• Informacje na temat:

  matt long

Artykuły na temat: matt long
 • W 2006, Headey wystąpiła aż w trzech filmach fabularnych: w horrorze "The Cave", przygodowym filmie fantasy "Nieustraszeni bracia Grimm" u boku Matta Damona i Heatha Ledgera oraz w brytyjskiej komedii romantycznej "Imagine Me & You" wraz z Piper Perabo i Matthew Goodem. Headey zadebiutowała na ekranie w 1992 r. filmem "Kraina wód", gdzie grała młodszą wersję żony Jeremy'ego Ironsa. W tym samym...

 • 2014: Rok pożegnań

  Anna Przybylska, Małgorzata Braunek, Stanisław Mikulski, Robin Williams, Philip Seymour Hoffman... 2014 okazał się rokiem pożegnań. W ciągu minionych 12 miesięcy odeszło wiele gwiazd kina. Kogo będzie nam brakować najbardziej?

 • Nia Long zagra z Ice Cube

  Nia Long ( "Agent XXL" , "Ryzyko" ) obejmie główną rolę żeńską w komedii zatytułowanej "Are We There Yet?". Film będzie opowieścią o mężczyźnie, który musi odbyć długą podróż w towarzystwie... dzieci swojej przyszłej dziewczyny. W postać bohatera wcieli się Ice Cube ( "Kolejny piątek" , "Liczą się tylko Frankliny" ), a zdjęcia ruszają już 17 listopada w kanadyjskim Vancouver.

 • Matt Damon: Ślub po latach

  Saint Lucia, rajska wyspa na Morzu Karaibskim, sprzyja romantycznym uniesieniom. Tam w sobotę, 13 kwietnia, przysięgę małżeńską odnowili Matt Damon z Lucianą Barroso. Życzenia zakochanym złożyli osobiście m.in. Ben Affleck i Catherine Zeta-Jones.

 • Michelle Rodriguez przejmuje kontrolę

  Michelle Rodriguez ( "Szybcy i wściekli" , "Resident Evil" ) dołączy do obsady filmu "Control". Na planie tego projektu spotka Willema Dafoe ( "Auto Focus" ) i Matta Dillona ( "O czym marzą faceci" ). Aktorka wcieli się w ukochaną mordercy, który poddał się niecodziennej terapii modyfikującej ludzkie zachowanie.

 • Serial Jennifer Lopez w Polsce

  W Polsacie od 9 maja można oglądać serial "South Beach", wyprodukowany przez Jennifer Lopez.

 • Ben Affleck w kolorze blond

  Ben Affleck ( "Uwikłany" , "Ryzyko" , "Gra o miłość" , "Pearl Harbor" ) dla potrzeb jednego ze swoich najbliższych projektów filmowych musiał przefarbować włosy na blond.

 • Seth MacFarlane: Pies, który mówi

  Ci, którym nieobce są nazwiska twórców animowanych produkcji dla dorosłych: Matta Groeniga ("Simpsonowie") oraz Treya Parkera i Matta Stone'a ("Miasteczko South Park") - z pewnością słyszeli już o gościu imieniem Seth MacFarlane ("Głowa rodziny"). Do kin trafił właśnie jego fabularny debiut "Ted".

 • Basista Weezer w szpitalu

  Mikey Welsh, basista amerykańskiej grupy Weezer nie pojawił się w środę, 15 sierpnia, na planie teledysku do utworu "Island In The Sun". Przedstawiciele zespołu twierdzą, że zatrzymały go "osobiste względy zdrowotne" i już przesłuchują kandydatów na jego następców.

 • Domator Vince Vaughn

  Vince Vaughn ( "Cela" , "Teren prywatny" ) zagra główną rolę w przygotowywanej przez wytwórnię New Line Cinema komedii "No Place Like Home". Aktor wcieli się w filmie w pewnego nowojorczyka, który cierpi na silną awersję w stosunku do swych rodziców.