• Informacje na temat:

  matthew bellamy muzyk

Artykuły na temat: matthew bellamy muzyk
 • Kate Hudson nie znosi swoich... piersi

  Aktorka Kate Hudson nie znosi swojego ciała w trakcie ciąży. Gwiazda, która spodziewa się obecnie dziecka z muzykiem Matthew Bellamym, przyznaje, że najbardziej przeszkadzają jej zmienione piersi, które urosły o... trzy rozmiary.

 • Kate Hudson zerwała zaręczyny

  Kate Hudson od czterech lat spotykała się z muzykiem Matthew Bellamy. Jednak przez trwający od kilku miesięcy kryzys, hollywoodzka aktorka postanowiła zerwać zaręczyny z frontmanem brytyjskiego zespołu Muse.

 • Kate Hudson jest w ciąży

  Dwa dni po ogłoszeniu informacji, że jej były partner, Owen Wilson, wkrótce zostanie ojcem, okazuje się, że Kate Hudson również spodziewa się dziecka. Aktorka jest w ciąży ze swoim partnerem, muzykiem Matthew Bellamy.

 • Kate Hudson nie znosi swoich... piersi

  Kate Hudson nie znosi swojego ciała w trakcie ciąży. Gwiazda, która spodziewa się obecnie dziecka z muzykiem Matthew Bellamym, przyznaje, że najbardziej przeszkadzają jej zmienione piersi. Według Hudson, urosły one ostatnio o... trzy rozmiary.

 • Kate Hudson urodziła!

  ...obecny partner, Danny Fujikawa. Kate Hudson ma jeszcze dwóch synów z poprzednich związków - Rydera i Binghama. Ojcem pierwszego jest jej były mąż, a drugiego brytyjski muzyk Matthew Bellamy...

 • Muse: Niedokończona trasa

  Brytyjskie trio Muse musiało odwołać resztę trasy koncertowej po Stanach Zjednoczonych po tym, jak basista Chris Wolstenholme trafił do szpitala ze zwichniętym nadgarstkiem. Matthew Bellamy, Dominic Howard i Wolstenholme, ku wielkiemu niezadowoleniu fanów, nie zagrają trzech ostatnich koncertów w USA.

 • Kate Hudson związała się ze znanym tancerzem!

  Pod koniec ubiegłego roku media donosiły, że aktorka i ojciec jej dziecka, muzyk Matthew Bellamy, nie zdołali przezwyciężyć kryzysu i postanowili się rozstać. W ich związku psuło się ponoć od miesięcy, jednak nie chcieli się rozstawać ze względu na synka. Ostatecznie jednak doszli do wniosku, że lepiej będzie, jak ich drogi się rozejdą. Wygląda na to, że Kate Hudson szybko się pocieszyła...

 • Przewodnik rockowy: Muse, ulubieńcy muz

  Będę mało oryginalny, ale porównanie samo ciśnie się pod palce. My, aby uświetnić nasze Euro, zdobyliśmy się na "Koko Euro spoko", a Anglicy, aby rozsławić swoją Olimpiadę, postawili na "Survival". No cóż, jak mówi puenta starego, ale wciąż aktualnego dowcipu - jaki kraj, taki terroryzm...

 • "Uwielbiam być w ciąży"

  ...mamą, Hudson potwierdziła w styczniu. Ojcem jej dziecka jest lider brytyjskiego zespołu Muse, Matthew Bellamy. Aktorka i rockman spotykają się od roku. Bellamy w kwietniu oświadczył się Hudson. Gwiazda filmu "Jak stracić chłopaka w 10 dni" ma już 7-letniego syna Rydera z byłym mężem, muzykiem Chrisem Robinsonem. "Kate jest szczęśliwa, że Ryder będzie miał wreszcie rodzeństwo" - zdradził przyjaciel...

 • Uwielbia być w ciąży

  Kate Hudson wyznała, że uwielbia być w ciąży. Aktorka, która spodziewa się obecnie swojego drugiego dziecka, twierdzi, że już planuje kolejne.