• Informacje na temat:

  mateusz the voice of poland

Artykuły na temat: mateusz the voice of poland
 • Mateusz Grędziński wygrał "The Voice of Poland"! Ola Kwaśniewska oburzona!

  W miniony weekend TVP wyemitowała finałowy odcinek "The Voice of Poland", w którym zwyciężył Mateusz Grędziński z drużyny Piaska. Wygrana chłopaka była ogromnym zaskoczeniem dla pozostałych jurorów(...) przegranej podopiecznej jej przyjaciółki Natalii.  Oglądaliście finał "The Voice of Poland"? Zgadzacie się, że Mateusz nie zasłużył na wygraną?

 • "The Voice of Poland": Będzie szósta edycja

  Wiosną zobaczymy szóstą edycję "The Voice of Poland". 9 i 10 stycznia w Warszawie odbędą się precastingi.

 • Mateusz Krautwurst jest ciężko chory! Błaga o pomoc!

  Mateusz Krautwurst (30 l.), znany przede wszystkim dzięki udziałowi w programie "The Voice Of Poland", jest ciężko chory! Wokalista błaga o pomoc!

 • "The Voice of Poland": "Stevie Wonder odzyskałby wzrok!"

  Za nami drugi odcinek na żywo "The Voice Of Poland". Ćwierćfinał był dla jurorów kolejnym momentem, w którym musieli dokonać trudnych wyborów.

 • Mateusz Ziółko: Mało kto znał jego sekret

  O życiu prywatnym Mateusza Ziółko (32 l.) dotąd wiadomo było niewiele. Teraz, kiedy jego popularność wzrosła, media rozpisują się nie tylko o jego dokonaniach zawodowych, ale także sferze prywatnej.

 • "The Voice of Poland" we wrześniu wraca na antenę TVP2

  Zarząd TVP podjął decyzję o emisji szóstej edycji "The Voice of Poland". Program powróci na antenę Dwójki we wrześniu.

 • Kayah żałuje udziału w "The Voice..."?

  ..."Bardzo cieszyłam się na program 'The Voice of Poland'" - wyznaje na łamach "Gali". "Jednak nie miałam pojęcia, ile będzie mnie to kosztować nerwów, czasu i jak wielu ludziom narażę się, mając swoje(...), poznanego kilka lat temu w programie "Fabryka gwiazd" Mateusza Krautwursta). Z drugiej strony cytuje Ben Guriona: "Statek w porcie jest bezpieczny, ale nie po to buduje się statki". Sylwestra spędzi na...

 • "The Voice of Poland": Przed finałem

  Przed nami ostatni odcinek piątej edycji programu "The Voice of Poland". Tuż przed finałem nastąpiły zmiany zasad, w myśl których to widzowie zdecydowali, kto zaśpiewa dzisiejszego wieczora. To ich głos był decydujący w tej sprawie. Dlatego szykuje się prawdziwy pojedynek gigantów.

 • Kwiatkowski oraz Paulina Romaniuk z "The Voice of Poland". Trzeba przyznać, że panna młoda założyła naprawdę oryginalną suknię z głębokim rozcięciem z przodu oraz bogatym zdobieniem w okolicach pasa(...)Ewa Chojnowska (30 l.), znana z "Wyspy przetrwania", wzięła ślub z ukochanym Mateuszem, z którym wspólnie prowadzi podróżniczego bloga. Uroczystość odbyła się pod Wrocławiem i oprócz najbliższych...

 • "The Voice of Poland": Aleksandra Nizio zwyciężczynią programu

  Wielki finał "The Voice of Poland" przyniósł wiele emocji. W ostatnim odcinku czwórka uczestników walczyła o profesjonalny kontrakt płytowy i 50 tysięcy złotych. Zwyciężczynią została Aleksandra Nizio, którą media już wcześniej okrzyknęły "polską Adele".

Wideo na temat: mateusz the voice of poland
 • Laura Samojłowicz w "The Voice of Poland". Wyszło słabiutko?

  Samojłowicz, bo o niej mowa, po dwóch latach pojawia się na scenie muzycznej. I to w programie "The Voice of Poland". Czy po tak długiej przerwie poradzi sobie ze stresem? Czy jej występ spodoba się(...)Fani polskich seriali znali ją z takich produkcji jak "Ojciec Mateusz", "Hotel 52" czy "M jak miłość". W pewnym momencie całkowicie zniknęła z polskiego show-biznesu. Jak sama mówi zmęczyły ją

 • Made in Poland

  "Made in Poland" - dwa dni z życia chorego z nienawiści chłopaka z bloków o imieniu Boguś (Piotr Wawer), który porzuca ministranturę i z napisem "fuck off" wytatuowanym na czole rusza przez osiedle, nawołując do buntu. Nikt jednak nie jest zainteresowany rewolucją, a demolowanie budek telefonicznych i samochodów nie przynosi ulgi, tylko kłopoty. Na swojej drodze konfrontuje się ze swoimi dawnymi mistrzami: księdzem, którego do pracy na blokowisku zesłał podczas widzenia sam Jezus Chrystus...

 • Wszystkie kobiety Mateusza

  Mateusz Kłos od zawsze dbał o swoje kobiety. Kiedy 70-letni artysta, hulaka i wielbiciel płci pięknej umiera, wcale nie kończy to problemów... ich mężów. Mateusz odwiedza je we śnie, pomaga im wydobyć na nowo ich kobiecość, pewność siebie i niezależność. Zaniepokojeni mężczyźni, bliscy utraty swoich kobiet, muszą w końcu nauczyć się je rozumieć.