• Informacje na temat:

  matthew macfadyen aktor

Artykuły na temat: matthew macfadyen aktor
 • Głos Muppetów znów za kamerą!

  Frank Oz - reżyser, aktor, scenarzysta, ale może przede wszystkim współtwórca najzabawniejszych marionetek wszech czasów: Muppetów - znów staje za kamerą. Głos Panny Piggi, misia Fozzie, a także Yody z "Gwiezdnych wojen" przysłużył się światowej kinematografii kilkoma wybitnymi komediami, jak m.in. "Parszywe dranie" z Woodym Allenem w roli głównej czy "Żony ze Stepford" ze świetną Nicole Kidman.

 • Rusza festiwal w Cannes

  19 tytułów - w tym nowe filmy Alejandro Gonzaleza Inarritu i Nikity Michałkowa - będzie walczyć o Złotą Palmę na rozpoczynającym się w środę 63. Festiwalu Filmowym w Cannes. Festiwal otworzy pokaz "Robin Hooda" Ridleya Scotta z Russellem Crowem w roli głównej.

 • Polityczne spory w Cannes

  Jeszcze przed środową inauguracją festiwal filmowy w Cannes stał się dla niektórych okazją do sporów politycznych. Jedni sprzeciwiają się obecności rosyjskiego reżysera Nikity Michałkowa, inni - pokazowi algierskiego filmu, przywołującego czarne karty kolonializmu.

 • Kino samotnych mężczyzn

  "Samotny mężczyzna" z muzyką Abla Korzeniowskiego, "Robin Hood" z Russellem Crowe, "Jaśniejsza od gwiazd" w reżyserii Jane Campion oraz amerykańska komedia "Nocna randka" można oglądać od piątku na ekranach kin.

 • Video, DVD: "Duma i uprzedzenie" z Keirą Knightley

  W czwartek, 11 maja, na kasetach video oraz płytach DVD trafia do sklepów debiut reżyserski Joe Wrighta "Duma i uprzedzenie" . Stylowa ekranizacja powieści Jane Austen to popis aktorskich możliwości Keiry Knightley ( "Piraci z Karaibów: Klątwa czarnej Perły" ), która za rolę Elisabeth Bennet otrzymała pierwszą w swej karierze nominację do Oscara.

 • "Anna Karenina": Walc z Tołstojem

  Joe Wright ("Pokuta", "Duma i uprzedzenie") sięga do klasyki literatury rosyjskiej. Wielką i tragiczną zarazem namiętność, jaka połączyła Annę Kareninę i hrabiego Wrońskiego w czasach imperialnej Rosji, ekranizowano wielokrotnie. Brytyjski reżyser wniósł jednak do tego zestawu powiew świeżości.

Wideo na temat: matthew macfadyen aktor
 • Trzej muszkieterowie 3D

  Pełna rozmachu jak "Piraci z Karaibów", nowatorska jak "Sherlock Holmes" - wizjonerska odsłona legendarnej opowieści! Spektakularne efekty specjalne zrealizowane w technologii Prawdziwego 3D przez firmę Jamesa Camerona ("Avatar"). Trójka sławnych muszkieterów - Atos, Portos i Aramis - zostaje odsunięta w cień za sprawą spisku tajemniczej Milady (Milla Jovovich). Trzy lata później do Paryża przyjeżdża młody chłopak o nazwisku D'Artagnan, gdzie dołącza do słynnych szermierzy. W tym samym czasie...

 • Anna Karenina

  Ekranizacja powieści Lwa Tołstoja to historia tragicznej miłości Anny Kareniny (Keira Knightley) i Aleksego Wrońskiego (Aaron Johnson). Początkowo Anna broni się przed uczuciem, chce pozostać wierną żoną i matką. Jednak ulega namiętności i jednocześnie decyduje się powiedzieć prawdę mężowi (Jude Law). Zostaje wykluczona z petersburskiego high life'u, zabrania się jej kontaktów z ukochanym synkiem Sieriożą. Jej szaleńcze uzależnienie od Aleksego doprowadza do tragedii...

 • Kick-Ass

  Wybuchowe połączenie zakręconego scenariusza w stylu "Kill Billa" Quentina Tarantino z dynamicznym wykonaniem prosto z filmów Guy'a Ritchiego ("Przekręt", "Porachunki"). Nicolas Cage w wyprodukowanej przez Brada Pitta filmowej adaptacji komiksu autora "Wanted". Świeży i oryginalny scenariusz, genialna realizacja, kapitalne postaci w najnowszym filmie Matthew Vaughna - reżysera "Gwiezdnego pyłu" (136 mln $ w box office) i "Przekładańca" oraz producenta "Porachunków" i "Przekrętu". Dave (Aaron...