• Informacje na temat:

  matka chrzestna

Artykuły na temat: matka chrzestna
 • "Zniewolona": Matka chrzestna przerywa transakcję!

  Aleksiej zdobywa pieniądze i przyjeżdża wykupić Katierinę. Niestety Czerwinscy odmawiają sprzedaży. Katia jest w rozpaczy. Nie potrafi zrozumieć, dlaczego matka chrzestna obraziła i przegnała Aleksieja? Pawlina, pocieszając dziewczynę, niechcący wygaduje się o losie rodziców Katii.

 • Helena Bonham Carter: Wierzę w niedoskonałość

  Helena Bonham Carter wcielała się w swojej karierze w wiele czarnych charakterów. W najnowszej produkcji Disneya stało się inaczej. Tym razem aktorkę zobaczymy jako dobrą wróżkę - ukochaną matkę chrzestną Kopciuszka. Jak to zwykle bywa z wybitnymi postaciami kina, Bonham Carter subtelnie urozmaiciła swoją rolę, aby odróżnić ją od poprzednich wcieleń czarodziejki.

 • Natalia Kukulska będzie mamą chrzestną!

  Natalia Kukulska (43 l.) ma spore doświadczenie w macierzyństwie. Jest w końcu mamą trojga dzieci, z czego dwoje z nich to już nastolatkowie. Wprawa wokalistki może się niebawem przydać, bowiem Kukulska ma zostać matką chrzestną.

 • "Kopciuszek": Blanchett kontra Bonham Carter

  Jedna z nich jest okrutna, zgorzkniała i przepełniona zazdrością, druga - kochająca, życzliwa i pełna wdzięku. Pierwszej z nich mamy dosyć, za drugą tęsknimy. Zła Macocha oraz Dobra Wróżka z najnowszej ekranizacji "Kopciuszka" stoją na przeciwległych biegunach. Obie postaci łączy jedno - w ich role wcieliły się doskonałe aktorki.

 • Księżna Meghan i książę Harry: To ona jest matką chrzestną Archiego!

  Choć mały Archie, syn księżnej Meghan i księcia Harry'ego, został ochrzczony na początku lipca, dopiero teraz wyszło na jaw, kim są jego rodzice chrzestni.

 • Cara Delevingne w nowym filmie Luca Bessona

  Luc Besson ogłosił obsadę swej nowej produkcji - filmu science-fiction "Valerian". W obrazie główne role zagrają Dane DeHaan i Cara Delevingne - francuski reżyser poinformował w pierwszym w życiu wpisie na Twitterze.

 • Ola Kwaśniewska zostanie niebawem matką chrzestną?

  ...wymarzoną matka chrzestną dla małej Laury. Wokalistka i córka byłego prezydenta świetnie się dogadują, mają identyczne poczucie humoru i nie mają przed sobą tajemnic.  Przed laty matką chrzestną córki Ani...

 • Sonia Bohosiewicz śpiewa piosenkę Niny Hagen

  Za sprawą przesympatycznych bohaterów i imponującej odsady dubbingowej, animacja "Siedmiu krasnoludków ratuje Śpiącą Królewnę" przebojem wdarła się na listę najpopularniejszych filmów w Polsce. Wśród sław użyczających głosów w animacji znalazła się Sonia Bohosiewicz, która w roli złej czarownicy Voldemorty zastąpiła samą Ninę Hagen.

 • "Klan": Koziełło zostanie ojcem chrzestnym Teosia?

  Ilona (Karolina Kominek) uprze się, by ojcem chrzestnym Teosia został Koziełło (Andrzej Strzelecki). Witoldowi (Sławomir Grzymkowski), który nie będzie chciał się na to zgodzić, przypomni, iż Tadeusz jest bardzo zamożny i obiecał ich synkowi sporą sumkę w spadku...

 • "Kopciuszek" : Urok, styl, klasa

  "Kopciuszek" Kennetha Branagha to czarowna klasyczna filmowa baśń - wyrafinowana, uczciwa w stosunku do pierwowzoru i oszałamiająca, bo w mądry sposób utkana z bajecznie prostych opozycji. Dobro mierzy się w niej ze złem, a bieda staje w konkury z bogactwem. Szczerego i odważnego serca młodej dziewczyny nic jednak nie zmienia.

Zdjęcia na temat: matka chrzestna
Wideo na temat: matka chrzestna
 • "Na Wspólnej": Zwiastun 2523. odcinka

  Ola matką chrzestną synka Gosi i Błażeja? Ola wylatuje do Londynu. Danka jest szczęśliwa. Jej córki się pogodziły. Tymczasem Gosia i Błażej proszą Olę, by została mamą chrzestną ich synka. Jak zareaguje na to młoda Zimińska?!

 • Sookie wróżką !

  SPOILER! Oto pierwsze trzy minuty nowej serii "Czystej krwi". Widzimy w nim główną bohaterkę Sookie, która wylądowała w królestwie wróżek. Wraz ze swoją matką chrzestną odkrywa nowy świat pełen tajemnic. Okazuje się, że owoce, które spożywają ludzie sprawiają, że zapominasz skąd pochodzisz. Czwarty sezon serialu ma premierę już 26. czerwca.

 • Romantyczna miłość

  "Czysta krew" to jedna z najodważniejszych produkcji (w dużej mierzy dzięki swej "matce chrzestnej" - stacji HBO) w kwestii prezentowania seksualności, w dodatku nie tylko ludzkiej! Pierwszy przykład z brzegu: Sookie Stackhouse (w tej roli zupełnie dojrzała Anna Paquin, którą powinniście pamiętać jako małą wiktoriańską istotkę z Oscarowego "Pianina") główna bohaterka zakochała się w Billu Comptonie - blisko dwustuletnim (dokładnie 174) wampirze.

Dyskusje na temat: matka chrzestna