• Informacje na temat:

  matka teresa film

Artykuły na temat: matka teresa film
 • "M jak miłość": Teresa Lipowska kocha żyć

  Teresa Lipowska zaprasza czytelników do swojego świata - właśnie ukazała się jej autobiografia "Nad rodzinnym albumem". W rozmowach z Iloną Łepkowską snuje wspomnienia o domu rodzinnym, karierze aktorskiej, miłości i pasjach. Książka ubarwiona jest dziesiątkami zdjęć.

 • Teresa Lipowska w filmie "Za niebieskimi drzwiami"

  W warszawskim Szpitalu św. Elżbiety kręcono sceny najnowszego filmu w reżyserii Mariusza Paleja - "Za niebieskimi drzwiami".

 • Weronika Rosati stanie się ikoną samotnych matek?

  Choć żaden film z jej udziałem nie ubiegał się o Oscara, to Weronika Rosati i tak poleciała do Los Angeles. Ma świadomość, że wiele polskich gwiazd zazdrości jej kontaktów w USA i nie zamierza ich zrywać. W podróż zabrała córeczkę Elizabeth. Towarzyszyła im mama aktorki Teresa Rosati (73 l.), która pomagała jej przy dziecku. Kiedy w grudniu 2017 roku aktorka została mamą, wydawało się, że...

 • Teresa Lipowska: Emerytura? To nie dla mnie

  W tym roku mija 65 lat, odkąd Teresa Lipowska zadebiutowała przed kamerą. Od tamtej pory właściwie nie zwolniła tempa.

 • "Ranczo": Franciszek Pieczka w nowym filmie!

  ...88-letni Franciszek Pieczka, czyli serialowy Stacho Japycz z "Rancza", pracuje obecnie na planie niezwykłego filmu "Syn Królowej Śniegu", który łączy cechy dramatu i współczesnej baśni. Obok niego w obsadzie znaleźli się także m.in. Anna Seniuk, Ewa Szykulska, Michalina Olszańska i Rafał Fudalej.

 • Teresa Lipowska: W kuchni tylko w serialu

  Teresa Lipowska, czyli Barbara Mostowiak z serialu "M jak miłość", na planie większość czasu spędza w kuchni. Seniorka rodu podaje tam swoje wspaniałe pierogi i ciasta. Ale w realnym życiu aktorki wygląda to zupełnie inaczej.

 • Żuławski oskarża matkę Rosati!

  Jego zdaniem Teresa Rosati jest opętana chorym pragnieniem zrobienia z córki gwiazdy.

 • "Niewinne": Agata Kulesza i Agata Buzek w filmie o zakonnicach

  Agata Kulesza, Agata Buzek oraz m.in. Lou de Laage są w obsadzie opowiadającego o zakonnicach i lekarzach Czerwonego Krzyża dramatu "Niewinne", którego akcja toczy się w Polsce tuż po II wojnie. Za realizację filmu odpowiada znana francuska reżyserka Anne Fontaine.

 • "M jak miłość": Święta pełne miłości

  Podczas Wigilii Teresa Lipowska wspomina bliskich, którzy odeszli, Małgorzata Pieńkowska szuka w świętach ciepła i poczucia, że nie jest sama, a Katarzyna Cichopek skupia się na dzieciach.

 • Najbardziej znana babcia w Polsce

  W tym roku nie spędzę Dnia Babci ze swoimi wnukami - przyznaje Teresa Lipowska, aktorka grająca najbardziej znaną babcię w Polsce w serialu "M jak miłość".

Dyskusje na temat: matka teresa film
 • Re: "Wspaniałe stulecie": Powrót po latach

  Schrzanili film tą nowa aktorką na maxa. Z całym szacunkiem do tej kobiety ale ona najlepiej by pasowała jako matka Sulejmana ,a nie żona, Hurem była od niego młodsza o jakieś 14 lat więc mogli się lepiej postarać, jak już piszą że oparty na faktach.

 • Re: "M jak miłość": Ania świadkiem morderstwa!

  mężem Rogowskim...A Teresa?Kolejna psychopatka w tym związku?Ogólnie nie za dużo przypadkowych świrusów w tej rodzinie?Markowski, Teresa, teraz prześladowca Ani (ogólnie jako wierny telewidz żądam zwrócenia dawnej superfajnej Ani:), Janka, RAFAŁ..., Kinga tez ma szalonych adoratorów, Małgosia to już ogólnie sama szalona fikcja, a matka Darka tez coś w ten deseń. A Grażyna czy mi się zdaje czy ona