• Informacje na temat:

  mateusz damięcki plotki

Artykuły na temat: mateusz damięcki plotki
 • Mateusz Damięcki: pochłonęło go ojcostwo! Ostatnie tygodnie bardzo zmieniły aktora!

  Mateusz Damięcki (36 l.) 26 stycznia 2018 roku został dumnym tatą. Narodziny syna wywróciły jego świat do góry nogami, a on sam jest teraz nie do poznania!

 • "Chichot losu": Przypadkowa miłość?

  Marta Żmuda Trzebiatowska i Mateusz Damięcki grają bohaterów nowego serialu "Chichot losu". Czy opowieść o przypadku, szukaniu uczuć i życiowych wyborach, spodoba się widzom? Pierwszy odcinek już 5 marca.

 • "Bodo": Mateusz Damięcki zaręczy się przy wigilijnym stole?

  Mateusz Damięcki, czyli Adam Brodzisz z nowego serialu „Bodo”, za kilka dni – a dokładnie w wigilię Bożego Narodzenia – najprawdopodobniej poprosi swą ukochaną, Paulinę Andrzejewską, o to, by została jego żoną!

 • Mucha w "Teraz albo nigdy"!

  Po koniec maja zakończył się trzeci sezon "Teraz albo nigdy". Wbrew pojawiającym się plotkom o zakończeniu serial u, rozpoczęły się już zdjęcia do kolejnej serii, w której pojawi się nowa gwiazda - Anna Mucha.

 • Basia Kurdej-Szatan dementuje parszywe plotki: To nieprawda!

  Odkąd stałaś się sławna, plotki o tobie rosną jak grzyby po deszczu. Ostatnio przeczytałam, że jesteś dość blisko z kolegą z planu serialu "W rytmie serca". - Co chwilę gazety rozpisują się o moich rzekomych romansach. Próbowano połączyć mnie już z Mateuszem Damięckim, z Aleksym Komorowskim, więc nic mnie już nie zdziwi. Nie denerwują cię takie informacje? - Wymyślane romanse mnie bawią...

 • Jak całuje Wesołowski?

  Kuba Wesołowski wyznaje zasadę - jak całować to serio! Nawet na planie filmowym. I sprawia mu to sporą frajdę.

 • Mama Damięckiego zachwycona Pauliną

  Wydawało się, że po rozwodzie z Patrycją Krogulską Mateusz Damięcki będzie miał problemy z tworzeniem nowych związków. Tak się jednak nie stało... Paulina Andrzejewska podbiła serce 30-letniego aktora.

 • Miko kocha i tańczy

  Izabella Miko (27 lat, prawdziwe nazwisko Izabella Anna Mikołajczak) wróciła niedawno z USA, gdzie mieszka i doskonali aktorskie umiejętności w Actors Studio Lee Strasberga oraz gra w hollywoodzkich produkcjach, aby wziąć udział w zdjęciach do nowego filmu "Kochaj i tańcz", w którym zagra główną rolę.

 • "Na dobre i na złe": Piekło domysłów i plotek

  ...kontaktować, a to nie jest dla niej proste. Tym bardziej, że Oliwia (Marta Bryła) jest cały czas blisko i zamierza zostać radiologiem w Leśnej Górze! Ponadto do Consalidy wprowadził się Radwan (Mateusz Damięcki), co otworzyło piekło domysłów i plotek. Wszyscy będą wietrzyć kolejny romans. A jest coś na rzeczy? - Na razie naszych bohaterów łączy wielka serdeczność. Nie wiem, co będzie dalej...

 • Jej "teraz albo nigdy"

  Anna Bosak zagra instruktorkę tańca bollywoodzkiego w "Teraz albo nigdy".

Zdjęcia na temat: mateusz damięcki plotki
Wideo na temat: mateusz damięcki plotki
 • Wszystkie kobiety Mateusza

  Mateusz Kłos od zawsze dbał o swoje kobiety. Kiedy 70-letni artysta, hulaka i wielbiciel płci pięknej umiera, wcale nie kończy to problemów... ich mężów. Mateusz odwiedza je we śnie, pomaga im wydobyć na nowo ich kobiecość, pewność siebie i niezależność. Zaniepokojeni mężczyźni, bliscy utraty swoich kobiet, muszą w końcu nauczyć się je rozumieć.

 • Piksele

  Polacy uwielbiają ekscytować się życiem innych. Najbardziej fascynuje ich jednak to, co odbiega od powszechnie przyjętych schematów i norm społecznych. Im bardziej nierealne, absurdalne, sensacyjne czy komiczne wydarzenia, tym chętniej trafiają do codziennych rozmów i dyskusji. Media, dla których tzw. oglądalność i wyniki sprzedaży oznaczają być albo nie być, karmią się więc każdą ekscytującą informacją. Że nie zawsze sprawdzoną czy rzetelną? To efekt tempa, w jakim krążą współczesne "newsy"....

 • Baczyński

  "Baczyński" ma wiele warstw. Z jednej strony to opowieść o poecie i jego postrzeganiu rzeczywistości, o potrzebie wystawiania się na śmiertelną próbę, by się spełnić i tworzyć. Z drugiej - o bezsensie wojny i sztuce, która jest ponadczasowa i nieśmiertelna. Podróż przez ostatnie lata życia wielkiego poety zamyka klamrą współczesne wydarzenie - slam poetycki zorganizowany w 2011 roku, w dziewięćdziesiątą rocznicę urodzin Baczyńskiego.

Dyskusje na temat: mateusz damięcki plotki
 • Re: "Na dobre i na złe": Mateusz Damięcki w Leśnej Górze!

  Przeciez juz od jakiegos czasu kraza plotki ze Marek Bukowski zamierza zrezygnowac z serialu, sami zreszta widzicie jak okrojona jest ostatnio jego rola. No a Hana nie moze byc sama wiec zorganizowali jej nowego absztyfikanta :) i to cala tajemnica