• Informacje na temat:

  matthew mcconaughey plotki

Artykuły na temat: matthew mcconaughey plotki
 • Matthew McConaughey zostanie po raz 4. ojcem!?

  Według zagranicznych mediów Matthew McConaughey (45 l.) i Camila Alves (32 l.) postarali się o kolejnego potomka!

 • Splash". Choć jego obecność nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona, internauci już nazwali wydarzenie "żenadą"! Matthew McConaughey i Camila Alves tworzą jeden z najtrwalszych związków...

 • Matthew McConaughey zaręczony

  Jeden z największych hollywoodzkich przystojniaków, Matthew McConaughey, wkrótce stanie na ślubnym kobiercu. W Święta Bożego Narodzenia gwiazdor poprosił o rękę swoją partnerkę, Camilę Alves.

 • McConaughey & Cruz: Nie planujemy ślubu!

  36-letni amerykański aktor Matthew McConaughey ( "Małe jest piękne" ) dementuje pojawiające się ostatnio dość często w mediach plotki , jakoby miał wkrótce poślubić hiszpańską piękność, 31-letnią Penélope Cruz ( "Gothika" ). Para spotkała się na planie filmu "Sahara" .

 • P. Cruz: Kolejny romans

  Narastają plotki o gorącym romansie pomiędzy gwiazdą Hollywood, 30-letnią Penélope Cruz ( "Gothika" ) i 35-letnim aktorem Matthew McConaughey'em ( "Jak stracić chłopaka w 10 dni?" ). Para wybrała się ostatnio na wycieczkę - Penélope i Matthew zwiedzali razem Teksas.

 • Zostanie ojcem po raz trzeci

  Hollywoodzki aktor Matthew McConaughey i brazylijska modelka Camila Alves spodziewają się dziecka. Para, która w czerwcu stanęła na ślubnym kobiercu, zostanie rodzicami już po raz trzeci.

 • Nie spieszą się przed ołtarz

  Który to już raz słychać plotki o rychłym ślubie Angeliny Jolie i Brada Pitta? Gwiazdorska para od lat żyje szczęśliwie mimo braku obrączek. I wcale nie należy do wyjątków!

 • Ekscentryczne imiona dzieci gwiazd

  Aktorzy i piosenkarze często wybierają dla swoich dzieci bardzo ekscentryczne imiona. Wystarczy wspomnieć Blue Ivy, Emma Tiger Schweiger czy Apple Blythe Allison Martin. Takie inspiracje powodują, że coraz częściej rodzice w USA decydują się na dziwne imiona.

 • Dla roli wszystko?

  By wiarygodnie zagrać swoich bohaterów, gwiazdy poświęcają zdrowie i urodę - drastycznie chudną, tyją, zaczynają palić, poddają się oszpecającej charakteryzacji twarzy... Czy to oznacza, że ograniczenia dla nich nie istnieją?

 • Hollywoodzkie gwiazdy są milsze niż polskie

  Anna Wendzikowska niedawno dołączyła do obsady serialu "M jak miłość". W najbliższych dniach będzie ją można zobaczyć także w relacjach z festiwalu w Cannes, gdzie przeprowadzi wywiady z gwiazdami kina.

Wideo na temat: matthew mcconaughey plotki
 • Duchy moich byłych

  Fotograf gwiazd, Connor Mead (MATTHEW McCONAUGHEY) kocha wolność, zabawę i kobiety? w takiej właśnie kolejności. Connor, zatwardziały kawaler bez zobowiązań, który notorycznie zrywa z dziewczynami przez telefon, nie widzi w tym nic złego i w tym samym czasie szykuje się już na kolejne randki. Młodszy brat Connora, Paul, to bardziej romantyczny typ. Już w zasadzie stoi na ślubnym kobiercu. Niestety, w przeddzień tej wielkiej uroczystości Connor swoją jawną drwiną z prawdziwej miłości psuje...

 • Witaj w klubie

  "The Dallas Buyers Club" to prawdziwa historia elektryka z Teksasu - Rona Woodroofa (Matthew McConaughey), u którego w 1986 roku zdiagnozowano AIDS. Biorąc pod uwagę zaledwie parę miesięcy życia oraz brak dostępnych opcji leczenia, sfrustrowany podjął się radykalnych działań. Aby przetrwać, zaczął przemycać z całego świata nietoksyczne i antywirusowe leki, nielegalne w USA. Gdy okazały się one alternatywnym i skutecznym rozwiązaniem, Ron stworzył lukratywny biznes przemytników i tak powstał...

 • Magic Mike

  "Magic Mike" opowiada o młodych facetach, dla których jedynym sposobem na sowity zarobek w czasach kryzysu jest rozbieranie się przed damską publicznością. Oparty na wspomnieniach jednego z najpopularniejszych aktorów młodego pokolenia Channinga Tatuma, który jako 19-latek dorabiał jako wzięty tancerz erotyczny, film ukaże przemianę młodego chłopaka (Alex Pettyfer) w króla męskiego striptizu, rozgrzewającego panie w towarzystwie najbardziej pożądanych męskich gwiazd współczesnego kina...