• Informacje na temat:

  matka elżbieta

Artykuły na temat: matka elżbieta
 • Elżbieta Dmoch: Zbudowała wokół siebie mur

  Elżbieta Dmoch (66 l.) zawsze pragnęła żyć po swojemu, była uparta i przekorna. Tragiczne wydarzenia sprawiły, że zamknęła się we własnym świecie. Jej przyjaciel wyjawia, jak wygląda dziś życie gwiazdy 2 plus 1.

 • "Matki, żony i kochanki": Kownacka zagrała żonę Stroińskiego

  Byli ulubioną przez widzów parą popularnego serialu "Matki, żony i kochanki". Oboje świetni aktorsko - zarówno w teatrze, jak i w filmach.

 • ​Elżbieta Góralczyk: Tragiczne życie Anuli z "Wojny domowej"

  ...śmiercią wiele wycierpiała.       Elżbieta Góralczyk przyszła na świat 8 kwietnia 1950 roku. Po latach wspominała, że urodziła się pod niewłaściwą gwiazdą. Miała ciężkie dzieciństwo i od początku musiała(...) PRL, nie powstały kolejne odcinki. Ekipa serialu nie kryła swojego rozczarowania. Każdy rozszedł się w swoją stronę. Elżbieta Góralczyk czekała na ciekawe propozycje. Zagrała tylko dwie małe role...

 • Wigilia w "Klanie"

  Niby wszystko będzie jak zawsze: choinka, prezenty i kolędy. Ale w tym roku radość spotkania z bliskimi u Pawła Lubicza zmiesza się ze smutkiem. To pierwsze święta bez Krystyny...

 • Elżbieta Dmoch (65 l.) nigdy nie pogodziła się ze śmiercią męża Janusza Kruka. Dziś żyje we własnym świecie i odrzuca pomoc dawnych przyjaciół.

 • Z kart książek na ekrany

  Sfilmowanie przygód bohaterów, których kochają miliony czytelników, jest arcytrudnym zadaniem. Nie zawsze się udaje. Jednak, jak pokazuje historia polskiego kina, mamy się czym pochwalić.

 • Królowa Elżbieta II spędzi święta z mamą Meghan Markle?! Wszystko już wiadomo!

  Mimo napiętej atmosfery na królewskim dworze, królowa Elżbieta II (92 l.) ma zamiar w tym roku również doskonale się bawić. W końcu także wyjaśniło się, czy Doria Ragland, matka Meghan Markle również dostąpi zaszczytu uczestnictwa w świętowaniu z władczynią. Decyzja jest zaskakująca!

 • Zbigniew Cybulski: Noc w łóżku Brigitte Bardot

  Jakie kobiety lubił Zbigniew Cybulski? Choć aktor z lubością przytaczał anegdotę o nocy spędzonej w 1961 roku z Brigitte Bardot, z natury był nieśmiały, a od blondynek wolał brunetki.

 • Królowa Elżbieta pozwoliła sobie na niestosowny żart względem Archiego? Książę Karol nie lepszy...

  Królowa Elżbieta (93 l.) na tronie zasiada już od wielu lat i przed ten cały czas do perfekcji opanowała zasady etykiety. Czy zatem możliwe, aby pozwoliła sobie na niestosowny żart? Zdaniem zagranicznych mediów tak...

 • Retrospektywa Konwickiego na T-Mobile Nowych Horyzontach

  Bohaterem retrospektywy podczas 15. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego T-Mobile Nowe Horyzonty będzie Tadeusz Konwicki - zmarły w tym roku wybitny pisarz, scenarzysta i reżyser filmowy. O jego dorobku literackim napisano już wiele, twórczość filmowa - osobna, autorska, niepasująca do żadnego nurtu w polskim kinie - zasługuje na przypomnienie. Zwłaszcza, że jest bardzo "nowohoryzontowa".

Zdjęcia na temat: matka elżbieta
Wideo na temat: matka elżbieta
 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1707.

  , Elżbieta i Kasia są tym wstrząśnięci. Tymczasem Walawska i jej córeczka są przetrzymywane przez kogoś innego Do Fitness Klubu przychodzi pierwszy zainteresowany kupnem klient. Basia i Róża pod wpływem

Dyskusje na temat: matka elżbieta
 • Re: ​Księżna Meghan na niepublikowanych wcześniej zdjęciach!

  Królowa Matka nie żyje. Elżbieta II jest królem. Królowa Matka to matka panującego króla. To tak ciężko zrozumieć?

 • Re: ​Elżbieta Góralczyk: Tragiczne życie Anuli z "Wojny domowej"

  Nie warto poświęcać swojego życia dla dzieci - a już zwłaszcza dla synów - nie odwdzięczą się , przynajmniej ich większość.

 • Re: ​Elżbieta Góralczyk: Tragiczne życie Anuli z "Wojny domowej"

  Dlaczego faceta nazywasz psem? To pogarda! Nie narzekajcie na facetów...bo ich wychowały kobiety: matka, babki, ciotki, nauczycielki.

 • Re: ​Elżbieta Góralczyk: Tragiczne życie Anuli z "Wojny domowej"

  Mnie Elżbiety Góralczyk szkoda. Zbyt młodo i samotnie skończyło się jej życie. Trudne miała dzieciństwo, matka mając takiego pijaka w domu mogła mieć depresję lub ciężko zachorowała i dlatego Anula wzięła ciężar utrzymania rodziny na siebie. Tak sobie tłumaczę. Jej córka była za ojcem bo ten dawał kasę. Ciekawe co wtedy robiła jej matka. Czy był ktoś kto jej pomagał przetrwać te ciężkie dla niej

 • Re: ​Elżbieta Góralczyk: Tragiczne życie Anuli z "Wojny domowej"

  Coreczka tatusia na taka egoistke wyrosla bo w Wolsce to duzo bylo takich przypadkow ze tatus mial kilkoro dzieci a jedna tylko piescil i o nia sie z matka awanturowal .Takich tausiow u nas bylo(...) wiecej wiec be A po co rodzily wiecej jak hurtowe porody byly rozdzielane celowoi tak jest ze matka nie zna swoich dzieci ale dzieci wiedza o tej prawdziwej i gardza nia

 • Re: ​Elżbieta Góralczyk: Tragiczne życie Anuli z "Wojny domowej"

  co nie znaczy, że córka musi tak samo tkwić w bagnie, jak matka. matki niepotrzebnie tak się poświęcają. a robią to, bo za wszelką cenę chcą mieć chłopa przy sobie. wcale nie jest powiedziane, że kobieta musi mieć za wszelką cenę męża aby być szczęśliwą. kobiety robią to aby rodzina nic nie gadała. mam takie znajome. od rana do wieczora narzekają, ale żadna nie odejdzie od męża idioty, bo

 • Re: ​Elżbieta Góralczyk: Tragiczne życie Anuli z "Wojny domowej"

  Urodziła się w 1950 r., zmarłą w 2018 mając 58 lat... Wyjechała do Wiednia, wróciła do Polski, powinna odejść, choć jeszcze nie wyszłą za mąż, ani nie była w związku, matka męża ją ostrzegła przed mężem...??? Kto był czyim gościem? Straszne niechlujstwo.

 • Re: ​Elżbieta Góralczyk: Tragiczne życie Anuli z "Wojny domowej"

  Córka niech się wstydzi, bo to co jest między rodzicami to zostaje między rodzicami i nigdy nie należy wplątywać w to dzieci. A córka była już dorosła, widziała, że matka męczy się z zaborczym mężem i miała pretensje, że ta od niego odeszła, bo pragnęła lepszego życia??? Ona dla córki trwała przez 20 lat w ciężkim małżeństwie, a ta się od niej odwróciła, bo co? Bo tak sobie ubzdurała.

 • Re: "Na Wspólnej": Powrotów nie będzie

  mam nadzieję,że Ela wróci do Igora i wybaczy mu zdradę-w końcu każdy zasługuje na drugą szansę,a poza tym Julka(córka Igora) bardzo ją kocha i nawet mówi do niej ''mamo''.:-) wg mnie Elżbieta(...) zmieni-jaki ojciec(w sumie matka też),taki syn.

 • Re: Klan

  Z samego rana Jacek i Elżbieta jadą do Jeremiasza. Chcą dowiedzieć się czegoś więcej na temat Beaty na dworcu. Pytają, w co była ubrana, czy była sama, czy miała bagaż? Starsi państwo w końcu(...) i zamartwiać się, jak Jerzy. Redaguje ogłoszenie o zaginięciu Beaty, powiela i wspólnie z Błażejem i znajomymi ze szkoły rozlepia na słupach, przystankach i innych widocznych miejscach. Elżbieta szuka wsparcia