• Informacje na temat:

  mateusz damięcki 2012

Artykuły na temat: mateusz damięcki 2012
 • Mateusz Damięcki: Szykują się zmiany!

  Mateusz Damięcki (35 l.) podobno dojrzał już do tego, by zostać tatą.

 • Damięcki w pastiszu "50 twarzy Greya"

  Mateusz Damięcki wystąpi w komediowo-muzycznym spektaklu będącym pastiszem bestsellerowej książki "Pięćdziesiąt twarzy Greya". W sztuce "Klaps! 50 twarzy Greya" towarzyszyć będą mu Magdalena Lamparska i Marta Walesiak.

 • Mateusz Damięcki wraz z ukochaną urządzają nowe mieszkanie!

  Mateusz Damięcki (35 l.) i jego ukochana Paulina Andrzejewska podjęli przełomową decyzję o przeprowadzce do Warszawy. Powoli wykańczają swoje gniazdko. Czy to początek większych zmian w ich życiu?

 • "Zagubiony czas": Damięcki schudł 16 kg

  "Zagubiony czas" w reżyserii Anne Justice z Mateuszem Damięckim w pierwszoplanowej roli odnosi sukcesy na całym świecie, zbiera laury na międzynarodowych festiwalach i najlepsze recenzje krytyków filmowych. 29 sierpnia pojawił się także na płytach DVD

 • "Bodo": Mateusz Damięcki zaręczy się przy wigilijnym stole?

  Mateusz Damięcki, czyli Adam Brodzisz z nowego serialu „Bodo”, za kilka dni – a dokładnie w wigilię Bożego Narodzenia – najprawdopodobniej poprosi swą ukochaną, Paulinę Andrzejewską, o to, by została jego żoną!

 • Nowe sezony show i seriali już w lutym

  Telewizje TVN i Polsat zdecydowały o przyspieszeniu wiosennych premier. Nowe sezony "X Factora", "Prawa Agaty", "Przepisu na życie", "Lekarzy" i "Przyjaciółek" rozpoczną się już w lutym. Z takiej decyzji władz obu stacji najbardziej cieszą się fani popularnych seriali i programów.

 • Damięcki chce anulować ślub

  Już rok temu, kiedy Mateusz Damięcki (31 l.) nie spotykał się jeszcze z Pauliną Andrzejewską, media informowały, że zamierza wnieść do sądu biskupiego pozew o unieważnienie swojego zawartego 24(...) bez orzekania o winie. W marcu 2012 roku gruchnęła wieść, że aktor znalazł nową miłość. Od tej pory para jest nierozłączna, Mateusz po miesiącach smutku wyraźnie odżył, dziś znów jest szczęśliwy...

 • Taka "crazy witch"

  Nieczęsto zdarza się, by polska aktorka występowała u boku gwiazd pokroju Jeremy'ego Rennera czy Gemmy Arterton, jednak widzowie mogą mieć problemy z rozpoznaniem Joanny Kulig w filmie "Hansel i Gretel: Łowcy czarownic".

 • Damięcki odchudza się dla ukochanej

  Mateusz Damięcki (31 l.), podobnie jak kilka milionów rodaków, przed nadejściem lata chce zrzucić parę kilogramów.

 • Damięcki ma nową dziewczynę

  Wszystko wskazuje na to, że tegoroczna wiosna będzie dla Mateusza Damięckiego (31 l.) wyjątkowo radosna.

Wideo na temat: mateusz damięcki 2012
 • 2012

  Pomysł na film 2012 przyszedł do głowy scenarzyście, producentowi i kompozytorowi Haraldowi Klosererowi, który od dawna pracował z Rolandem Emmerichem jako współautor scenariuszy. "Każda cywilizacja na Ziemi posiada swoje mity związane z wszechogarniającym kataklizmem", mówi Kloser. "Sprawy zaczynają nagle przybierać zły obrót, społeczeństwo coraz mniej wytwarza, a planeta zaczyna na nowo swój bieg. I tylko niektórzy z nas otrzymują drugą szansę na to, aby zapoczątkować nową kulturę, nowe...

 • Wszystkie kobiety Mateusza

  Mateusz Kłos od zawsze dbał o swoje kobiety. Kiedy 70-letni artysta, hulaka i wielbiciel płci pięknej umiera, wcale nie kończy to problemów... ich mężów. Mateusz odwiedza je we śnie, pomaga im wydobyć na nowo ich kobiecość, pewność siebie i niezależność. Zaniepokojeni mężczyźni, bliscy utraty swoich kobiet, muszą w końcu nauczyć się je rozumieć.

 • Piksele

  Polacy uwielbiają ekscytować się życiem innych. Najbardziej fascynuje ich jednak to, co odbiega od powszechnie przyjętych schematów i norm społecznych. Im bardziej nierealne, absurdalne, sensacyjne czy komiczne wydarzenia, tym chętniej trafiają do codziennych rozmów i dyskusji. Media, dla których tzw. oglądalność i wyniki sprzedaży oznaczają być albo nie być, karmią się więc każdą ekscytującą informacją. Że nie zawsze sprawdzoną czy rzetelną? To efekt tempa, w jakim krążą współczesne "newsy"....