• Informacje na temat:

  mateusz janicki i olga frycz

Artykuły na temat: mateusz janicki i olga frycz
 • "Pensjonat nad rozlewiskiem": Krzysztof wróci na Mazury

  Po trzyletnim pobycie w Szczytnie Krzysztof (Mateusz Janicki) - były kochanek Marysi (Olga Frycz) - wróci na Mazury. - Oby z tego kłopotów nie było - westchnie Małgosia (Joanna Brodzik), przypuszczając, że przystojny leśniczy znów może zawrócić w głowie jej córce.

 • "Cisza nad rozlewiskiem": Same zdrady

  Spokój, jaki zapanuje nad rozlewiskiem, gdy letnicy opuszczą pensjonat Małgosi Jantar (Joanna Brodzik), rozbudzi w bohaterkach sagi apetyt na... miłość. Pierwszy odcinek kolejnej odsłony serialu już 7 grudnia o 20:25 w TVP1.

 • "Cisza nad rozlewiskiem": Czy Marysia odważy się wyznać miłość byłemu mężowi?

  Kiedy Krzysztof (Mateusz Janicki) wyjedzie do Szczytna, Marysia (Olga Frycz) zdecyduje się ponownie związać z Kubą (Antoni Królikowski). Na jej drodze do szczęścia u boku byłego męża stanie jednak niespodziewanie jej... teściowa (Małgorzata Sadowska).

 • Bez stabilizacji w "M jak miłość"

  Hiroaki Murakami lubi podróżować po Polsce i Europie, ale w tym roku wybiera się do Japonii. Odwiedzi rodzinę w Kumamoto i być może zażyje kąpieli w... gorącym źródle. Na planie serialu ma coraz więcej scen z Joanną Osydą, która gra Jankę. Czy jego Taro znalazł wreszcie miłość?

 • "Cisza nad rozlewiskiem": Marysia kocha jednocześnie dwóch mężczyzn!

  Już w 1. odcinku "Ciszy nad rozlewiskiem" - ostatniej serii mazurskiej sagi - okaże się, że Marysia (Olga Frycz) ma wielkie wątpliwości, czy dobrze zrobiła, decydując się związać z Krzysztofem (Mateusz Janicki).

 • Co dalej "nad rozlewiskiem"?

  Padł pierwszy klaps na planie piątej serii mazurskiej sagi "Nad rozlewiskiem", do której zdjęcia kręcone będą przez najbliższe dwa miesiące w okolicach Ostródy.

 • "Cisza nad rozlewiskiem": Marysię i Kubę znów połączy... seks!

  Marysia (Olga Frycz) i jej były mąż Kuba (Antoni Królikowski) wylądują w łóżku! Po wspólnie spędzonej nocy oboje zrozumieją, że wciąż się kochają...

 • "Życie nad rozlewiskiem": Kto w ciąży?

  Zakończyły się zdjęcia do trzeciej serii "Domu nad rozlewiskiem". "Życie nad rozlewiskiem", bo taki tytuł nosi serial, który już jesienią będzie można obejrzeć w telewizyjnej Jedynce, nadal rozgrywa się w Pasymiu.

 • „Cisza nad rozlewiskiem”: Marysia zostanie mamą?

  Marysia (Olga Frycz), która po rozwodzie z Kubą (Antoni Królikowski) na stałe osiedliła się na Mazurach i zamieszkała z Krzysztofem (Mateusz Janicki), będzie bardzo chciała zostać... mamą! Już w 1. odcinku 5. serii mazurskiej sagi "Nad rozlewiskiem" (emisja wiosną w TVP1) zwierzy się Małgosi (Joanna Brodzik), że myśl o urodzeniu dziecka po prostu nie daje jej spokoju.

 • Droga przez rozlewisko

  Wbrew plotkom Joanna Brodzik wcale nie będzie miała okrojonej roli w nowej odsłonie serii "o rozlewisku"! Zobaczymy ją w dramatycznych sytuacjach: gdy walczy z budową autostrady i gdy ulegnie wypadkowi.

Zdjęcia na temat: mateusz janicki i olga frycz