• Informacje na temat:

  matka i syn morze

Artykuły na temat: matka i syn morze
 • Janusz Józefowicz udzielił wspólnego wywiadu z synem. Jaki jest Jakub?

  ...wywołał swego czasu istną sensację! Jest tak ważnym członkiem rodziny, że wybrał się z całą rodziną Józefowiczów na plażę. "Kalinka zabrała go kiedyś na wakacje nad morze, wzbudzając sensację na plaży(...) były jego stosunki z synem. Zresztą w rozmowie tej wziął udział także Jakub, który poszedł w ślady ojca i też związany jest ze światem artystycznym.  Dorastał w teatrze Józefowicza, tam stawiał swoje...

 • "Sekrety morza" : Skamieniały świat

  Irlandczyk Tomm Moore powoli wyrasta na następcę Hayao Miyazakiego. Jego dwie nominowane do Oscara animacje - debiutancki "Sekret księgi z Kells" i wchodzące właśnie na polskie ekrany "Sekrety morza" - swobodnie łączą rozrywkę dla dzieci z wysokoprocentową sztuką. Są magiczne w sposób, który nie ma nic wspólnego z tanim hochsztaplerstwem.

 • Zakochany Kamil Durczok z partnerką i "synkiem" nad morzem. Tak wygląda jego nowe życie!

  Kamil Durczok (49 l.) o swoim nowym związku poinformował na Instagramie. Tym niewątpliwie zachęcił paparazzich, by udali się za nim nad morze.

 • Co nam zostało z Cannes? Ręka w opiekaczu i Salma Hayek z sercem na dłoni

  68. festiwal w Cannes przeszedł do historii. Co nam zostanie po tej imprezie? Historia kina dopisała swoją kolejną kartę. W nowych edycjach podręczników do filmoznawstwa natrafimy na aktualizację filmów, które każdy fan kina musi znać. Będzie wśród nich nagrodzony Złotą Palmą "Dheepan" Jacquesa Audiarda, jak i wyróżniony przez dziennikarzy i nagrodą jury "Syn Szawła" László Nemesa.

 • "Bodo": Szukam ludzi, którzy mają spokój wewnętrzny

  Mariusz Bonaszewski długo stronił od pracy na małym ekranie. Teraz gra w TV bardzo dużo. Wymieńmy tylko seriale "Bodo" (premiera w 2016 roku), "Przyjaciółki", "Na krawędzi", "Krew z krwi", "Aż po sufit!". Kocha żonę i pracę w teatrze. Nigdy się nie nudzi, ma liczne pasje: sport, morze, czytanie, muzyka to tylko kilka z nich... Nam opowiada m.in. o tym, co przynosi mu spokój, ale też o tym, czego...

 • Śmiesznie, głupio, strasznie

  Pod znakiem komedii będzie stał ten weekend w polskich kinach. Na ekranach zobaczymy m.in. francuskie "Za jakie grzechy, dobry Boże?", brytyjskie "Jak dogonić szczęście" oraz kontynuację słynnego "Głupiego i głupszego".

 • Jacek Borkowski zadowolony z opinii psychologa! "Kontakty z rodziną są dla dzieci niewskazane"

  Syn i córka Jacka Borkowskiego (59 l.) musieli spotkać się z psychologiem sądowym. Odpowiadali na niełatwe pytania. Finał tych rozmów bardzo ucieszył ich ojca, a zasmucił babcię.

 • KFF: 20 filmów powalczy o Złoty Róg

  Poskromić lwa, zwanego życiem - 20 filmów startuje w konkursie filmów dokumentalnych 55. Krakowskiego Festiwalu Filmowego

 • Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor ratują małżeństwo z pomocą teściowej!

  Kłótnie, stawianie spraw na ostrzu noża… Kryzysy zdarzają się w każdym związku. Katarzyna Dowbor (58 l.) o tym wie i chce pomóc synowi i synowej.

 • "Za tych co na morzu": Morskie opowieści

  Wyobraźcie sobie, że mama opowiada wam przerażającą baśń, a potem uwierzcie w nią tak mocno, aż staniecie się jednym z bohaterów tej na poły mitycznej opowieści. Pełnometrażowy debiut Paula Wrighta "Za tych, co na morzu" to interesująca próba zderzenia twardej codzienności ze światem ludowej przypowieści.