• Informacje na temat:

  matthew goode

Artykuły na temat: matthew goode
 • "The Crown": Matthew Goode wystąpi w 2. sezonie

  Angielski aktor filmowy i teatralny, Matthew Goode ("Żona idealna", "Downton Abbey"), dołączył do obsady serialu "The Crown".

 • Skazany na... Kraków. Oceni polskie filmy

  Wentworth Miller, znany z roli Michaela Scofielda w "Skazanym na śmierć", Sandy Powell - trzykrotna laureatka Oskara za kostiumy, i nominowany do Oscara Michael Coulter, autor zdjęć do obrazów m.in. Mike'a Newella i Richarda Curtisa, ocenią filmy w Konkursie Polskich Filmów Fabularnych. Dziesięć fabuł będzie walczyć o główną nagrodę w wysokości 100.000 złotych.

 • Matthew Goode zagra główną rolę w ekranizacji "Pikniku na skraju drogi"

  Matthew Goode ("Żona idealna", "Downton Abbey") zagra główną rolę w nowym serialu stacji WGN.

 • Oświadczy się ukochanemu?

  Mattew Goode, znany z takich filmów, jak "Watchmen Strażnicy" i "Wszystko gra", zagra w nowej komedii romantycznej obok Amy Adams.

 • "Żona idealna": Z "Glee" do sali sądowej

  Matthew Morrison, znany z roli Willa Schuestera w serialu "Glee", dołączył do obsady "Żony idealnej".

 • "Stoker": Rodzinne polowanie

  "Stoker" to anglojęzyczny debiut cenionego koreańskiego reżysera Park Chan-wooka ("Oldboy"), w którym główne role grają Nicole Kidman, Mia Wasikowski oraz Matthew Goode.

 • "Księga czarownic": Data premiery serialu HBO

  ...(Matthew Goode). Szybko okazuje się, że i on skrywa mroczną rodzinną tajemnicę - jest wampirem. Ich wspólne poszukiwania sprawiają, że kruchy pokój, który od wieków panuje między czarownicami(...) współczesną opowieścią o miłości. W rolach głównych występują w nim Teresa Palmer jako czarownica Diana Bishop oraz Matthew Goode jako wampir Matthew Clairmont. Za reżyserię serialu odpowiada Juan...

 • Lata dwudzieste, lata trzydzieste

  Na początku czerwca w Yorkshire rozpoczęły się zdjęcia do filmu "Znowu w Brideshead" (jedna z największych produkcji europejskich tego roku), adaptacja popularnej, uważanej dziś za klasykę, powieści Evelyn Waugh o tym samym tytule.

 • "The Crown": Wiemy, kto wcieli się w Johna F. Kennedy'ego

  ...wkrótce będzie rządzić najsłynniejszą monarchią świata i musi ułożyć sobie relacje z dominującym premierem Winstonem Churchillem. W drugiej serii, oprócz Halla i Balfour, wystąpi również Matthew Goode ("Żona idealna", "Downton Abbey"). Aktor wcieli się w postać Antony'ego Armstrong-Jonesa - fotografa i twórcy filmów dokumentalnych oraz męża księżniczki Małgorzaty, siostry Elżbiety II.

 • Ekscentryczna Emma Thompson

  Emma Thompson i Michael Gambon wystąpią w ekranizacji romantycznej powieści Evelyn Waugh, "Znowu w Brideshead". W 1981 roku powstała już telewizyjna adaptacja tej powieści. Główną postać, Charlesa Rydera, zagrał przed laty Jeremy Irons ("Wehikuł czasu").

Zdjęcia na temat: matthew goode
Wideo na temat: matthew goode
 • Oświadczyny po irlandzku

  Tylko raz na 4 lata kobiety mogą prosić swoich wybranków o rękę - możliwe jest to bowiem tylko 29 lutego i tylko w Irlandii. Amerykanka Anna ma zamiar dotrzeć do Dublina, aby właśnie tego dnia oświadczyć się swojemu chłopakowi. Zgodnie z irlandzką tradycją, jeśli tego dnia kobiety oświadczą się, mężczyźni muszą powiedzieć 'tak'. Niestety pogoda krzyżuje jej plany. Anna jest jednak na tyle zdeterminowana, że postanawia dotrzeć na miejsce. Pomaga jej w tym pewien barman Declan.

 • Stoker

  Po tym jak ojciec Indii (Mia Wasikowska) ginie w wypadku samochodowym, jej wujek Charlie (Matthew Goode), o którego istnieniu nie wiedziała, przyjeżdża zamieszkać z nią i jej emocjonalnie niestabilną matką (Nicole Kidman). Niedługo po jego pojawieniu się, India zaczyna podejrzewać, że ten tajemniczy, czarujący mężczyzna ma ukryte motywy. Mimo tego spostrzeżenia, coś ją do niego przyciąga.

 • Samotny mężczyzna

  "Samotny mężczyzna" jest adaptacją prozy Christophera Isherwooda, autora m.in. "Pożegnania z Berlinem", na podstawie którego powstał scenariusz słynnego "Kabaretu". Za niezwykłe zdjęcia odpowiada Eduard Grau, a nominowaną do Złotego Globu muzykę napisał polski kompozytor Abel Korzeniowski ("Duże zwierzę"). "Samotny mężczyzna" prowadzi widzów przez jeden dzień z życia Georga Falconera, profesora uniwersyteckiego, który nie może pogodzić się z tym, że właśnie stracił swoją wielką miłość....