach ukochanego. Dlatego też Kryńska dzwoni do Chodakowskiej i błaga ją o spotkanie. Była żona Olka w końcu ulega i proponuje rozmowę w bistro...

 • Niespodzianki w "Hotelu 52"

  Istnieje przekonanie, iż nic tak nie hartuje jak przeciwności losu, które nas spotykają. Pod tą tezą z pewnością może się podpisać Natalia Lipska, której determinacja i siła pozwoliły odbudować spalony Hotel 52. Czy starczy jej wytrwałości by zadbać także o miłość? Już w czwartek, 6 września, na antenie Polsatu startuje 6. sezon serialu "Hotel 52".

 • Serialowy przewodnik

  ...reżyserem. Po przeczytaniu notki Miłosz wpada we wściekłość. odc. 2907 Po powrocie z nocnych zdjęć Kozuń żąda od Bożenki wyjaśnień. Gdy żona wyjaśnia mu sytuację, Miłosz jedzie do redakcji Gazety Brukowej(...) o konsultację Latoszka. Zybert ma wypadek w pracy. Upada i uderza głową o biurko. Dyrektor Tretter jako zastępcę ordynatora wyznacza Adama. Ojciec Mateusz odc.189 Ksiądz Mateusz i Nocul stają się...

 • Telekamery rozdane!

  Już kolejny raz gwiazdy małego ekranu nagrodzone zostały przez widzów w plebiscycie "Telekamery Tele Tygodnia". Nominowani stawili się na uroczystej gali w warszawskim Teatrze Polskim, gdzie laureaci odbierają te wyjątkowe wyróżnienia.

 • Telekamery rozdane!

  Już kolejny raz gwiazdy małego ekranu nagrodzone zostały przez widzów w plebiscycie "Telekamery Tele Tygodnia". Nominowani stawili się na uroczystej gali w warszawskim Teatrze Polskim, gdzie laureaci odbierają te wyjątkowe wyróżnienia.

 • 2,5 mln dla Ibisza

  W minioną niedzielę telewizja Polsat wyemitowała swój nowy program rozrywkowy "On i ona", w którym znane gwiazdy opowiadają o swoich związkach.

 • Doda, Santor i... Cichopek

  Wiemy już, co wiosną zaoferują swoim widzom TVN oraz TVP. A Polsat? Stacja proponuje m.in. nowe muzyczne show "Tylko nas dwoje. Just The Two Of Us" oraz nowy serial "Hotel 52". Konferencja prasowa, prezentująca wiosenną ramówkę Polsatu, odbyła się w czwartek, 18 lutego, w warszawskim klubie Platinium.

 • Lis i Kraśko z Wiktorami

  Dziennikarze Tomasz Lis i Piotr Kraśko oraz aktorzy Anna Dymna i Piotr Fronczewski znaleźli się wśród laureatów Wiktorów 2008. Gala rozdania nagród, przyznawanych największym osobowościom telewizyjnym, odbyła się w poniedziałek, 11 maja 2009 roku, w Warszawie.

Zdjęcia na temat: mateusz borek żona