• Informacje na temat:

  mateusz damięcki i iza miko

Artykuły na temat: mateusz damięcki i iza miko
 • ...na Maćka. Teraz jej celem jest Mateusz Damięcki: "Z Mateusza jest niezły byczek" - zachwycała się Miko fizycznością aktora na niedawnej konferencji prasowej. Spędzają ze sobą bardzo dużo czasu. Iza nieustannie podkreśla, jak bardzo jest zafascynowana mierzącym 181 cm wzrostu Mateuszem. Nie ukrywa również, że liczy na coś więcej: "Byłam dla niego pełna podziwu. Od początku świetnie nam się...

 • Profesjonalni nieprofesjonaliści

  Pasja, muzyka, rytm, namiętność, taniec, miłość, eksplozja energii - tak wygląda świat "Kochaj i tańcz" Bruce'a Parramore'a, filmie, w którym taneczno-aktorskie kreacje stworzyła para głównych bohaterów - absolutnie profesjonalni nieprofesjonaliści - Iza Miko i Mateusz Damięcki.

 • Damięcki jedzie na wakacje do... Izy Miko

  Po rozwodzie z żoną Mateusz rzucił się w wir pracy. Planuje też wyjazd do Los Angeles. Czy Iza Miko pomoże mu dojść do siebie?

 • Miko kocha i tańczy

  Izabella Miko (27 lat, prawdziwe nazwisko Izabella Anna Mikołajczak) wróciła niedawno z USA, gdzie mieszka i doskonali aktorskie umiejętności w Actors Studio Lee Strasberga oraz gra w hollywoodzkich produkcjach, aby wziąć udział w zdjęciach do nowego filmu "Kochaj i tańcz", w którym zagra główną rolę.

 • Miko i Damięcki spotkali się w Stanach?

  Czy Mateusz Damięcki odwiedził swoją dawną przyjaciółkę z planu w jej domu w Los Angeles?

 • Iza Miko zatańczy z Damięckim

  7 maja padnie pierwszy klaps na planie nowego filmu "Kochaj i tańcz" - pierwszej polskiej komedii tanecznej.

 • Miko zostawiła Zakościelnego

  To koniec fikcyjnego związku. Aktorka chce, by zostali przyjaciółmi. Obecnie jest zafascynowana fizycznością Damięckiego: "Z Mateusza jest niezły byczek" - podkreśla.

 • Miko przylatuje do Polski

  Już dziś wieczorem w Warszawie w Multikinie Złote Tarasy odbędzie się uroczysta premiera pierwszego polskiego filmu tanecznego "Kochaj i tańcz".

 • Dziewczyna Zakościelnego rezygnuje z Hollywood?

  ..."Super Express" donosi, iz Iza Miko (26 l.), u nas znana głównie ze związku z Maćkiem Zakościelnym (27 l.) zagra w polskiej komedii romantycznej "Kochaj i tańcz" z Mateuszem Damięckim (26 l.).

 • Miko i Damięcki już skończyli

  4 lipca zakończyły się zdjęcia do pierwszego polskiego filmu tanecznego "Kochaj i tańcz". Podczas niemal dwóch miesięcy pracy ekipa pojawiła się na ulicach Warszawy wywołując żywe zainteresowanie przechodniów. Mieszkańcy Warszawy mieli okazję zobaczyć niecodzienne widoki: Mateusza Damięckiego ubranego w strój żywcem wyjęty z turnieju tańca, czy Izę Miko uprawiającą jogging przed Pałacem Kultury.

Zdjęcia na temat: mateusz damięcki i iza miko
Wideo na temat: mateusz damięcki i iza miko
 • Wszystkie kobiety Mateusza

  Mateusz Kłos od zawsze dbał o swoje kobiety. Kiedy 70-letni artysta, hulaka i wielbiciel płci pięknej umiera, wcale nie kończy to problemów... ich mężów. Mateusz odwiedza je we śnie, pomaga im wydobyć na nowo ich kobiecość, pewność siebie i niezależność. Zaniepokojeni mężczyźni, bliscy utraty swoich kobiet, muszą w końcu nauczyć się je rozumieć.

 • Magic Mike

  "Magic Mike" opowiada o młodych facetach, dla których jedynym sposobem na sowity zarobek w czasach kryzysu jest rozbieranie się przed damską publicznością. Oparty na wspomnieniach jednego z najpopularniejszych aktorów młodego pokolenia Channinga Tatuma, który jako 19-latek dorabiał jako wzięty tancerz erotyczny, film ukaże przemianę młodego chłopaka (Alex Pettyfer) w króla męskiego striptizu, rozgrzewającego panie w towarzystwie najbardziej pożądanych męskich gwiazd współczesnego kina...

 • Magic Mike XXL

  Akcja "Magic Mike XXL" rozgrywa się trzy lata po tym, jak Mike, będąc u szczytu sławy, zakończył karierę striptizera. Teraz pozostali członkowie Kings of Tampa są gotowi skończyć z tym zajęciem. Chcą to jednak zrobić w swoim stylu: wystąpić w Myrtle Beach ostatni raz, z wielką pompą, i zaprosić na scenę legendarną gwiazdę - Magic Mike'a. W drodze na ostatnie przedstawienie z kilkoma postojami w Jacksonville i Savannah, które mają służyć odbudowaniu starych przyjaźni i nawiązaniu nowych, Mike...

Dyskusje na temat: mateusz damięcki i iza miko