• Informacje na temat:

  mateusz pawłowski

Artykuły na temat: mateusz pawłowski
 • Jak dzisiaj wygląda Mateusz Pawłowski z "rodzinki.pl"? Będziecie zaskoczeni

  Mateusz Pawłowski (15 l.) zdobył popularność, występując w popularnym serialu TVP "rodzinka.pl" i wcielając się w Kacperka Boskiego. Dzisiaj to już mały mężczyzna.

 • Mateusz Pawłowski: Kacper Boski z "Rodzinki.pl" został Pinokiem

  Serca widzów podbił jako Kacper z "Rodzinki.pl", z miejsca stając się gwiazdą telewizji i... Facebooka, gdzie ma już blisko 750 tysięcy fanów! Teraz 10-letni Mateusz Pawłowski próbuje sił w dubbingu, użyczając głosu (i zaraźliwego śmiechu) tytułowemu bohaterowi filmu "Pinokio".

 • "O mnie się nie martw": Co się stanie z Mateuszem?

  Marcin (Stefan Pawłowski) odbierze wreszcie z laboratorium kopertę z wynikami badań DNA, ale zanim pozna jej zawartość, dowie się, że Kinga (Dagmara Bąk) ma zamiar przeprowadzić się z Mateuszem (Eryk Pratsko) do... Dubaju!

 • Kacper z "Rodzinki.pl" ofiarą mody na... brody

  Z całego globu napływają niepokojące doniesienia, jakoby wszystkie listy do Świętego Mikołaja miały w tym roku pójść na marne. Wszystko dlatego, że poczciwy Santa - zamiast przynosić paczki - sam trafił do... paczki! Z tej trudnej sytuacji uratować go może jedynie Mateusz Pawłowski.

 • "rodzinka.pl": Mateusz Pawłowski nie może się już doczekać świąt...

  Mateusz Pawłowski, czyli Kacper Boski z "rodzinki.pl", bardzo lubi Boże Narodzenie, bo - jak mówi - w święta nie trzeba chodzić do szkoły, a jak spadnie dużo śniegu, można pojeździć na nartach albo sankach. - No i dostaje się prezenty! - dodaje 9-letni aktor.

 • To oni rozdają paczki, gdy święty trafi do paczki

  5 grudnia na ekrany kin trafi komedia familijna "Uwolnić Mikołaja!". W polskiej wersji filmu, w orszaku ulubionego świętego wszystkich dzieciaków, usłyszymy m.in. Mateusza Pawłowskiego, czyli Kacpra z "rodzinki.pl", niezawodnego Jarosława Boberka oraz Maję Hirsch. Głosem tytułowego bohatera przemówi Andrzej Grabowski.

 • "Komisarz Alex": Mateusz Janicki na tropie... gwałciciela

  W ostatnim odcinku 8. serii "Komisarza Alexa" zobaczymy Mateusza Janickiego, czyli Tomasza Górskiego z "Singielki". Przystojny aktor wcielił się tym razem w aplikanta pracującego w kancelarii adwokackiej poszukującego wśród klientów swojego szefa mężczyzny, który zgwałcił mu żonę.

 • Boscy niebawem znów na ekranie

  Ruszyły prace nad "rodzinką.pl" - serialowi aktorzy pojawią się na planie za kilka dni. W 6. sezonie Boskich czeka wiele niespodzianek. Jakich?

 • "Diagnoza": Danuta Stenka i Mateusz Kościukiewicz w 3. sezonie!

  W tym sezonie niektóre sceny będą kręcone także w Gdańsku. W obsadzie nowej serii znaleźli się Danuta Stenka, która pojawiła się również w ostatnim odcinku 2. transzy jako Bogna Mróz oraz Mateusz(...), Józefa Pawłowskiego oraz Aleksandrę Adamską. Za produkcję wciąż odpowiada Dorota Kośmicka, scenariusz powstaje na podstawie pomysłu Katarzyny Śliwińskiej-Kłosowicz, a jego autorami są Dana...

 • Małgorzata Socha przerzuca się na świerszczyki

  Małgorzata Socha to kolejna z gwiazd polskiego dubbingu filmu "Pinokio". W najnowszej ekranizacji klasycznej baśni Carlo Collodiego gwiazda serialu "Przyjaciółki" użyczyła głosu świerszczowi Koko.

Zdjęcia na temat: mateusz pawłowski
Wideo na temat: mateusz pawłowski
 • "Niania w wielkim mieście": Czy Dana poradzi sobie ze zbuntowanym trzynastolatkiem?

  Kolejne zlecenie Dana (Magdalena Lamparska) otrzymuje dzięki poleceniu Mariusza (Mateusz Rzeźniczak). Jej podopiecznym jest tym razem trzynastoletni Kamil (Filip Szczepkowski), który ma poważne(...) rodzinie i zwraca się o pomoc do Jacka (Przemysław Sadowski). Psychologiczne wyczucie obojga ratuje życie chłopca i niesie pomoc jego rodzicom. Tymczasem Mariusz (Mateusz Rzeźniczak) próbuje namówić Danę

 • "Niania w wielkim mieście": Monika w szpitalu. Powikłania mogą doprowadzić do śmierci!

  ) wyjeżdża. Mariusz (Mateusz Rzeźniczak) odwozi ją na dworzec. Wykorzystuje okazję, żeby przypodobać się swojej niedoszłej teściowej i za jej pośrednictwem dotrzeć do serca Dany. Ale Dana nie wyobraża(...). Celina (Katarzyna Cynke) i Anka (Marta Chyczewska) nie mogą nic zrobić – nie chcą stresować Moniki. Kuba (Stefan Pawłowski) odwiedza Monikę w szpitalu i spotyka u niej Jacka. Kuba, który podkochuje się

 • "Niania w wielkim mieście": Dana i Kuba organizują przyjęcie

  Mariusz (Mateusz Rzeźniczak) jeszcze raz próbuje wytłumaczyć Danie (Magdalena Lamparska) sprawę pozostawionej na kanapie damskiej bielizny i zainstalowanej aplikacji szpiegowskiej. Tymczasem(...) i natychmiast przydziela Danie i Kubie (Stefan Pawłowski) kolejny projekt. Ich klientką jest Anita (Jowita Budnik). Kobieta chce urządzić przyjęcie urodzinowe dla swojej córki Joasi (Oliwia Dąbrowska), ale może

Dyskusje na temat: mateusz pawłowski