• Informacje na temat:

  matka marcheline

Artykuły na temat: matka marcheline
 • Matka Jolie zapisała wnukom 300 tysięcy dolarów!

  Marcheline Bertrand , mama Angeliny Jolie , zapisała trójce swoich wnuków - Maddoxowi (8 l.), Zaharze (6 l.) i Shiloh (3 l.) - po 100 tysięcy dolarów w funduszach powierniczych.

 • Równie bogate jak matka?

  Aktorka Marcheline Bertrand, matka Angeliny Jolie, zapisała trójce swoich wnuków - Maddoxowi (8 lat), Zaharze (6 lat) i Shiloh (3 lata) - po 100 tys. dolarów w funduszach powierniczych.

 • Wyznania brata Angeliny

  James Haven, brat Angeliny Jolie, udzielił niedawno wywiadu, w którym zwierza się z problemów rodzinnych. James twierdzi, że po śmierci matki Marcheline Bertrand w styczniu tego roku, on i Angelina czują się sierotami. Nie utrzymują bowiem kontaktu z ojcem, aktorem Johnem Voightem.

 • Brat Jolie martwi się o aktorkę

  Brat aktorki Angeliny Jolie, James Haven Voight, martwi się o zdrowie swojej siostry. Voight obawia się, że aktorka naraża swoje zdrowie na szwank, zamartwiając się wciąż śmiercią ich matki, Marcheline Bertrand.

 • Angelina Jolie nie zaprosiła na ślub najważniejszej osoby!

  ...najłatwiejszych. Angelina miała żal do Jona, że zostawił rodzinę, gdy ona miała zaledwie rok, a jej brat James trzy lata. Matka Marcheline zmuszona była rzucić aktorską karierę, by zająć się wychowaniem...

 • Dlaczego Jolie gra w filmach akcji?

  Gwiazda Hollywood Angelina Jolie wyznała ostatnio, że rola w filmie "Wanted - Ścigani" pomogła jej dojść do siebie po śmierci matki.

 • Popek o mastektomii Angeliny: Desperacja

  Aktorka na łamach "The New York Times" wyjawiła, że poddała się mastektomii, by zapobiec zachorowaniu na raka, na którego chorowała i zmarła jej matka Marcheline Bertrand. W przypadku Jolie, jak(...), co w jej przypadku było bardzo prawdopodobne i postanowiła przedłużyć sobie życie z rodziną. Zachowała się jak cudowna matka" - komentuje prezenterka "Wiadomości". A wy jak oceniacie decyzję Angeliny...

 • Jolie obiecała, że poślubi Pitta

  Angelina Jolie (31 l., "Przerwana lekcja muzyki" ) obiecała swojej umierającej matce, że poślubi w końcu Brada Pitta. Zarówno Jolie jak i Pitt byli przy boku Marcheline Bertrand do ostatnich chwil.

 • Angelina urodziła

  Bliźniaki przyszły na świat o godzinie 20 w nicejskiej klinice przez cesarskie cięcie. "Matka i dzieci czują się dobrze. Wszystko jest cudownie" - powiedział lekarz prowadzący ciążę Jolie. Mimo iż termin rozwiązania przypadał w sierpniu, postanowiono go przyspieszyć. Pierwszy na świat przyszedł chłopiec Leon Knox, a kilkanaście minut po nim dziewczynka, Vivienne Marcheline. Pierworodny syn Pitta...

 • Angelina Jolie rodzi z mamą

  Ciężarna aktorka Angelina Jolie (31 l., "Aleksander" ) sprowadziła swoją chorą matkę do Paryża, aby ta mogła być obecna przy narodzinach swojego pierwszego wnuka. Aktorka, która zaadoptowała wcześniej już dwoje dzieci (Maddox i Zahara Marley) spodziewa się swojego pierwszego biologicznego dziecka już wkrótce.