• Informacje na temat:

  mateusz kowalewski

Artykuły na temat: mateusz kowalewski
 • "Ojciec Mateusz": Filmowcy w Sandomierzu

  W jednym z pierwszych odcinków 19. serii "Ojca Mateusza" do Sandomierza zawita ekipa filmowców zamierzających nakręcić dokument o mieszkańcach miasta. Reżyser filmu i jego współpracownicy swe pierwsze kroki skierują... na plebanię. Odkryją, że ksiądz Żmigrodzki (Artur Żmijewski) i Natalia (Kinga Preis) to urodzeni aktorzy!

 • "300 mil do nieba": Najsłynniejsza ucieczka polskiego kina?

  Dokładnie 25 lat temu na ekrany kin trafił reżyserski debiut Macieja Dejczera "300 mil do nieba" inspirowany historią głośnej ucieczki z komunistycznej Polski do Szwecji dwóch nastoletnich braci.

 • "Cisza nad rozlewiskiem": Premiera spektaklu "Di, Viv i Rose"

  W Teatrze Capitol odbyła się premiera spektaklu "Di, Viv i Rose" Amelii Bullmore, w reżyserii Macieja Kowalewskiego. W role tytułowych bohaterek wcieliły się: Joanna Brodzik - Di, Małgorzata Lipmann - Viv, oraz Daria Widawska - Rose. Trzy aktorki - trzy przyjaciółki, zarówno na scenie, jak i w życiu prywatnym.

 • Kora kontra Złoty Maanam i inne żenujące spory o nazwę

  W ostatnim czasie coraz częściej głośne rozstania w różnych zespołach muzycznych kończą się żenującymi, ciągnącymi się latami sporami o prawa do nazwy. Zdezorientowana publiczność obserwuje smutne przepychanki dawnych idoli, którzy za wszelką cenę próbują przekonać fanów, że to właśnie oni są ci "prawdziwi" i "legendarni". Kora czy Złoty Maanam? Kukiz czy Piersi? Dwie wersje De Mono, a może Kat z Romanem lub Kat bez Romana? Sprawdzamy, kogo jeszcze dotknął ten wirus.

 • Ślad

  .... A jedną z wrobionych przez nią osób to jej kolega z klasy _ Mateusz Kowalewski. Niedługo potem, po jego fałszywym zatrzymaniu zmarł jego dziadek, a nieświadomy niczego Mateusz, od postronnych osób...

 • Michał Piela: Szósty zmysł aspiranta

  Gdyby dziś ogłosić konkurs na najbardziej lubianego telewizyjnego policjanta, aspirant Nocul pewnie by wygrał. Dzięki tej roli Michał Piela zdobył tysiące fanów. Jak sobie radzi z popularnością?

 • Plejada gwiazd na scenie Teatru Kamienica

  Warszawski Teatr Kamienica przygotowuje dla swoich widzów nie lada gratkę! Już za kilka dni na jednej scenie staną obok siebie Piotr Cyrwus, czyli niezapomniany Rysiek Lubicz z "Klanu", Piotr Polk, czyli Orest Możejko z "Ojca Mateusza", i Rafał Królikowski, czyli Michał Horwat z "Hotelu 52". Farsa "Jak się kochają w niższych sferach" z ich udziałem z pewnością stanie się teatralnym hitem...

 • Aktorzy dla Powązek

  1 listopada kilkuset aktorów, ludzi kultury i polityki wzięło udział w 33. kweście na warszawskich Powązkach. Uzbierano ponad 155 tysięcy złotych.

 • Barwy szczęścia

  .... Serial obyczajowy, 24 min, Polska 2018 Reżyseria: Grzegorz Waller Scenariusz: Paweł Jurek, Maciej Sobczyk, Maciej Kowalewski Zdjęcia: Jarosław Szmidt, Łukasz Łasica Aktorzy: Magdalena Łaska, Mohamad All Nashif, Anna Adamus, Marcelina Szozda, Natalia Zambrzycka, Mateusz Rzeźniczak, Anna Stela, Lena Parol, Barbara Kurzaj, Bartłomiej Nowosielski, Jakub Dmochowski, Aleksander Milicevic, Marzena Rogalska...

 • Literackie Superjedynki

  Maleńczuk kontra Stare Dobre Małżeństwo oraz Habakuk kontra Grzegorz Turnau - tegoroczne Superjedynki dla płyty literackiej to zdecydowanie najbardziej różnorodna kategoria spośród wszystkich opolskich nagród.

Wideo na temat: mateusz kowalewski
 • Marianna Kowalewska i Mateusz Więcławek o pracy na planie serialu "Pułapka"

  Marianna Kowalewska i Mateusz Więcławek zagrali w serialu "Pułapka". Jak wspominają pracę na planie? - Była bardzo trudna, wymagająca fizycznie i psychicznie - wyznała Kowalewska. Podkreśliła, że miała wsparcie wspaniałych aktorów, m.in. Agaty Kuleszy i Leszka Lichoty oraz reżysera Łukasza Palkowskiego. Mateusz Więcławek dodał, że choć jest studentem łódzkiej szkoły filmowej, najwięcej

Dyskusje na temat: mateusz kowalewski