• Informacje na temat:

  matka kim

Artykuły na temat: matka kim
 • Kto jest kim?

  Kasia i Falkowicz zatrudniają organizatorkę ślubów: Aleksę Wiedeńską. Barbara, matka Michała, zatrudnia się w Leśnej Górze jako specjalista ortopeda. Ordynator...

 • Magdalena Cielecka: Matka gwiazdora

  Magdalenę Cielecką ("Wenecja", "Katyń", "S@motność w sieci") znowu zobaczymy na kinowym ekranie. Aktorka pracuje właśnie na planie najnowszego filmu Jana Kidawy-Błońskiego, twórcy słynnej "Różyczki". "Gwiazdy" to - inspirowana prawdziwymi wydarzeniami - opowieść o Janie Banasiu, znakomitym śląskim piłkarzu.

 • "Absentia": Kim są bohaterowie serialu?

  Drugi sezon "Absentii" wystartuje 3 kwietnia. W nowych odcinkach pojawi się sporo nowych postaci, w tym biologiczna matka Emily (Stana Katic). Kim są starzy i nowi bohaterowie serialu?

 • Recenzja Bonson/Matek "MVP": W pierwszym szeregu, ale nie zawsze z uśmiechem

  Bonson i Matek zadomowili się już w polskim mainstreamie niczym wytrawni gracze. Album "MVP" szczecińskiego duetu pokazuje jednak, że nawet najlepszy czas w karierze nie zwalnia z krytycznego myślenia o przeszłości i własnych wadach.

 • "M jak miłość": Kim jest matka porzuconej w kościele Ewuni?

  Po wakacjach rozwinięty zostanie wątek małej Ewuni (Karolina Naumova), którą biologiczna matka porzuciła w kościele i dla której Ewa (Dominika Kluźniak) zapragnęła stworzyć rodzinę zastępczą.

 • "Doonby. Każdy jest Kimś": Głos za życiem

  Film "Doonby. Każdy jest Kimś" trafi 27 marca na ekrany polskich kin. To produkcja, która jest głosem środowisk pro-life, wprowadzających do publicznej dyskusji kwestię prawa człowieka do życia.

 • Kim Kardashian pokłóciła się z matką!

  Matka Kim Kardashian (34 l.), Kris Jenner (59 l.), ma jej za złe, że myśli ona o odejściu z ich reality-show.

 • "Motyl. Still Alice" : Portret pamięciowy

  Alice jest szanowaną lingwistką, piękną żoną i wspaniałą matką trójki dorosłych dzieci. "Trwaj chwilo, jesteś piękna!" - mogłaby zakrzyknąć w swoje pięćdziesiąte urodziny. Nie zrobiła tego. Czyżby już wtedy intuicyjnie czuła, że niedługo choroba odbierze jej wszystko, na co pracowała przez całe swoje życie?

 • Kim Kardashian potwierdziła informację o czwartym dziecku!

  To już pewne! Kim Kardashian (38 l.) i Kanye West (41 l.) zostaną po raz czwarty rodzicami!

 • Omenaa Mensah: Szczęśliwa singielka

  Z uporem powtarza, że nie należy zawieszać się na drugiej osobie, by być szczęśliwym. Nie trzeba mieć drugiej połówki, by czuć się spełnionym. Szczęście nosimy w sobie. Żaden człowiek, pomimo największych starań, nie zapewni nam tego, jeśli sami nie potrafimy się uporać z traumami i nie chcemy dać sobie szansy. Od jakiegoś czasu jest singelką. Ale ma na kim polegać.

Zdjęcia na temat: matka kim
Wideo na temat: matka kim
 • Nosowska w programie Hanny Lis częstuje chipsami!

  dwudziestu kilku latach zdecydowałaś się zawiesić działalność zespołu Hey. Postanowiłaś zobaczyć, kim jest Kaśka Nosowska poza Hey’em. Wiesz już jaka jesteś? Kasia Nosowska: Nagle się okazało, co jest(...) przyszłość? Hanna Lis zapyta o to wokalistkę. Hanna Lis: Jaka jesteś jako matka? Kasia Nosowska: Sądzę, że przesadziłam z udzielaniem wsparcia mojemu synowi i przekazywania mu takiej wiary w siebie

 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1870.

  imprezie z okazji zakończenia zdjęć do filmu. Darek i Władek spotykają się z Beatą i Radeckim na lunchu. Okazuje się, że matka Saganowskiej jest przeciwna nowemu związkowi córki i chcąc pokrzyżować plany

 • Anna Powierza: trudno jest uzyskać alimenty

  Anna Powierza została samotną matką zaraz po urodzeniu swojej córki Helenki. Jak tłumaczyła w jednym z wywiadów, przed rozwiązaniem rzeczywistość wydawała się fascynująca, po przyjściu na świat dziecka jej drogi z Łukaszem - biznesmenem z branży meblarskiej - zaczęły się rozchodzić. Dziś serialowa Czesia z "Klanu" nie kryje, że samotne rodzicielstwo nie jest łatwe, zwłaszcza w Polsce, gdzie kobietom trudno jest wyegzekwować alimenty! "Mamy pod tym względem gorzej, biorąc pod uwagę, jak...

Dyskusje na temat: matka kim