• Informacje na temat:

  mateusz szczepanik

Artykuły na temat: mateusz szczepanik
 • Wokalista Pectus nadal zbyt słaby, by występować!

  Tomasz Szczepanik (35), wokalista zespołu Pectus, kilka dni temu miał wypadek samochodowy. Piosenkarz został przewieziony na oddział chirurgii Szpitala Bielańskiego w Warszawie. - Dziś już ze(...) występować, co oznacza przerwę w działalności zespołu. Potrwa ona aż do końca maja. Pectus to zespół rodzinny, w którym grają czterej bracia. Prócz najstarszego Tomasza są to Mateusz, Maciej i Marek...

 • "Na Wspólnej": Na przekór metryce

  ...nie liczy lat Ostatnio wielbiciele seriali mogą śledzić rozwój uczucia, które połączyło w serialu "Na Wspólnej" Izabelę (Anna Korcz) i Dawida (Łukasz Szczepanik). Choć początkowo mogło się(...) Wesołowski), czyli para z serialu "Ojciec Mateusz", już się przekonała, że metryka nie przeszkadza w tworzeniu zgodnego, szczęśliwego i bardzo zakochanego stadła. Oczywiście, początki były trudne...

 • Kalendarz Dżentelmeni 2011

  Kukulska i Maciej Stuhr, Magdalena Boczarska i Tomasz Szczepanik, Beata Tyszkiewicz i Tomasz Makowiecki, Andrzej Piaseczny i Edyta Olszówka, Justyna Steczkowska i Ewa Szykulska, Piotr Adamczyk(...) Wolski, zaś producentem Oliver Janiak. Zdjęcia przygotował Mateusz Nasternak. Na uroczystej imprezie promującej kalendarz nie zabrakło artystów, którzy swoją twarzą i głosem wsparli akcję...

 • Pectus świętuje 10-lecie z nową płytą "Kobiety"

  We wrześniu ukaże się nagrany z 10 polskimi wokalistkami album "Kobiety", którym grupa Pectus zamierza uczcić 10-lecie swojego istnienia.

 • Kora kontra Złoty Maanam i inne żenujące spory o nazwę

  W ostatnim czasie coraz częściej głośne rozstania w różnych zespołach muzycznych kończą się żenującymi, ciągnącymi się latami sporami o prawa do nazwy. Zdezorientowana publiczność obserwuje smutne przepychanki dawnych idoli, którzy za wszelką cenę próbują przekonać fanów, że to właśnie oni są ci "prawdziwi" i "legendarni". Kora czy Złoty Maanam? Kukiz czy Piersi? Dwie wersje De Mono, a może Kat z Romanem lub Kat bez Romana? Sprawdzamy, kogo jeszcze dotknął ten wirus.

 • Pectus po angielsku i rosyjsku

  Odświeżony Pectus, czyli dotychczasowy wokalista Tomasz Szczepanik wspierany przez swoich braci, ostro wziął się do pracy.

 • Pectus: Siła braci

  5 lutego ukaże się płyta "Siła braci" nagrana przez odświeżony Pectus, złożony z braci Szczepaników.

 • Skłócony Pectus z nowym składem

  Dobre wieści dla fanów zespołu Pectus. Chociaż w październiku ubiegłego roku formacja ogłosiła rozpad, okazuje się, że autorzy przeboju "To, co chciałbym ci dać" powrócą na scenę. W nowym składzie planują wydać kolejny album.

 • Dębica GOODFEST: Zagraj z Mariką i Pablopavo

  Marika, Envee, Igor Boxx, Pablopavo czy L.U.C. - jeżeli muzyka tych artystów nie jest ci obca, sam jesteś muzykiem lub masz zespół muzyczny i czujesz się dobrze w podobnych klimatach - to zgłoś się do konkursu organizowanego przez Muzzo.pl !

 • Pectus na pustyni. Zobacz klip!

  Na naszych stronach możecie zobaczyć teledysk do piosenki "Oceany" promującej drugi album grupy Pectus.