• Informacje na temat:

  mateusz mikołajczyk na wspólnej

Artykuły na temat: mateusz mikołajczyk na wspólnej
 • "Na Wspólnej": Wszystkie romanse Oli

  .... To z nim uczyła się całować Mateusz (Maciej Mikołajczyk): Reżyser przedstawienia, w którym zagrała. Wojtek (Mateusz Mikołajczyk): Dość luźno traktował znajomość z Olą. Artur...

 • Olka rzuci Wojtka!

  Ola Zimińska (Marta Wierzbicka) nareszcie przejrzy na oczy! W końcu rozgryzie Wojtka (Mateusz Mikołajczyk) i przegoni go na cztery wiatry!

 • Ostra akcja Olki

  Olka Zimińska (Marta Wierzbicka) pozna się w końcu na Wojtku (Mateusz Mikołajczyk). Chłopak wpędzi ją w poważne tarapaty. Ostatnią deską ratunku jak zwykle okaże się Daniel (Michał Tomala).

 • Mniej Olki w serialu

  W nowych odcinkach "Na Wspólnej" zostanie ograniczona rola Oli Zimińskiej, którą gra 19-letnia Marta Wierzbicka. Powód? Producenci spełnili prośbę aktorki, która w maju przystąpi do egzaminu dojrzałości.

 • I że Cię nie opuszczę...

  ..., 48 min, Polska, 2016 Reżyseria: Grzegorz Lewandowski Scenariusz: Karolina Szymczyk _ Majchrzak Aktorzy: Antoni Królikowski (Misiek), Maciej Mikołajczyk (Czarny), Angelika Kujawiak (Lidka), Anna Lutosławska (Irena), Piotr Warszawski, Anna Popek, Marzena Gryzińska _ Czura, Joanna Gleń (Marysia), Maria Góralczyk (pielęgniarka), Krzysztof Kwiatkowski (Jan), Piotr Garlicki (Tretter), Mateusz Damięcki...

 • Osiemnastka Oli - będzie klapa?

  Wpadnij na osiemnastkę Oli Zimińskiej (Marta Wierzbicka) z "Na Wspólnej"! Tylko tak sprawdzisz, czy to będzie udane party…

 • Co wiemy o telewizji?

  Z jakiego programu pochodzi cytat: "Magda, pocałuj Pana!"? W jakim serialu padło słynne zdanie: "Jestem kobieta pracująca, żadnej pracy się nie boję"? Jak powstają scenariusze popularnych seriali? Kiedy po raz pierwszy na ekranach telewizorów pojawiła się prognoza pogody? Odpowiedzi na te pytania już dzisiaj w "Wielkim Teście o Telewizji"!

Wideo na temat: mateusz mikołajczyk na wspólnej
 • Wszystkie kobiety Mateusza

  Mateusz Kłos od zawsze dbał o swoje kobiety. Kiedy 70-letni artysta, hulaka i wielbiciel płci pięknej umiera, wcale nie kończy to problemów... ich mężów. Mateusz odwiedza je we śnie, pomaga im wydobyć na nowo ich kobiecość, pewność siebie i niezależność. Zaniepokojeni mężczyźni, bliscy utraty swoich kobiet, muszą w końcu nauczyć się je rozumieć.

 • Baczyński

  "Baczyński" ma wiele warstw. Z jednej strony to opowieść o poecie i jego postrzeganiu rzeczywistości, o potrzebie wystawiania się na śmiertelną próbę, by się spełnić i tworzyć. Z drugiej - o bezsensie wojny i sztuce, która jest ponadczasowa i nieśmiertelna. Podróż przez ostatnie lata życia wielkiego poety zamyka klamrą współczesne wydarzenie - slam poetycki zorganizowany w 2011 roku, w dziewięćdziesiątą rocznicę urodzin Baczyńskiego.

 • Matka Teresa od kotów

  Opowieść o dwóch braciach, którzy w brutalny sposób zamordowali swoją matkę. Wstrząsający obraz rodzącej się nienawiści i gniewu w na wskroś zwyczajnej i skromnej rodzinie. Scenariusz filmu oparty jest na autentycznych wydarzeniach sprzed kilku lat. W filmie zobaczymy między innymi Ewę Skibińską oraz Mariusza Bonaszewskiego, a także dwie niezwykłe kreacje aktorskie - Mateusza Kościukiewicza (główna rola w filmie "Wszystko co kocham") i Filipa Garbacza (główna rola i nagroda za debiut aktorski...