• Informacje na temat:

  matt pokora polska

Artykuły na temat: matt pokora polska
 • O nagrodę Bursztynowego Słowika z Polski ubiegać się będą Formacja Nieżywych Schabuff, For Teens, Natalia Lesz, Pectus oraz Video feat. Anna Wyszkoni. Jury wybierze jednego artystę, który trafi do finału z udziałem zagranicznych muzyków, m.in. Ukrainki Rusłany feat., Francuza Matta Pokory oraz czterech wykonawców ze Szwecji - Danny Oh Laura, Mlns Zelmerlow i Velvet. Główna nagrodę przyzna...

 • 10 gwiazd (nie wartych) zachodu

  Być może tego nie odnotowaliście, ale z nową płytą wrócił właśnie Matt Pokora, swego czasu tak uwielbiany przez polską telewizję. Wrócił, ale czy chociaż w Sopocie ktoś go jeszcze pamięta?

 • ...głosowali na gwiazdy światowej klasy typu Matt Pokora, Danny, zresztą na 7 min. przed zakończeniem głosowania na czele stawki znajdował się Mans Zelmerlow z ilością 24% głosów, za nim byli właśnie Matt(...) choćby Danny i Matt mieli nad nim kolosalną przewagę? I dlaczego na końcu nie pokazali kto ile miał procent? Przecież w większości sond wygrywał Matt Pokora, a za nim znajdowali się Danny i Mans. Sądzę, że...

 • Indila na pierwszym koncercie w Polsce (Spring Love Festival)

  22 maja w Warszawie odbędzie się pierwsza edycja Spring Love Festival. Główną gwiazdą będzie francuska wokalistka Indila, która w 2014 roku sprzedała najwięcej płyt w naszym kraju.

 • Najpopularniejsze płyty 2014 roku w Polsce. Numerem 1 Indila

  "Mini World", debiutancki album francuskiej wokalistki Indili, to najchętniej kupowana płyta w Polsce w 2014 roku.

 • Matt Pokora planuje podbój parkietów

  Matt Pokora, francuski piosenkarz o polskich korzeniach, powraca z kolejną anglojęzyczną płytą. Album "Updated" ukaże się na rynku 14 marca.

 • Matt Pokora wygrał "Taniec z gwiazdami"

  Mający polskie korzenie wokalista Matt Pokora zwyciężył w pierwszej francuskiej edycji "Tańca z gwiazdami".

 • "Mam sentyment do Polski i Polaków"

  W żyłach urodzonego we Francji Matta Pokory (naprawdę Mathieu Totta) płynie polska krew - dziadkowie piosenkarza pochodzili z naszego kraju i wyemigrowali do Francji. Właśnie w tym kraju i w Polsce Matt zyskał największą popularność. Piosenkarz wygrał francuski telewizyjny konkurs talentów, by później zainteresować swoją osobą samego Timbalanda.

 • Wygrał francuski "Taniec z gwiazdami"

  Francuski piosenkarz polskiego pochodzenia, Matt Pokora i jego australijska partnerka Katrina wygrali francuską edycję "Tańca z gwiazdami". Muzyk pokonał m.in. hiszpańską aktorkę Rossy de Palma oraz piłkarza Davida Ginolę.

 • Kultowa składanka w Polsce!

  W piątek (11 kwietnia) ukazała się płyta "NOW! Spring & Summer 2008". Jest to polskie wydanie najpopularniejszej "składankowej" marki na świecie.

Wideo na temat: matt pokora polska
 • Polski film

  Czterej znani czescy aktorzy, koledzy ze szkoły filmowej, Matonoha (Tomáš Matonoha), Liška (Pavel Liška), Daniel (Marek Daniel) i Polášek (Josef Polášek) postanawiają spełnić dawne marzenie i wspólnie nakręcić film. Udaje im się wkrótce namówić kolejne osoby do wsparcia projektu, dzięki czemu prace mogą się rozpocząć. Mimo entuzjazmu i zaangażowania członków ekipy, produkcja napotyka na całe mnóstwo przeszkód. W końcu prace nad zdjęciami zmieniają się w prawdziwą walkę o przetrwanie.

 • Syberiada polska

  "Syberiada polska" - poruszająca opowieść o sile ludzkiego ducha - to jedna z największych produkcji ostatnich lat, która z epickim rozmachem przywołuje na ekran dramatyczne losy Polaków deportowanych w latach 40. na Syberię. Dramatyczne losy Jana Doliny (Adam Woronowicz), jego rodziny i sąsiadów, którzy - po wkroczeniu Armii Czerwonej na ziemie polskie - zostają wywiezieni na Syberię, gdzie muszą stawić czoło NKWD, nieludzkim warunkom sowieckiego łagru i bezlitosnej naturze. "Syberiada...

 • Pozwól mi wejść

  Nastoletni Owen od czasu rozwodu rodziców przechodzi trudne chwile. Nielubiany w szkole staje się coraz częstszym obiektem kpin kolegów. Czas spędza samotnie oddając się marzeniom o zemście na swych prześladowcach. Pewnego dnia w sąsiedztwie pojawia się tajemnicza Abby. Owen zaprzyjaźnia się z dziewczyną, nie zwracając początkowo uwagi na jej nietypowe zachowania: Abby wychodzi na dwór tylko po zmroku i podobnie jak Owen nie ma żadnych przyjaciół. Wkrótce okazuje się, że dziewczyna skrywa...