• Informacje na temat:

  matthew morrison plotki

Artykuły na temat: matthew morrison plotki
 • Alfabet "Glee"

  ...rzecz stypendystów. B jak Broadway Trzy miesiące - tyle spędzili producenci na widowni teatru, wypatrując na scenie idealnych kandydatów do ról. Wśród "wybrańców" znaleźli się Matthew Morrison(...) zagadką biologiczną. W rzeczywistości Matthew Morrison chodził do liceum w tym samym czasie, co jego serialowi uczniowie - Cory Monteith (†Finn), Mark Salling (Pack) i Harry Shum Jr (Mike). Między...

 • Cameron Diaz wróciła do byłego

  ...w październiku, tłumacząc to potrzebą "większej przestrzeni". Choć niedawno spekulowano, że Diaz znana z filmu "Wybuchowa para" jest związana z gwiazdorem serialu "Glee", Matthew Morrisonem, plotki te okazały się nieprawdziwe. "Cameron z całą pewnością nic nie łączy z Matthew" - zapewnił znajomy aktorki. Rodriguez spotykał się wcześniej z aktorką Kate Hudson.

 • Z nastolatka w gwiazdę

  ...- fani śledzili zmagania Kurta z nauczycielem i opiekunem chóru, panem Schuesterem (Matthew Morrison), którego nasz bohater przekonywał do włączenia piosenek Britney Spears do repertuaru "New Directions...

 • Matthew Morrison oświadczył się

  Gwiazdor serialu "Glee", Matthew Morrison oświadczył się swojej dziewczynie Renee Puente. Wiadomość została ogłoszona 27 czerwca, podczas dorocznej imprezy Sir Eltona Johna - White Tie & Tiara Ball w Londynie.

 • Gwiazdorska para znowu razem

  W zaledwie miesiąc od rozstania, gwiazda Hollywood Cameron Diaz i zawodnik drużyny New York Yankees - Alex Rodriguez zostali sfotografowani podczas romantycznej kolacji w jednej z restauracji w Los Angeles.