• Informacje na temat:

  matka lohan

Artykuły na temat: matka lohan
 • Lohan pobiła się z matką

  Incydent miał miejsce wczoraj nad ranem (10 października). Panie po wyjściu z klubu, w którym razem imprezowały, zaczęły się kłócić... Awantura przeniosła się do domu Diny (matka Lohan) na Long Island. Doszło do szarpaniny - kobieta zerwała Lindsay bransoletkę z nadgarstka i raniła w nogę. Lohan zadzwoniła na policję z doniesieniem, że jest przytrzymywana wbrew swojej woli. Ojcu natomiast...

 • Eminem: Skandalista Slim Shady

  Na dzisiejszej scenie muzycznej, gdzie prym wiedzie zasada "wyróżnij się albo zgiń", nie jest łatwo być naprawdę kontrowersyjnym. Jednak jest muzyk, który czuje się w roli prowokatora idealnie. Chodzi oczywiście o Eminema, który ma na swoim koncie nie tylko pokaźną liczbę nagród, ale i mnóstwo kontrowersyjnych wypowiedzi oraz zachowań. 17 października muzyk obchodzi 42. urodziny.

 • Lindsay Lohan chodziła nago po sklepie!

  Lindsay Lohan (27 l.) znów wywołała skandal! Celebrytka chodziła nago po sklepie!

 • Lindsay Lohan alkoholiczką?

  Aktorka Lindsay Lohan (20 l., "Zakręcony piątek" ) chodzi na spotkania Anonimowych Alkoholików - poinformowała matka młodej aktorki.

 • W telegraficznym skrócie: "Homeland", "Detektyw", "Jak poznałem waszą matkę"...

  Nazanin Boniadi dołącza do stałej obsady "Homeland", Lindsay Lohan "urocza i profesjonalna" na planie "Dwóch spłukanych dziewczyn", śmierć "matki" w serialu "Jak poznałem waszą matke" to prawda i Brad Pitt w 2. sezonie "Detektywa"...

 • Siostra Lohan chce być sławna

  Dina Lohan, matka aktorki Lindsay Lohan razem z siostrą gwiazdy, Ali, wystąpią w nowym programie typu reality show.

 • Lindsay Lohan jest wrakiem człowieka przez traumę z dzieciństwa?

  W wieku 26 lat Lindsay Lohan zdążyła stać się pośmiewiskiem amerykańskiego show-biznesu: nie dość, że jej kariera aktorska od paru lat stoi w miejscu, to jeszcze ciągnie się za nią etykietka niezrównoważonej narkomanki. Matka Lindsay ma jednak na to wytłumaczenie...

 • Lindsay Lohan na odwyku

  Po wyjściu z więzienia Lindsay Lohan spotkała się ze swoją mamą - Diną Lohan. Gwiazda jest skierowana bezpośrednio na kurację odwykową.

 • Lindsay Lohan śmiertelnie boi się więzienia

  Matka aktorki Lindsay Lohan , Dina, zdradziła, że gwiazda "śmiertelnie boi się więzienia". Lohan została we wtorek, 6 lipca, skazana na 90 dni pozbawienia wolności.

 • Nieodpowiedzialna Lohan

  Lindsay Lohan zachowuje się podobno w mocno nieodpowiedzialny sposób na planie swojego nowego filmu "Georgia Rule" ("Twarda sztuka"). Dwudziestoletnia awanturniczka została publicznie skrytykowana przez reżysera Jamesa G. Robinsona, który w ten sposób chce przywołać ją do porządku.

Dyskusje na temat: matka lohan