• Informacje na temat:

  mateusz pawłowski

Artykuły na temat: mateusz pawłowski
 • "O mnie się nie martw": Co się stanie z Mateuszem?

  Marcin (Stefan Pawłowski) odbierze wreszcie z laboratorium kopertę z wynikami badań DNA, ale zanim pozna jej zawartość, dowie się, że Kinga (Dagmara Bąk) ma zamiar przeprowadzić się z Mateuszem (Eryk Pratsko) do... Dubaju!

 • Mateusz Pawłowski: Kacper Boski z "Rodzinki.pl" został Pinokiem

  Serca widzów podbił jako Kacper z "Rodzinki.pl", z miejsca stając się gwiazdą telewizji i... Facebooka, gdzie ma już blisko 750 tysięcy fanów! Teraz 10-letni Mateusz Pawłowski próbuje sił w dubbingu, użyczając głosu (i zaraźliwego śmiechu) tytułowemu bohaterowi filmu "Pinokio".

 • "rodzinka.pl": Mateusz Pawłowski nie może się już doczekać świąt...

  Mateusz Pawłowski, czyli Kacper Boski z "rodzinki.pl", bardzo lubi Boże Narodzenie, bo - jak mówi - w święta nie trzeba chodzić do szkoły, a jak spadnie dużo śniegu, można pojeździć na nartach albo sankach. - No i dostaje się prezenty! - dodaje 9-letni aktor.

 • Kacper z "Rodzinki.pl" ofiarą mody na... brody

  Z całego globu napływają niepokojące doniesienia, jakoby wszystkie listy do Świętego Mikołaja miały w tym roku pójść na marne. Wszystko dlatego, że poczciwy Santa - zamiast przynosić paczki - sam trafił do... paczki! Z tej trudnej sytuacji uratować go może jedynie Mateusz Pawłowski.

 • "Komisarz Alex": Mateusz Janicki na tropie... gwałciciela

  W ostatnim odcinku 8. serii "Komisarza Alexa" zobaczymy Mateusza Janickiego, czyli Tomasza Górskiego z "Singielki". Przystojny aktor wcielił się tym razem w aplikanta pracującego w kancelarii adwokackiej poszukującego wśród klientów swojego szefa mężczyzny, który zgwałcił mu żonę.

 • To oni rozdają paczki, gdy święty trafi do paczki

  5 grudnia na ekrany kin trafi komedia familijna "Uwolnić Mikołaja!". W polskiej wersji filmu, w orszaku ulubionego świętego wszystkich dzieciaków, usłyszymy m.in. Mateusza Pawłowskiego, czyli Kacpra z "rodzinki.pl", niezawodnego Jarosława Boberka oraz Maję Hirsch. Głosem tytułowego bohatera przemówi Andrzej Grabowski.

 • "Diagnoza": Danuta Stenka i Mateusz Kościukiewicz w 3. sezonie!

  W tym sezonie niektóre sceny będą kręcone także w Gdańsku. W obsadzie nowej serii znaleźli się Danuta Stenka, która pojawiła się również w ostatnim odcinku 2. transzy jako Bogna Mróz oraz Mateusz(...), Józefa Pawłowskiego oraz Aleksandrę Adamską. Za produkcję wciąż odpowiada Dorota Kośmicka, scenariusz powstaje na podstawie pomysłu Katarzyny Śliwińskiej-Kłosowicz, a jego autorami są Dana...

 • Boscy niebawem znów na ekranie

  Ruszyły prace nad "rodzinką.pl" - serialowi aktorzy pojawią się na planie za kilka dni. W 6. sezonie Boskich czeka wiele niespodzianek. Jakich?

 • "O mnie się nie martw": Stefan Pawłowski - o nim będzie głośno!

  Zapamiętajcie to nazwisko! O Stefanie Pawłowskim, którego po wakacjach oglądać będziemy jako Marcina w nowym serialu Dwójki "O mnie się nie martw", już wkrótce będzie bardzo głośno!

 • Małgorzata Socha przerzuca się na świerszczyki

  Małgorzata Socha to kolejna z gwiazd polskiego dubbingu filmu "Pinokio". W najnowszej ekranizacji klasycznej baśni Carlo Collodiego gwiazda serialu "Przyjaciółki" użyczyła głosu świerszczowi Koko.

Zdjęcia na temat: mateusz pawłowski
Wideo na temat: mateusz pawłowski
 • "Niania w wielkim mieście": Czy Dana poradzi sobie ze zbuntowanym trzynastolatkiem?

  Kolejne zlecenie Dana (Magdalena Lamparska) otrzymuje dzięki poleceniu Mariusza (Mateusz Rzeźniczak). Jej podopiecznym jest tym razem trzynastoletni Kamil (Filip Szczepkowski), który ma poważne(...) rodzinie i zwraca się o pomoc do Jacka (Przemysław Sadowski). Psychologiczne wyczucie obojga ratuje życie chłopca i niesie pomoc jego rodzicom. Tymczasem Mariusz (Mateusz Rzeźniczak) próbuje namówić Danę

 • Wszystkie kobiety Mateusza

  Mateusz Kłos od zawsze dbał o swoje kobiety. Kiedy 70-letni artysta, hulaka i wielbiciel płci pięknej umiera, wcale nie kończy to problemów... ich mężów. Mateusz odwiedza je we śnie, pomaga im wydobyć na nowo ich kobiecość, pewność siebie i niezależność. Zaniepokojeni mężczyźni, bliscy utraty swoich kobiet, muszą w końcu nauczyć się je rozumieć.

 • "Niania w wielkim mieście": Monika w szpitalu. Powikłania mogą doprowadzić do śmierci!

  ) wyjeżdża. Mariusz (Mateusz Rzeźniczak) odwozi ją na dworzec. Wykorzystuje okazję, żeby przypodobać się swojej niedoszłej teściowej i za jej pośrednictwem dotrzeć do serca Dany. Ale Dana nie wyobraża(...). Celina (Katarzyna Cynke) i Anka (Marta Chyczewska) nie mogą nic zrobić – nie chcą stresować Moniki. Kuba (Stefan Pawłowski) odwiedza Monikę w szpitalu i spotyka u niej Jacka. Kuba, który podkochuje się

 • Karuzela

  Film "Karuzela" portretuje obraz dzisiejszych trzydziestolatków, którzy niedawno wkroczyli w dorosłe życie. Bohaterowie stoją przed najtrudniejszymi życiowymi decyzjami - zakładając własne rodziny, muszą ponieść ciężar odpowiedzialności. Skomplikowane relacje pomiędzy nimi i głęboko skrywane tajemnice nie ułatwiają tego zadania. Jedno kłamstwo z przeszłości powoduje lawinę nieodwracalnych następstw.

Dyskusje na temat: mateusz pawłowski