• Informacje na temat:

  mateusz damięcki na planie

Artykuły na temat: mateusz damięcki na planie
 • "Na dobre i na złe": Mateusz Damięcki odchodzi z serialu!

  Wielu widzów przypuszczało, że Mateusz Damięcki zrezygnował z pracy w "Na dobre i na złe", ale okazało się, że to decyzja producenta.

 • Aktorskie wcielenia Mateusza Damięckiego

  Perwersyjny milioner, cyniczny, niespełniony kochanek, początkujący aktor i młody żonkoś, prokurator karierowicz i ambitny ginekolog... W tak różnorodnych odsłonach tej jesieni zobaczy Mateusza Damięckiego widownia telewizyjna i publiczność w teatrze.

 • "W rytmie serca": Mateusz Damięcki nie umie odpoczywać

  Mateusz Damięcki, czyli doktor Adam Żmuda z serialu "W rytmie serca" (premiera 10 września na antenie Telewizji Polsat), całe lato spędził w Kazimierzu nad Wisłą na planie nowej produkcji sygnowanej nazwiskiem Tadeusza Lampki. Aktor dopiero teraz - pod koniec sierpnia - znalazł czas na odpoczynek...

 • Mateusz Damięcki: Od "50 twarzy Greya" do serialu "Na dobre i na złe"

  Mateusz Damięcki przyznaje, że uwielbia pracować i z niecierpliwością czeka na każdy kolejny dzień zdjęciowy na planie serialu "Na dobre i na złe", gdzie od maja wciela się w rolę doktora Radwana. Poza tym młodego aktora możemy wciąż oglądać w spektaklu "Klaps! 50 twarzy Greya", który jest pastiszem kontrowersyjnej powieści erotycznej autorstwa E. L. James "Pięćdziesiąt twarzy Greya".

 • Jakie seriale ogląda Mateusz Damięcki?

  Jeśli Mateuszowi Damięckiemu spodoba się jakiś film czy serial, zapomina o całym świecie i gotów jest godzinami chłonąć dany obraz. Jakie produkcje poleca popularny aktor?

 • Mateusz Damięcki ma słabość do mundurów

  W ubiorze ceni klasykę i prostotę, na palcu nosi sygnet z rodzinnym herbem, do tego zbiera mundury z filmów, w których zagrał. W swoim stylu Mateusz Damięcki jest daleki od ducha awangardy. Woli bezpieczeństwo...

 • "Na dobre i na złe": Mateusz Damięcki jest wielkim fanem seriali!

  Aktor Mateusz Damięcki przyznaje, że uwielbia pracować i z niecierpliwością czeka na każdy kolejny dzień zdjęciowy na planie serialu, gdzie od maja wciela się w rolę doktora Radwana.

 • Damięcki wraca do wielkiej gry

  Ma w sobie to coś, co sprawia, że wciąż chce się na niego patrzeć! A teraz będziemy mogli oglądać go znacznie częściej!

 • Mateusz Damięcki zagra skandalizującą postać

  Trwają przygotowania do sztuki na podstawie książki "Pięćdziesiąt twarzy Greya". Głównego bohatera zagra Mateusz Damięcki (32 l.)

 • Mateusz Damięcki chory po "Taksówkarzu"

  Jeśli Mateuszowi Damięckiemu spodoba się jakiś film lub serial, zapomina o całym świecie i gotów jest godzinami chłonąć dany obraz.

Zdjęcia na temat: mateusz damięcki na planie
Wideo na temat: mateusz damięcki na planie
 • Siostra Mateusza Damięckiego wraca do show-biznesu!

  Matylda Damięcka od najmłodszych lat grała w filmach i serialach. W rodzinie Damięckich to w końcu pewien standard! W pewnym momencie dziewczyna postanowiła jednak zdawać do szkoły teatralnej. Musiała zrezygnować z pracy na planach filmowych, bo tego wymagał regulamin szkoły. Jak przyznaje, nie żałuje tej decyzji. Dzisiaj Matylda wraca, ale tym razem postanowiła zawojować rynek muzyczny

 • 7-letni Mateusz Damięcki i 3-letnia Matylda

  Fragmenty Dziennika TV z dnia 12.03.1988 roku. Jak wynika z rozmowy, plany wobec Mateusza od zawsze były bardzo precyzyjne.

Dyskusje na temat: mateusz damięcki na planie
 • Re: "Na dobre i na złe": 18 lat z serialem

  Hana wróci! Mateusz Damięcki ( Radwan) pracuje na planie " Recepty na miłość " , a aktorka grająca Sylwię jest w ciąży .

 • Re: ​"Daleko od noszy": Syn znanych aktorów dostał rolę w nowym serialu TVP

  ", która chyba na planie tego serialu się urodziła... młody Pawlicki też uzdolniony po babci i wujku producencie, Olszańska też po rodzicach utalentowana, dalej wielka gwiazda Maciek Musiał absolutnie niczego nie zawdzięcza rodzicom aktorom, podobnie jak Olga Frycz, Zofia Zborowska, Maria Seweryn, Mateusz Damięcki, Bronka Zamachowska, która zagrała u Wajdy, teraz wschodzącą gwiazdą jest Helena