• Informacje na temat:

  matthew goode aktor

Artykuły na temat: matthew goode aktor
 • "The Crown": Matthew Goode wystąpi w 2. sezonie

  Angielski aktor filmowy i teatralny, Matthew Goode ("Żona idealna", "Downton Abbey"), dołączył do obsady serialu "The Crown".

 • Matthew Goode zagra główną rolę w ekranizacji "Pikniku na skraju drogi"

  Matthew Goode ("Żona idealna", "Downton Abbey") zagra główną rolę w nowym serialu stacji WGN.

 • Nominacje do Emmy 2018: "Obsesja Eve" i triumf Sandry Oh

  Co roku nominacje do nagrody Emmy wzbudzają wśród fanów seriali spore kontrowersje. Wiadomo, że każdy widz chciałby zobaczyć swoich ulubionych aktorów odbierających najważniejszą wśród amerykańskich wyróżnień nagrodę, to nie sposób nie zauważyć, że w tym roku Akademia Telewizyjna pominęła sporo osób i seriali, które na nominację z pewnością zasługiwały.

 • "The Crown": Wiemy, kto wcieli się w Johna F. Kennedy'ego

  ...wkrótce będzie rządzić najsłynniejszą monarchią świata i musi ułożyć sobie relacje z dominującym premierem Winstonem Churchillem. W drugiej serii, oprócz Halla i Balfour, wystąpi również Matthew Goode ("Żona idealna", "Downton Abbey"). Aktor wcieli się w postać Antony'ego Armstrong-Jonesa - fotografa i twórcy filmów dokumentalnych oraz męża księżniczki Małgorzaty, siostry Elżbiety II.

 • Jeff Daniels i "Świadek bez pamięci"

  Jeff Daniels należy do wyjątkowo wszechstronnych aktorów. Potrafi świetnie się zaprezentować zarówno w zwariowanej komedii w stylu "Głupi i głupszy", jak i w wymagającej "Dzikiej namiętności" Jonathana Demme'a. Tej wiosny pojawi się na ekranach w roli niewidomego w thrillerze "Świadek bez pamięci".

 • Kto zagra Batmana?

  Ujawniono nazwiska sześciu aktorów, którzy rozważani są do objęcia roli Batmana w sequelu "Człowieka ze stali". Film będzie opowiadał o dalszych przygodach Supermana.

 • 4 mln dolarów za Allena

  Wytwórnia DreamWorks zapłaciła za prawa do dystrybucji filmu "Match Point", najnowszego obrazu Woody'ego Allena ( "Melinda i Melinda" , "Życie i cała reszta" , "Klątwa skorpiona" ), na terenie Ameryki Północnej, aż 4 miliony dolarów. Światowa premiera tytułu odbyła się podczas tegorocznego festiwalu w Cannes.

 • Człowiek z żelaza i seks w chmurach

  Spośród aż 8 premier tygodnia najwięcej emocji wywołuje z pewnością "Iron Man 3". Na ekranach zobaczymy też "Stokera" z Nicole Kidman i Mią Wasikowski oraz nowy obraz Pedra Almodovara "Przelotni kochankowie". Stawkę uzupełniają polskie obrazy: dramat "Oszukane" oraz dokument "Inny świat" o Danucie Szaflarskiej.

Wideo na temat: matthew goode aktor
 • Oświadczyny po irlandzku

  Tylko raz na 4 lata kobiety mogą prosić swoich wybranków o rękę - możliwe jest to bowiem tylko 29 lutego i tylko w Irlandii. Amerykanka Anna ma zamiar dotrzeć do Dublina, aby właśnie tego dnia oświadczyć się swojemu chłopakowi. Zgodnie z irlandzką tradycją, jeśli tego dnia kobiety oświadczą się, mężczyźni muszą powiedzieć 'tak'. Niestety pogoda krzyżuje jej plany. Anna jest jednak na tyle zdeterminowana, że postanawia dotrzeć na miejsce. Pomaga jej w tym pewien barman Declan.

 • Samotny mężczyzna

  "Samotny mężczyzna" jest adaptacją prozy Christophera Isherwooda, autora m.in. "Pożegnania z Berlinem", na podstawie którego powstał scenariusz słynnego "Kabaretu". Za niezwykłe zdjęcia odpowiada Eduard Grau, a nominowaną do Złotego Globu muzykę napisał polski kompozytor Abel Korzeniowski ("Duże zwierzę"). "Samotny mężczyzna" prowadzi widzów przez jeden dzień z życia Georga Falconera, profesora uniwersyteckiego, który nie może pogodzić się z tym, że właśnie stracił swoją wielką miłość....

 • Stoker

  Po tym jak ojciec Indii (Mia Wasikowska) ginie w wypadku samochodowym, jej wujek Charlie (Matthew Goode), o którego istnieniu nie wiedziała, przyjeżdża zamieszkać z nią i jej emocjonalnie niestabilną matką (Nicole Kidman). Niedługo po jego pojawieniu się, India zaczyna podejrzewać, że ten tajemniczy, czarujący mężczyzna ma ukryte motywy. Mimo tego spostrzeżenia, coś ją do niego przyciąga.