• Informacje na temat:

  mateusz osiecki

Artykuły na temat: mateusz osiecki
 • "Ojciec Mateusz": Serialowcy w walentynkowym musicalu!

  Kinga Preis, czyli Natalia Borowik z "Ojca Mateusza", Antoni Pawlicki, czyli Michał Orlicz z "Komisarza Aleksa", i Sebastian Fabijański, czyli Maciej Zajda ze "Strażaków", to jedynie trzy spośród mnóstwa gwiazd, jakie zobaczymy w musicalu "#WszystkoGra" złożonego z najlepszych polskich piosenek!

 • Kto otrzymał "Mateusza"?

  Katarzyna Nosowska i Tomasz Stańko zostali uhonorowani w poniedziałek (17 grudnia) nagrodami muzycznymi im. Mateusza Święcickiego - "Mateuszami" - przyznawanymi przez radiową Trójkę.

 • "Ranczo": Powstaną kolejne sezony?

  Czy "Ranczo" powróci na antenę po emisji 10. serii? W wywiadzie udzielonym portalowi Wirtualnemedia.pl Andrzej Muszyński, prezes ATM Grupy, zdradził parę informacji dotyczących przyszłości seriali takich jak "Ranczo", "Ojciec Mateusz", "Dziewczyny ze Lwowa" czy "Strażacy".

 • Urodziny Piotra Polka

  Piotr Polk, aktor teatralny i telewizyjny, piosenkarz, obecnie znany przede wszystkim z popularnego serialu "Ojciec Mateusz", obchodził w niedzielę, 22 stycznia, 50. urodziny.

 • Magdalena Kumorek: Przerwa na śpiewanie

  ...również świetnie śpiewa. Triumfowała we Wrocławiu na Przeglądzie Piosenki Aktorskiej i w Olsztynie w Zamkowych Spotkaniach z Poezją Śpiewaną. Wygrała Konkurs Piosenek Agnieszki Osieckiej. I właśnie(...) teatru. Grała też w serialu "W rytmie serca". Tym razem lekarkę, siostrę głównego bohatera Adama Żmudy (Mateusz Damięcki). Z mężem, kompozytorem Piotrem Dziubkiem, który jest rodowitym wrocławianinem...

 • Wreszcie odpadła z Tańca...

  Z "Tańcem z gwiazdami" pożegnała się jego najbardziej kontrowersyjna uczestniczka. Isis Gee nie zatańczy już w następnym programie.

 • ...poświęconego Agnieszce Osieckiej, choć Natalia była jedną z głównych gwiazd tego wydarzenia. To jednak nie zniechęciło Przybysz do angażowania się w kolejne ważkie tematy, które w naszym kraju wciąż(...) gorzej niż w San Francisco. I chociaż jest gorzej, to myślę, że trzeba to zmienić” - dodaje Przybysz. Wcześniej akcję Kampanii Przeciw Homofobii wsparli m.in. Dorota Wellman, Mateusz Janicki, Ilona...

 • Gaba i Muniek z nagrodami

  Wokalistka Gaba Kulka i lider grupy T.Love Muniek Staszczyk zostali uhonorowani w środę (30 września) nagrodami muzycznymi im. Mateusza Święcickiego - "Mateuszami" - przyznawanymi przez radio wą Trójkę.

 • Aktorka filmowa i teatralna, wokalistka. Wychowana w Gliwicach. W 2000 roku zajęła pierwsze miejsce w Konkursie Piosenek Agnieszki Osieckiej "Pamiętajmy o Osieckiej", a także drugie miejsce(...) rok). Później Kumorek zagrała w "53:15 Berek", "Hienie" i "Brzydkich słowach" (2009). Od 2002 roku grała w serialu "Samo życie", wystąpiła także w serialu TVP "Ojciec Mateusz" oraz w "Teraz albo nigdy...

 • Zespół Lao Che za krążek "Gospel" oraz dziennikarz radio wy Piotr Kaczkowski zostali uhonorowani nagrodami muzycznymi im. Mateusza Święcickiego, tzw. Mateuszami, przyznawanymi przez radiową Trójkę.