• Informacje na temat:

  mateusz damięcki gejem

Artykuły na temat: mateusz damięcki gejem
 • Michał Piróg dementuje: Damięcki nie jest gejem!

  ...pomyślała pani o Mateuszu Damięckim, o którym się spekuluje, że jest gejem, a jego matka jest moją agentką. Albo o Robercie Rozmusie. Nie oczekuję, że Kuba Wojewódzki powie: tak, byłem z Tomkiem Kammelem(...) zasugerowała mu, by zdementował informacje o jej synu, co też tancerz posłusznie uczynił... "Kolejny absurd, z moją agentką śmieję się z tematu Mateusza Damięckiego, który nie jest gejem. Wiem to, bo był...

 • Damięcki w gejowskim pornolu

  Choć Mateusz Damięcki (31 l.) żyje w szczęśliwym związku z choreografką Pauliną Andrzejewską, od dłuższego czasu dostaje niewybredne propozycje od... mężczyzn!

 • Szokująca "prawda" o rozwodzie Damięckiego!

  Według informatora jednego z kolorowych tygodników, Mateusz Damięcki miał wyznać w szczerej rozmowie z żoną, że jest... gejem.

 • "Damięcki ściąga majtki jak gej"

  Były kochanek Edyty Herbuś - striptizer Dawid Ozdoba (31 l.) twierdzi, że Mateusz Damięcki (27 l.) w produkcji "Teraz albo nigdy" nie potrafi nawet po męsku ściągnąć slipek. Robi to jak gej...

 • Osobista porażka Damięckiego

  ...- Przy Mateuszu nie rozmawia się o Patrycji. Nawet się o niej nie wspomina - mówi przyjaciel Damięckiego . Wygląda na to, że popularny aktor nadal nie może zapomnieć o byłej żonie.

 • "Na dobre i na złe": Sekret majora

  Biegańska), a także także przed... kochankiem, razem z którym służy w wojsku - Marcinem Wrońskim (Bartosz Mazur). Gdy Sylwia zorientuje się, że jej przyjaciel jest gejem, ma romans i okłamuje żonę, przeżyje szok. Po pracy lekarka opowie tę historię Radwanowi (Mateusz Damięcki). A Krzysztof, będąc pod wpływem alkoholu, wyzna koleżance, że jej mąż również ją zdradza.

 • Doda i Cichopek w nowym show!

  Irena Santor, Doda oraz Tomasz Karolak znaleźli się w jury nowego muzycznego show Polsatu "Tylko nas dwoje. Just The Two Of Us". Program, który zadebiutuje na antenie 13 marca, poprowadzą Katarzyna Cichopek i Maryjusz Kałamaga z kabaretu Łowcy B.

Dyskusje na temat: mateusz damięcki gejem
 • Re: Niebawem powstanie Kancelaria Olszewska&...

  Cieszę się że Mateusz Damięcki zagra w Na Dobre I Na Złe... Z tego co widzę jego postać będzie dość interesująca... Marzy mi się jednak, żeby któryś z lekarzy w Leśnej Górze był gejem... Czemu scenarzyści tak się tego boją? Heh...