• Informacje na temat:

  matka boska

Artykuły na temat: matka boska
 • Hanna Śleszyńska: "Matka Boska od aktorów"

  Hanna Śleszyńska, czyli Irena Palukiewicz z "O mnie się nie martw" i Anna Dziubak z "Ojca Mateusza", cieszy się wśród koleżanek i kolegów po fachu opinią osoby o wielkim sercu i nieprzebranych pokładach dobroci. Znajomi nazywają ją "Matką Boską od aktorów" i "cudem, bez którego świat byłby smutny"!

 • Madonna: 30 lat "Like a Virgin"

  To jeden z najlepiej sprzedających się albumów w historii muzyki, a zarazem jeden z tych, który wywołał sporo skandali. 12 listopada 1984 roku ukazał się "Like A Virgin" Madonny.

 • Tomasz Karolak nie ukrywa, że ma słabość do tatuaży i gdyby nie był aktorem, jego ciało od stóp do głów pokrywałyby obrazki. - Uwielbiam taką formę ozdabiania i wyrażania siebie - mówi 44-latek. Zobacz kolejne zdjęcie... Obecnie aktor ma około dziesięciu tatuaży, głównie o tematyce chrześcijańskiej. Są wśród nich krzyże, anioły, a od niedawna Matka Boska Bolesna. Zobacz kolejne zdjęcie...

 • Serialowe nowości TVP2: Co w marcu w Dwójce?

  "Służby specjalne" Patryka Vegi to jedna z serialowych nowości wiosennej ramówki TVP 2. Widzowie Dwójki ponownie spotkają się także z bohaterami produkcji "Krew z krwi" i "O mnie się nie martw", w marcu na antenę wraca również popularna "rodzinka.pl".

 • Już za miesiąc do "rodzinki.pl" dołączy ponownie Małgorzata Kożuchowska (43 l.). Osoby z ekipy twierdzą, że atmosfera na planie zrobiła się bardzo napięta.

 • Anna Cieślak: Pomoc ofiarom seksbiznesu

  Przed jej serialową bohaterką z "Na Wspólnej" najważniejsze wydarzenie - ślub z Bogdanem. Anna Cieślak opowiada o weselu Joanny, a także, jak zawczasu zaplanować bezpieczne wakacje z fundacją La Strada.

 • Boska osiemnastka Maćka Musiała

  Gwiazdy "rodzinki.pl" wróciły z ferii zimowych i od poniedziałku znów ciężko pracują na planie 4. serii nominowanego do Telekamery "Tele Tygodnia" serialu. Niestety, nie mogło wczoraj być wśród nich Macieja Musiała, który w sąsiednim studiu brał udział w zdjęciach do spektaklu Teatru Telewizji "Matka brata mojego syna". Nieobecność Maćka nie przeszkodziła jednak ekipie "rodzinki.pl" uczcić jego...

 • Filmowy zawrót głowy! Drakula spotyka Pinokia

  Dawno nie było tygodnia, w którym do kin trafiałoby aż 11 premierowych tytułów. Poza Drakulą i Pinokiem na dużym ekranie możemy od dziś oglądać również islandzką piosenkarkę Björk ("Björk: Biophilia Live"), szkockiego aktora Jamesa McAvoya ("Brud") oraz Roberta Downeya Jr. ("Sędzia"). Widzowie obejrzą również polską produkcję, nagrodzony w Gdyni mroczny kryminał "Jeziorak".

 • "rodzinka.pl": Tomek oskarży matkę o zniszczenie jego związku z Magdą!

  ...... To takie było bardzo na wyrost. Przecież wiesz, że zawsze ci i Magdzie kibicowałam, natomiast nie ukrywam, że jako matka nie do końca uważałam, że to jest w tym momencie akurat dziewczyna dla(...) możesz zaprzeczyć - uderzy w czuły punkt Natalii. - Nie no, ludzie, trzymajcie mnie! Większej bzdury w życiu nie słyszałam - Boska wzniesie oczy do góry i zrobi groźną minę. Jak zakończy się...

 • "Bogowie": Opowieść o sprawach najważniejszych

  Dramat "Bogowie" w reżyserii Łukasza Palkowskiego, uhonorowany główną nagrodą na festiwalu w Gdyni, trafi w piątek, 10 października, do kin. To film o zespole, który przeprowadził pierwszą w Polsce udaną transplantację serca. W obsadzie są: Tomasz Kot, Kinga Preis i Piotr Głowacki.

Zdjęcia na temat: matka boska
Wideo na temat: matka boska
 • Michał Witkowski po aferze zmienia wizerunek!

  Michał Witkowski po aferze z symbolami SS na czapce chce zmienić wizerunek i podkreślić, że jest przede wszystkim pisarzem. Decyzja spowodowana jest krytycznymi opiniami ze strony reklamodawców i telewizji. – Z tymi cechami jest więcej zachodu niż pożytku, np. taka ewidentna damskość, czyli wiszące w uszach kolczyki, lakierowanie paznokci czy kontrowersyjność. Można być natomiast kolorowym, można sobie wytatuować kreskówki na twarzy, zajechać kosmicznym pojazdem na pokaz mody. To nie...