• Informacje na temat:

  matka piotra cugowskiego

Artykuły na temat: matka piotra cugowskiego
 • ...dostatnie życie u boku męża i 3-letniej córeczki Julii. Z kolei Krzysztof miał żonę Małgorzatę i dwóch nastoletnich synów: Wojtka i młodszego Piotra. Oboje nie szukali miłosnych przygód czy romansów(...) w ich wychowanie i życie, bo od tego są matka i ojciec. Dziś mam z nimi przyjacielskie układy - opowiada. Choć oboje pragnęli dziecka, zdecydowali się na nie dopiero po kilku latach wspólnego życia...

 • Syn Krzysztofa Cugowskiego nie akceptował jego związku!

  ..., pioruny szły" - opowiadał. W wywiadzie sprzed kilku lat Krzysztof twierdził, że nadąsanie Piotra miało bardziej prozaiczne źródło. "Zadzwonił, że chce motocykl, nie dostał pieniędzy i się na mnie obraził...

 • Laura wywalczyła Brylantowy Mikrofon

  ...wielki finał. Otworzyła je premiera piosenki Piotra Rubika w wykonaniu Joanny Liszowskiej. Następnie na scenę wyszła Laura, a po niej Maciek. Oba wykonania niezmiernie podobały się jurorom. Wrażenia...

 • WAMI "Wild Woman": Lidia Popiel matką nastoletniego Iggy'ego

  W teledysku hardrockowej supergrupy WAMI matkę nastoletniego gitarzysty Iggy'ego Gwadery zagrała fotografka Lidia Popiel, prywatnie żona Bogusława Lindy. Wideo możecie zobaczyć poniżej.

 • Cugowski chce być dziadkiem

  Rodzina Krzysztofa Cugowskiego, wokalisty Budki Suflera i senatora z list PiS, może się wkrótce powiększyć. Jego starszy syn Wojtek, gitarzysta i wokalista Braci, planuje zaręczyny.

 • Śluby, rozwody, dzieci, zdrady...

  Przypominamy najgłośniejsze wydarzenia w 2008 roku w świecie muzycznych plotek! W Polsce i za granicą:

 • O Polakach deportowanych na Syberię

  W poniedziałek, 18 lutego, w Warszawie odbyła się uroczysta premiera "Syberiady polskiej". "Dedykuję ten film wszystkim młodym ludziom" - powiedział reżyser Janusz Zaorski.

 • "Realizacja tego filmu była marzeniem"

  Najnowszy film Janusza Zaorskiego "Syberiada polska" trafi do kin 22 lutego. Obraz przedstawia losy polskiej rodziny wywiezionej na Syberię, gdzie muszą stawić czoła warunkom sowieckiego łagru. W rolach głównych: Adam Woronowicz, Paweł Kurcz i Andrii Zhurba.

 • Tylko jedno takie miejsce na świecie

  22 lutego na ekrany kin wejdzie "Syberiada polska" - pierwszy europejski film fabularny zrealizowany w majestatycznych i surowych syberyjskich warunkach.

 • Wielkanoc przed telewizorem

  Widzowie podczas Świąt Wielkiej Nocy mogą spodziewać się specjalnych wydań ulubionych programów, seriali a także sporo filmów i muzyki. Jaką ofertę przygotowały stacje?

Wideo na temat: matka piotra cugowskiego
 • Piotr Cugowski o rozwodzie rodziców: Czasem lepiej się rozejść niż trwać w związku na siłę!

  Kiedy rok temu zespół Budka Suflera zakończył działalność, wydawało się, że już nie usłyszymy charakterystycznego głosu Krzysztofa Cugowskiego. A jednak wraca nas scenę. Występuje w zupełnie nowym, zaskakującym składzie – ze swoimi synami, z którymi po rozstaniu z ich matką nie zawsze układało się dobrze. - Czasem lepiej się rozejść niż trwać w związku na siłę, teraz jako dorosły facet to