• Informacje na temat:

  mateusz damięcki dziś

Artykuły na temat: mateusz damięcki dziś
 • Mateusz Damięcki: Szykują się zmiany!

  Mateusz Damięcki (35 l.) podobno dojrzał już do tego, by zostać tatą.

 • Maciej Damięcki: Rodzina, SB, rak prostaty

  Jego recepta na sukces to dobre geny i rodzina, która w każdej sytuacji stoi za nim murem.

 • Mateusz Damięcki: Drugi ślub coraz bliżej!

  Joanna Damięcka zdradziła tygodnikowi "Twoje Imperium", że już nie może się doczekać chwili, w której jej syn, Mateusz Damięcki (36 l.) po raz drugi stanie na ślubnym kobiercu. - Jestem bardzo(...) dogaduje się z Mateuszem. Nie mogłabym życzyć nikogo innego ani sobie, ani jemu. Mateusz Damięcki jest związany z Pauliną Andrzejewską od ponad pięciu lat. I chociaż od początku tej znajomości było widać...

 • Mateusz Damięcki: Pomógł ojcu w walce z rakiem

  Odłożył przygotowania do wymarzonej podróży dookoła świata. Ważniejsza stała się dla niego walka o przyszłość rodziny.

 • Mateusz Damięcki zaskoczył żonę! „Nie mogła uwierzyć, że jej to robię”!

  We Włoszech, w mieście świętego Franciszka, wydarzył się cud, dzięki któremu żona Mateusza Damięckiego (36 l.) uwierzyła w Boga, tak mocno jak on.

 • "Córka kapitana" w polskich kinach

  11 maja na ekrany polskich kin wchodzi rosyjski film "Córka kapitana", w reżyserii Aleksandra Proszkina. W rolach głównych wystąpili młodzi polscy aktorzy, bohaterowie ekranizacji "Przedwiośnia" - Karolina Gruszka i Mateusz Damięcki. "Bardzo cieszymy się z tego, że film wejdzie do polskich kin. Dziś to, co rosyjskie, nie musi już oznaczać tego, co złe" - powiedział aktor na konferencji prasowej.

 • Mateusz Damięcki: nie widzi świata poza synem! Wszystko się zmieniło!

  Mateusz Damięcki (36 l.) niedawno został pierwszy raz tatą. Matka aktora wyznała w rozmowie z „Twoim Imperium”, jakim to ideałem ojca jest jej syn. „Mateusz robi przy dziecku wszystko!” – zachwyca się.

 • Trzebiatowska w nowym serialu

  Kolejną nową propozycję szykuje dla widzów TVP. Wiosną zobaczymy na ekranie Martę Żmudę Trzebiatowską i Mateusza Damięckiego w serialu "Chichot losu" .

 • "W rytmie serca": Mateusz Damięcki na wiosnę zostanie ojcem!

  Mateusz Damięcki, czyli Adam Żmuda z serialu "W rytmie serca", i jego ukochana - Paulina Andrzejewska - za kilka miesięcy powitają na świecie swe pierwsze dziecko. Radosną wiadomość potwierdził w rozmowie z jednym z tygodników ojciec aktora, Maciej Damięcki, czyli niezapomniany Jan Grzyb z "Plebanii".

 • Wreszcie odpadła z Tańca...

  Z "Tańcem z gwiazdami" pożegnała się jego najbardziej kontrowersyjna uczestniczka. Isis Gee nie zatańczy już w następnym programie.

Dyskusje na temat: mateusz damięcki dziś
 • Re: "Na dobre i na złe": Mateusz Damięcki jest wielkim fanem seriali!

  Tez widziałam nowy odcinek, scena wzrusza do łez Piotr tuli do siebie cały swój świat jak to ładnie ktoś napisał, i chyba ktoś kto bardzo kocha i przeżył wiele jak Hana z Piotrem zrozumie o czym mowa. Mam nadzieje ze scenarzyści postawią na fundament małżeństwa tak bardzo dziś nie zrozumiały dla niektórych tu komentujących

 • Re: Praca czy dziecko?

  Mateusz Damięcki bo akurat wcześniej odświerzałam sobie serial "Teraz albo nigdy" gdzie grał też jedną z głównych ról :) a że obiło mi się o uszy, że gra w jakimś polskim serialu to wyszukałam(...), w której gościem był Mateusz Damięcki.. podobno mają kręcić drugi sezon Chichotu :) no w końcu był drugim programem wybieranym w sobotnie wieczory przez Polaków :) Pozdrawiam :)