• Informacje na temat:

  matthew lillard

Artykuły na temat: matthew lillard
 • Z "Jeźdźca bez głowy" do "The Originals" i inne serialowe roszady

  Matthew Lillard. American Crime : Timothy Hutton wystąpi gościnnie w kolejnej, trzeciej już odsłonie serialowej antologii.

 • Pamela i Scooby-Doo

  Pamela Anderson ("Słoneczny patrol", "Żyleta") zagra w realizowanej właśnie aktorskiej wersji słynnej kreskówki Disney'a "Scooby-Doo". Będzie to jedynie epizod, ale aktorka jest podobno bardzo podekscytowana swą rolą. Nad filmem pracuje Raja Gosnell ("Home Alone 3", ( "Agent XXL" ).

 • Shaggy śpiewa dla Scooby Doo

  Shaggy, który podbił światowe listy przebojów takimi utworami, jak "Oh Carolina" i "It Wasn't Me", wkrótce nagra piosenkę do nowego filmu o przygodach okropnie strachliwego psa Scooby Doo.

 • Oficjalny Scooby-Doo

  W mediach już od dłuższego czasu pojawiały się informacje, iż studio Warner Bros., producent przeboju "Scooby-Doo" , przymierza się do realizacji sequela aktorskiej wersji kultowej kreskówki. Według najnowszych doniesień, przedstawiciele wytwórni oficjalnie potwierdzili rozpoczęcie prac nad kontynuacją. Kontrakty aktorskie podpisali główni bohaterowie pierwowzoru.

 • Powstanie sequel "Scooby-Doo"

  "To było nieuniknione" - mówią hollywoodzcy komentatorzy. Aktorska wersja kultowej kreskówki "Scooby-Doo" , która 14 czerwca przebojem weszła do amerykańskich kin, zarabiając na wejściu ponad 54 mln dolarów, będzie miała swoją kontynuację. Przygotowania do produkcji "Scooby-Doo 2" ogłosiła firma Warner Bros.

 • Kylie i Shaggy śpiewają dla Scooby Doo

  Na 12 lipca zaplanowano premierę ścieżki dźwiękowej do filmu o przygodach rysunkowego psa Scooby'ego Doo. Będzie to kinowa wersja popularnego serial u animowanego. Wśród artystów, którzy zdecydowali się użyczyć dla potrzeb filmu swoich nagrań, znaleźli się m.in. Shaggy i Kylie Minogue.

 • Dotknięty przez los

  George Clooney zawładnął kinomanami. Dopiero co na ekranach pojawiły się jego "Idy marcowe", a już od 17 lutego będziemy mogli oglądać film "Spadkobiercy" z aktorem w roli głównej.

 • Odludek Burt Reynolds

  Burt Reynolds ( "Boogie Nights" , "Wyścig" ) wcieli się w postać tajemniczego człowieka z gór w komedii "Without a Paddle". Obraz ma być opowieścią o trzech mieszkańcach wielkiego miasta, którzy wpadają w wielkie kłopoty podczas campingowej wyprawy. Rola Reynoldsa będzie hołdem dla najsłynniejszego filmu tego aktora - przerażającego "Uwolnienia" z 1972 roku.

 • Scooby-Doo po raz trzeci

  Film "Scooby-Doo 2: Potwory na gigancie" święci triumfy w amerykańskim box-office, trudno się więc dziwić, że producenci już myślą o kolejnej odsłonie przygód bohaterów. Nie wiadomo jednak, czy na ekranie pojawią się wszyscy aktorzy, którzy przyczynili się do sukcesów dwóch pierwszych opowieści.

 • Straszny Hannibal Lecter

  Hannibal Lecter został uznany przez czytelników magazynu "Total Film" za najbardziej przerażającego filmowego seryjnego zabójcę wszech czasów. 18 października na ekranach polskich kin debiutuje "Czerwony smok" , trzeci obraz, w którym w krwiożerczego kanibala wciela się Anthony Hopkins.