• Informacje na temat:

  mateusz kompletnie

Artykuły na temat: mateusz kompletnie
 • Ojciec Mateusz

  Mateusz szykuje się na przyjęcie urodzinowe doktora Aleksandra Korzeckiego. Wśród gości w willi doktora Mateusz i Możejko, którzy są świadkami awantury...

 • Katarzyna Dąbrowska: Z "Na dobre i na złe" na plan "rodzinki.pl"

  Katarzyna Dąbrowska, czyli Wiktoria Consalida z "Na dobre i na złe", wystąpi gościnnie w serialu "rodzinka.pl". Poznaj szczegóły!

 • Ojciec Mateusz

  ...(Hanna Śleszyńska). Mateusz dostaje wezwanie do biskupa (Sławomir Orzechowski). Ten pokazuje mu gablotę z oryginalnym kielichem należącym niegdyś do pierwszego biskupa diecezji sandomierskiej. Biskup informuje, że w obecności mediów chce przekazać kielich parafii Mateusza. Kielich pod eskortą policji trafia do kościoła. Pluskwa zamyka kościół na klucz i za namową Natalii biegnie do hipnotyzera na...

 • Kaczorowska o ciele Banasiuka: Bardziej taneczne

  "Jego ciało jest bardziej taneczne niż Rafała" - mówi o Mateuszu Banasiuku Agnieszka Kaczorowska.

 • "Ojciec Mateusz": Mocne zakończenie sezonu

  Mateusz szykuje się na przyjęcie urodzinowe doktora Aleksandra Korzeckiego (Marek Lewandowski). Natalia uszczypliwie zagaduje księdza, że po tylu latach służby Bogu powinien już być biskupem, a wciąż jest proboszczem.

 • Finał programu "Project Runway": Kto wygra?

  Kto okaże się zwycięzcą II edycji programu "Project Runway"? Trzy osoby walczą o miano najlepszego projektanta, 100 tysięcy złotych oraz sesję własnej kolekcji w magazynie "Elle". W środę, 27 maja, na antenie TVN jurorzy wraz z gościem specjalnym - światowej sławy topmodelką - Karoliną Kurkovą, ogłoszą werdykt.

 • W rytmie serca

  Adam wraca o poranku do domu i kompletnie nie pamięta, co wydarzyło się ostatniej nocy. Beniamin zostaje w końcu znaleziony w pobliżu klubu _ nieprzytomny...

 • "Pierwsza miłość": Koterski dostaje spadek z Ameryki

  Bohater "Pierwszej Miłości" - Kaśka (Misiek Koterski) pewnego dnia dostaje informację, że ciotka z Ameryki - Eleonora zostawiła mu spadek, a jest nim... zamek. Kaśka, podekscytowany wizją właściciela wyjątkowej nieruchomości, decyduje się przyjąć dar ciotki Eleonory i jedzie zobaczyć swoją nową posiadłość. Na miejscu doznaje szoku.

 • Kontrakt

  Serial komediowy, opowiadający o perypetiach dwóch kompletnie różniących się rodzin, które nieoczekiwanie są zmuszone mieszkać pod jednym dachem. W nowoczesnym...

 • Filmowy zawrót głowy! Drakula spotyka Pinokia

  Dawno nie było tygodnia, w którym do kin trafiałoby aż 11 premierowych tytułów. Poza Drakulą i Pinokiem na dużym ekranie możemy od dziś oglądać również islandzką piosenkarkę Björk ("Björk: Biophilia Live"), szkockiego aktora Jamesa McAvoya ("Brud") oraz Roberta Downeya Jr. ("Sędzia"). Widzowie obejrzą również polską produkcję, nagrodzony w Gdyni mroczny kryminał "Jeziorak".

Zdjęcia na temat: mateusz kompletnie
Wideo na temat: mateusz kompletnie
 • "Pod wspólnym niebem": Zwiastun serialu

  Serial komediowy, opowiadający o perypetiach dwóch kompletnie różniących się rodzin, które nieoczekiwanie są zmuszone mieszkać pod jednym dachem. W nowoczesnym salonie warszawskiego loftu Dżesika(...) w Wichita. Andrzej Montecki z mecenasem Mateuszem Wroną przygotowują kontrakt wynajmu, zachowując do swojej dyspozycji tzw. graciarnię na składowanie mebli na czas pobytu właściciela w Stanach. Bożena

 • Wszystkie kobiety Mateusza

  Mateusz Kłos od zawsze dbał o swoje kobiety. Kiedy 70-letni artysta, hulaka i wielbiciel płci pięknej umiera, wcale nie kończy to problemów... ich mężów. Mateusz odwiedza je we śnie, pomaga im wydobyć na nowo ich kobiecość, pewność siebie i niezależność. Zaniepokojeni mężczyźni, bliscy utraty swoich kobiet, muszą w końcu nauczyć się je rozumieć.

 • Baczyński

  "Baczyński" ma wiele warstw. Z jednej strony to opowieść o poecie i jego postrzeganiu rzeczywistości, o potrzebie wystawiania się na śmiertelną próbę, by się spełnić i tworzyć. Z drugiej - o bezsensie wojny i sztuce, która jest ponadczasowa i nieśmiertelna. Podróż przez ostatnie lata życia wielkiego poety zamyka klamrą współczesne wydarzenie - slam poetycki zorganizowany w 2011 roku, w dziewięćdziesiątą rocznicę urodzin Baczyńskiego.

Dyskusje na temat: mateusz kompletnie
 • Re: "Ojciec Mateusz": Artur Żmijewski żegna się z rolą w serialu?

  Jestem lewakiem i lubię ten serial. Bawi mnie, chociaż zdaję sobie sprawę, że pokazuje kompletnie NIERZECZYWISTE życie. Pełni również rolę propagandową, mającą na celu pokazanie mądrości i dobroci Kościoła Katolickiego. Traktuję go jak S/F. Czy ty zdajesz sobie z tego sprawę?

 • Re: "Korona królów": Spadek oglądalności serialu

  Po prostu Mateusz Król grał Kazimierza młodszego i jeszcze przez to bardziej narwanego - a Andrzej Hausner gra Kazimierza starszego, stateczniejszego i, przede wszystkim, już wyrobionego w zawodzie króla - takiego, który już wie, że tutaj nie opłaca się być narwanym, bo to jest taki zawód, w którym dla swojego własnego dobra najlepiej jest mieć wszystko kompletnie w d....e.

 • Re: "Krew z krwi 2": Nowości serialowe na wiosnę 2015

  . Najgorsze jest to, że oglądają to małe dzieciaki i uczą się od swoich idoli, których zachowanie (nierzadko) jest poniżej wszelkiej krytyki. W tym serialu są pokazani rodzice, którzy kompletnie nie

 • Re: "Na dobre i na złe": Mateusz Damięcki w Leśnej Górze!

  Niech będzie, ale jeśli przez niego zamierzacie kompletnie usunąć Wójcika to kończę z oglądaniem.

 • Re: Tylko przyjaźń czy będzie romans?

  Burski się kompletnie zmienił... Ważniejszy jest dla niego "Ojciec Mateusz " ... Niech już Zosia będzie z Gawryłą i będzie git :)

 • Re: "Na dobre i na złe": Mateusz Damięcki w Leśnej Górze!

  M. Damięcki, kompletnie bezpłciowy aktor, bez wyrazu. Nie nadaje się do roli amanta, ani do roli komediowej, chyba nie znalazł swojej drogi artystycznej. Jak dotąd nie zachwycił mnie żadną rolą. Mają z siostrą wspólnego ( beznadziejnego ) fryzjera !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!