• Informacje na temat:

  mateusz rusin i kinga rusin

Artykuły na temat: mateusz rusin i kinga rusin
 • Zero mąki, cukru, mięsa i mleka, czyli Kinga Rusin i jej dieta cud!

  Kinga Rusin (45 l.) dzięki diecie i ćwiczeniom schudła w ostatnim czasie prawie 20 kg. Teraz prezenterka postanowiła odchudzić także swoją przyjaciółkę Karolinę Ferenstein (40 l.).

 • Kolacja z Karoliną Szostak do wygrania na aukcji

  Kolacja z gwiazdami telewizji Polsat Sport w jednej z najlepszych polskich restauracji trafiła na aukcję organizowaną przez fundację Charytatywny Bal Dziennikarzy. W licytacji wieczoru w towarzystwie Karoliny Szostak i Mateusza Borka można brać udział do 6 lutego. Dochód z aukcji zostanie przeznaczony na pomoc dla potrzebujących dzieci.

 • "Ojciec Mateusz": Hipisi i... drogocenny skarb na plebanii!

  W nowym sezonie serialu "Ojciec Mateusz" ksiądz Żmigrodzki (Artur Żmijewski) odkryje, że w ogrodzie obok plebanii zakopany został drogocenny skarb - dwie zaginione przed laty ikony.

 • Rusin, Lis czy Cichopek?

  Już dzisiaj po raz 24. zostaną wręczone Wiktory, czyli nagrody dla najpopularniejszych osobowości telewizyjnych oraz Super Wiktory za całokształt osiągnięć. Na statuetki szansę mają m.in. Kinga Rusin, Katarzyna Cichopek, Marta Żmuda Trzebiatowska, Tomasz Lis, Piotr Kraśko i Agustin Egurrola.

 • "Agent Gwiazdy 2": Oto lista uczestników!

  ...zawodowym i kick-boxingu) i Michał Będźmirowski (bloger Modny Tata)" - czytamy. Program, podobnie jak poprzednio, poprowadzi Kinga Rusin. Będziecie oglądać? *** Zobacz więcej(...), a także dziennikarze Piotr Kędzierski (Rock Radio), Jarosław Kret i Odeta Moro (Radio Złote Przeboje) oraz wokaliści Tomasz Niecik i Julita Fabiszewska. O zwycięstwo w programie zawalczą również: Mateusz...

 • Izabella Miko z Damięckim?

  Maciej Zakościelny może spać spokojnie. Jego partnerka - Izabella Miko - spotyka się z Mateuszem Damięckim jedynie na zawodowej stopie.

 • Edyta Zając zostawiła męża w Warszawie i wyjechała do Argentyny?

  ...programu.  Stacja nie ujawnia, kto konkretnie weźmie udział w nowym "Agencie", ale w mediach już rozpoczęła się giełda nazwisk. Wiadomo na pewno, że gospodynią programu pozostała Kinga Rusin, która na swoim profilu na Instagramie już chwali się fotkami z Ameryki.  We "Fleszu" można wyczytać, że oprócz niej na ekranie zobaczymy także m.in. Jarosława Kreta, Mateusza Magę, Odetę Moro, Joannę...

 • Nominacje do Telekamer 2008!

  Tomasz Kot czy Cezary Żak? A może Paweł Małaszyński? Poznaliśmy nominowanych do Telekamer Tele Tygodnia 2008! Głosowanie startuje już dziś, a laureatów poznamy 4 lutego.

 • Uczestnicy "Agenta" wyżywają się na Mateuszku Madze! "Jak on mnie wkur**, ja pierdo**"

  Zawodnicy programu "Agent - Gwiazdy" telewizji TVN rywalizują ze sobą w Argentynie pod czujnym okiem prowadzącej Kingi Rusin. Emocje, jakie towarzyszą celebrytom, są od pierwszego odcinka spore(...) Mateuszkowi Madze i jak zwykle królowi disco-polo Tomaszowi Niecikowi. Maga w pierwszym zadaniu zgubił walizkę, którą jako jedyny zabrał na prowizorycznie skonstruowane przez uczestników tratwy. Jak na...

 • Poznamy laureatów Telekamer!

  Tomasz Kot czy Cezary Żak? A może Paweł Małaszyński? Dziś podczas uroczystej gali w warszawskim Teatrze Polskim poznamy laureatów Telekamer Tele Tygodnia 2008!