• Informacje na temat:

  matt smith aktor

Artykuły na temat: matt smith aktor
 • Claire Foy i Matt Smith zostali parą?!

  Zarówno Claire Foy (35 l.), jak i Matt Smith (37 l.) w ostatnim czasie przeżywali rozczarowania miłosne. Aktorka rok temu rozwiodła się ze swoim mężem, również czteroletni związek aktora z Lily James (30 l.) nie przetrwał. Wygląda jednak na to, że teraz oboje są zakochani. Jak donosi "The Sun" przyjaźń Claire Foy i Matta Smitha przerodziła się w coś więcej i zostali parą! Jako jednak że...

 • "Lost River" Ryana Goslinga w lipcu w kinach

  10 lipca na ekrany polskich kin trafi reżyserski debiut Ryana Goslinga "Lost River".

 • Will Smith najcenniejszym aktorem

  Jak wynika z opublikowanej we wtorek pierwszej edycji najnowszego rankingu tygodnika "Forbes", Will Smith uważany jest w branży filmowej za najbardziej kasowego aktora Hollywood.

 • Arnold Schwarzenegger na wideo-plakacie "Terminator: Genisys"

  Pojawił się animowany plakat filmu "Terminator: Genisys" z Arnoldem Schwarzeneggerem jako centralną postacią nietypowej zapowiedzi.

 • Nominacje do Emmy 2018: "Obsesja Eve" i triumf Sandry Oh

  Co roku nominacje do nagrody Emmy wzbudzają wśród fanów seriali spore kontrowersje. Wiadomo, że każdy widz chciałby zobaczyć swoich ulubionych aktorów odbierających najważniejszą wśród amerykańskich wyróżnień nagrodę, to nie sposób nie zauważyć, że w tym roku Akademia Telewizyjna pominęła sporo osób i seriali, które na nominację z pewnością zasługiwały.

 • Arnold Schwarzenegger: Cała filmografia w 6 minut!

  Podczas wizyty w programie "The Late Late Show With James Corden" Arnold Schwarzenegger dokonał kompresyjnego wyczynu odgrywając w 6 minut wszystkie swoje kinowe role!

 • 50 lat minęło jak jeden dzień...

  Na planie "Doktora Who" szykują się wielkie zmiany. Odchodzi, grający główną rolę, Matt Smith, natomiast partnerująca mu Jenna Coleman swoją przygodę z serialem dopiero zaczyna. Oboje aktorów można było spotkać w San Diego na konwencji Comic-Con. W rozmowie, która odbyła się w pokoju prasowym BBC America, dzielili się wrażeniami z bieżącego sezonu i opowiadali o pracy nad jubileuszowym odcinkiem...

 • Kevin Smith nie ufa Damonowi

  Reżyser Kevin Smith ( "Jay i Cichy Bob kontratakują" ) odmówił zostawienia swojej żony Jennifer sam na sam z aktorem Mattem Damonem ( "Utalentowany pan Ripley" ). Okazało się, że hollywoodzki gwiazdor nie cieszy się zaufaniem Smitha.

 • "The Crown": Tobias Menzies zagra księcia Filipa

  Ostatnim aktorem branym pod uwagę do roli księcia Filipa przez producentów serii był Paul Bethany. Aktor jednak odrzucił tę rolę - według informacji serwisu Deadlnie przyczyną było nałożenie się terminów innych projektów Bethany'ego. Menzies wcieli się w księcia Filipa, którego w poprzednich dwóch seriach grał Matt Smith ("Doktor Who"). Z kolei rolę Elżbiety po Claire Foy przejmie Olivia...

 • Ben Affleck: Słaby aktor, dobry reżyser

  Czasy, kiedy Ben Affleck wybierany był najseksowniejszym aktorem Hollywood, minęły bezpowrotnie, jednak kariera obchodzącego 40. urodziny gwiazdora potwierdza, że osobisty urok nie wyczerpuje wszystkich jego atutów.

Zdjęcia na temat: matt smith aktor
Wideo na temat: matt smith aktor
 • "Doktor Who": Peter Capaldi rezygnuje z gry w serialu

  Peter Capaldi rezygnuje z gry w serialu "Doktor Who”. Aktor poinformował o tym podczas wywiadu dla BBC Radio. Gwiazdor pożegna się z rolą w specjalnym bożonarodzeniowym odcinku. Capaldi został wybrany na odtwórcę dwunastego wcielenia Doktora Who w 2013 roku. Zastąpił wówczas Matta Smitha. Źródło: X-News/Associated Press