• Informacje na temat:

  matka kontra

Artykuły na temat: matka kontra
 • "Na Wspólnej": Hofferowie kontra matka Uli

  Hofferowie kontra wściekła matka Uli! Zuza uważa, że powinni powiedzieć Uli prawdę o Sylwii - Kamil absolutnie się na to nie zgadza! Hoffer składa zawiadomienie na policji. Po południu Zuza i Kamil spotykają na dziedzińcu wściekłą Sylwię! Zemsta na gwałcicielu już blisko? Po pobiciu szefa Jarek zostaje zwolniony z pracy w trybie natychmiastowym. Eliza jest zdruzgotana - Hubert jest...

 • "Kopciuszek": Blanchett kontra Bonham Carter

  Jedna z nich jest okrutna, zgorzkniała i przepełniona zazdrością, druga - kochająca, życzliwa i pełna wdzięku. Pierwszej z nich mamy dosyć, za drugą tęsknimy. Zła Macocha oraz Dobra Wróżka z najnowszej ekranizacji "Kopciuszka" stoją na przeciwległych biegunach. Obie postaci łączy jedno - w ich role wcieliły się doskonałe aktorki.

 • "Na sygnale": Piotr kontra pies

  ...zwierzęcia, by przypadkiem nie zranić także chłopca. Matka małego wpada w panikę: - Pawełek! Wracaj do domu!(...) Nie podchodź do psa! Nie ruszaj psa... Boże, zróbcie coś!!! Tymczasem Piotr...

 • "Siódmy syn": Jeff Bridges kontra czarownice

  Jeff Bridges, Julianne Moore i Ben Barnes grają główne role w filmie fantasy "Siódmy syn" Sergieja Bodrova, który w piątek, 23 stycznia, wchodzi na ekrany polskich kin.

 • "M jak miłość": Honor kontra wolność

  Katia miała w Gruzji wyjść za mąż, ale zbuntowała się i uciekła...

 • Nick Gordon kontra Bobby Brown. To już wojna

  Nad łóżkiem walczącej o życie Bobbi Kristiny Brown - córki Whitney Houston - o najgorsze rzeczy oskarżają się ojciec 21-latki i jej partner.

 • "Na dobre i na złe": Praca kontra dziecko

  ​Oliwia zaczyna staż w Leśnej Górze - pod okiem Pawła - i zostawia Józia z Kasią Smudą. A Krajewski od razu wybucha złością.

 • Dramaty z Polski kontra hollywoodzkie kino gatunkowe

  Trzy polskie filmy - dramaty "Onirica" Lecha Majewskiego, "Heavy Mental" Sebastiana Buttnego oraz "Jak całkowicie zniknąć" Przemysława Wojcieszka - wejdą na ekrany kin w piątek, 17 kwietnia. Wśród premier są też aż cztery hollywoodzkie produkcje: komedia "THE DUFF [#ta brzydka i gruba]", thriller "Chłopak z sąsiedztwa", sensacyjny "Nocny pościg" i horror "Piramida".

 • "Fear the Walking Dead": Madison kontra reszta świata

  „Fear the Walking Dead” nigdy nie miał, powiedzmy sobie szczerze, prostej drogi do sukcesu. Jako partnerska produkcja ogromnego hitu, jakim przez lata stał się „The Walking Dead”, nie można było ominąć mniej lub bardziej zasadnych porównań czy krytyki.

 • Horror z nową gwiazdą Hollywood

  28 listopada wejdzie do polskich kin horror "Klątwa Jessabelle", w którym w głównej roli zobaczymy dobrze zapowiadającą się młodą aktorkę Sarę Snook.

Wideo na temat: matka kontra
 • "Na dobre i na złe": Tomasz kontra znachor

  W kolejnym odcinku (numer 617) na oddział Tomasza trafi Maciek - chłopiec, którego matka próbowała dotąd leczyć u "bioenergoterapeuty". Mały pacjent będzie walczyć o życie… A znachor, który wpędził go w chorobę, zjawi się w szpitalu i od razu wejdzie w konflikt z jego lekarzem. Jak zakończy się spotkanie doktora Rzepeckiego z "konkurencją"?