• Informacje na temat:

  matka plemiona

Artykuły na temat: matka plemiona
 • Tego Imienia, Zrodzona w Burzy, Matka Smoków po wycieńczającym pobycie na pustyni, trafia do Quarthu - największego i najbogatszego miasta świata. Poznaje Xara Xhoana Daxosa i Pyata Pree, czarnoksiężnika...

 • Bob Marley: Chrzest przed śmiercią

  4 listopada 1980 roku w hotelu Wellington w Nowym Jorku chrzest w Etiopskim Kościele Ortodoksyjnym przyjął Bob Marley. Król reggae był już wówczas śmiertelnie chory - zmarł niewiele ponad pół roku później.

 • "Kraina bezprawia" i "Syn" powracają z finałowymi sezonami! Znamy daty premier

  Stacja AMC ogłosiła daty premier dwóch seriali. Emisja ostatnich ośmiu odcinków "Krainy bezprawia" rozpocznie się od 1 kwietnia. Nowe epizody serialu "Syn" pojawią się w maju.

 • Trzynastu kandydatów do Złotych Aniołów Tofifest 2014

  Festiwal filmowy Tofifest ujawnia selekcję konkursu głównego On Air. Wystartuje w nim trzynaście filmów z Ukrainy, Polski, Niemiec, Izraela, Słowenii, Gruzji, Grecji, Wielkiej Brytanii i Etiopii. W stawce znajdzie się budzący zachwyty krytyki gruziński "Corn Island", ukraiński epos o mistrzu kina Siergieju Paradżanowie oraz wyprodukowany przez Angelinę Jolie etiopski film "Difret".

 • Chuck Norris nie wiedział, że ma dziecko!

  Indian Czirokezów. Matka, Wilma była irlandzką baptystką. Małżonkowie doczekali się trzech synów (środkowy - Wieland zginął podczas wojny w Wietnamie, najmłodszy - Aaron został producentem filmowym). Kiedy Carlos miał 12 lat, jego ojciec, alkoholik, porzucił żonę. Matka z synami przeniosła się do Kalifornii. Jako najstarszy z braci czuł się odpowiedzialny za rodzinę. Po liceum, by zarobić na...

 • Ma przyjaciółki na całym świecie

  Martynie Wojciechowskiej nie chodzi o liczbę kilometrów zaliczonych w podróżach. Jej marzeniem jest dotarcie do niezwykłych kobiet pod każdą szerokością geograficzną. Obecnie już w szóstym sezonie zwiedzamy z nią "kraniec świata".

 • Weekend w serialach

  ...zainteresowanie Kiepskich i ich sąsiadów. Służy do rozładowania społecznych napięć oraz frustracji. "Zagadka Hotelu Grand" odc.20 Matka wyznacza Javierowi karę za to, że upozorował własne porwanie. Syn ma(...) pomocy trafia on do szpitala. Matka Ewki zostaje uwięziona na Pawiaku. Dziewczyny próbują zdobyć pieniądze, by ją wykupić. Tymczasem Niemcy aresztują Irkę. Witek oskarża Ewkę, że z jej winy jego siostra...

 • Bob Marley: 10 rzeczy, których możecie nie wiedzieć o królu reggae

  Gdyby żył, 6 lutego skończyłby 70 lat. Dobrze ponad trzy dekady po jego śmierci twórczość Boba Marleya wciąż inspiruje kolejne zastępy muzyków.

 • Serialowy przewodnik

  .... Zwaśnione plemiona celtyckie podejmują próbę zawarcia sojuszu.

 • PKO Off Camera 2015: Kino, które "wytycza drogę"

  Dziewięć niezależnych filmów fabularnych z całego świata zostanie pokazanych w konkursie głównym "Wytyczanie drogi" 8. Festiwalu PKO Off Camera w Krakowie. O nagrodę w wysokości 100 tys. dolarów powalczą obrazy doceniane na światowych festiwalach filmowych.