• Informacje na temat:

  mathieu kassovitz

Artykuły na temat: mathieu kassovitz
 • Obłąkany Mathieu Kassovitz

  Nie potwierdziły się informacje , iż na fotelu reżysera opowieści "Gothika" zasiądzie Richard Donner. Według najnowszych doniesień z planu realizacji dreszczowca nad realizacją filmu czuwać będzie Mathieu Kassovitz. Obraz powstaje w firmie Dark Castle Entertainment, jako koprodukcja studiów Warner Bros. i Columbia Pictures.

 • Zapracowany Mathieu Kassovitz

  Mathieu Kassovitz ( "Purpurowe rzeki" ) w jednym z ostatnio udzielonych wywiadów zdradził, że jest bardzo zainteresowany przeniesieniem na ekran powieści "I Am Legend" Richarda Mathesona. Reżyser myśli także o realizacji telewizyjnej serii powstałej w oparciu o swój ostatni film, dreszczowiec "Gothika" . Twórca uchylił także rąbka tajemnicy na temat innego swego projektu - "Babylon Babies".

 • Mathieu Kassovitz straszy przyszłością

  Aktor i reżyser Mathieu Kassovitz ( "Amelia" , "Purpurowe rzeki" ) zrealizuje wkrótce film "Babylon Babies". Obraz będzie dreszczowcem s-f, w którym twórca opowie o perspektywach, jakie czekają ludzkość w niedalekiej przyszłości. Główną rolę zagra najprawdopodobniej Vincent Cassel z którym Kassovitz współpracował wcześniej na planie "Purpurowych rzek" i "Dziewczyny na urodziny" .

 • Protest Mathieu Kassovitza

  Mathieu Kassovitz ( "Gothika" , "Purpurowe rzeki" ), autor głośnego francuskiego filmu "Nienawiść" z 1995 roku, który opowiadał imigranckich zamieszkach, związanych z wyburzaniem pewnej dzielnicy Paryża, zabrał głos w sprawie bieżących wydarzeń na przedmieściach Paryża. Reżyser w specjalnym oświadczeniu na swojej stronie internetowej zwrócił się z apelem do ministra spraw wewnętrznych Francji.

 • Kassovitz u Spielberga

  Aktor i reżyser Mathieu Kassovitz ( "Amelia" , "Purpurowe rzeki" , "Gothika" ) wystąpi w najnowszym filmie Stevena Spielberga ( "Wojna światów" ), opowiadającym o zamachu terrorystycznym, który miał miejsce podczas olimpiady w Monachium w 1972 roku. Francuski twórca wystąpi u boku takich aktorów, jak m.in. Eric Bana ( "Troja" ), Daniel Craig ( "Obłęd" ) i Geoffrey Rush ( "Blask" ).

 • Kassovitz krytykuje... swój film

  Francuski reżyser Mathieu Kassovitz przejechał się po swoim najnowszym filmie "Babylon AD", porównując jego fragmenty do "kiepskiego odcinka serial u 24 godziny ".

 • Gwiazda "Amelii" bierze przykład z Depardieu

  Francuski aktor i reżyser Mathieu Kassovitz zamierza podążać za swoim starszym kolegą po fachu Gerardem Depardieu i również planuje opuścić ojczyznę.

 • Gotycka Halle Berry

  Halle Berry ( "Monster's Ball: Czekając na wyrok" , "Śmierć nadejdzie jutro" ) w jednym z ostatnio udzielonych wywiadów opowiedziała o swej roli w mrocznym dreszczowcu "Gothika", który dla studia Warner Bros. przygotowuje Mathieu Kassovitz ( "Purpurowe rzeki" ).

 • Psychoterapeuta Robert Downey Jr.

  Robert Downey Jr. ( "Cudowni chłopcy" , "The Singing Detective") prowadzi negocjacje w sprawie występu o boku Halle Berry i Penélope Cruz w dreszczowcu "Gothika", który w wytwórni Dark Castle Entertainment przygotowuje Mathieu Kassovitz. Pierwszy klaps na planie opowieści padnie w kwietniu. Film powstaje jako koprodukcja studiów Warner Bros. i Columbia Pictures.

 • Magimel zastąpił Cassela

  Benoît Magimel ( "Pianistka" ) zastąpi Vincenta Cassela na panie filmu "Purpurowe rzeki 2". Swoją rolę w kontynuacji dreszczowca "Purpurowe rzeki" powtórzy Jean Reno. Nad scenariuszem opowieści pracuje Luc Besson ("Leon zawodowiec", "Piąty element"). Film wyreżyseruje Olivier Dahan ( "Tomcio Paluch" ).

Wideo na temat: mathieu kassovitz
 • Zakochana bez pamięci

  Jak to jest, obudzić się i nie wiedzieć, gdzie się jest ani jak się tam znaleźliśmy? Brzmi znajomo? Przypomina trudny poranek po dobrej imprezie? Tak poczuła się pewnego dnia Marie, gdy otworzyła oczy i zorientowała się, że spędziła noc w zupełnie obcym mieszkaniu. Wieczór wcześniej świętowała swoje 29 urodziny. Tak przynajmniej myśli. Marie doznaje prawdziwego szoku, gdy okazuje się, że spała znacznie dłużej niż jej się wydawało!

 • Ścigana

  Mallory Kane (Gina Carano) jest piękną, tajną agentką CIA, przyjmującą jedynie zlecenia najwyższej wagi, ekstremalnie tajne i trudne, na które władze nie mogą zezwolić i o których przywódcy państw nie powinni wiedzieć. Po udanej misji uwolnienia zakładników z Barcelony, Mallory dostaje kolejne zadanie w Dublinie. Gdy operacja nie przebiega po jej myśli, dowiaduje się, że została przechytrzona i musi użyć wszystkich swoich umiejętności, sztuczek i możliwości ucieczki, by nie zostać schwytaną w...

 • Wenus w futrze

  Adaptacja sztuki Davida Ivesa, której bohaterem jest reżyser, Thomas (Mathieu Amalric), bezskutecznie poszukujący kandydatki do głównej roli w spektaklu teatralnym. W trakcie castingu, żadna aktorka nie potrafi przekonywająco zagrać kobiety, która, na skutek umowy, ma się całkowicie podporządkować mężczyźnie. Kiedy zrezygnowany Thomas decyduje się odpuścić przesłuchania, do teatru wbiega spóźniona Vanda (Emmanuelle Seigner), arogancki i całkowicie nieokrzesany wulkan energii i erotyzmu....