• Informacje na temat:

  matthew perry aktor

Artykuły na temat: matthew perry aktor
 • Matthew Perry pobił obecnego premiera Kanady!

  Matthew Perry (47 l.) opowiedział o bójce z Justinem Trudeau (45 l.). Wyznał, że nie jest z tego dumny…

 • Nie będzie kinowych "Przyjaciół"

  Nie będzie kinowej wersji "Przyjaciół" - twierdzi jedna z gwiazd serialu, Matthew Perry.

 • Matthew Perry: Co się dzieje z gwiazdorem "Przyjaciół"?

  Matthew Perry (46 l.) coraz mniej przypomina samego siebie…

 • Chandler w "Zagubionych"?

  Była gwiazda "Przyjaciół", Matthew Perry, marzy o powrocie do telewizji. Najlepiej... w serial u "Zagubieni".

 • Matthew Perry przez alkohol ma problemy z pamięcią!

  Matthew Perry (46 l.) zdradził w wywiadzie, że nie pamięta kilku sezonów „Przyjaciół”!

 • Dramatyczny Matthew Perry

  Matthew Perry, gwiazdor serial u "Przyjaciele" , wystąpi w niezależnym dramacie psychologicznym "Fever". Dla Perry'ego to szansa na pierwszą dramatyczną rolę na dużym ekranie. Filmową partnerką aktora została Robin Tunney, bohaterka obrazu "Granice wytrzymałości" .

 • "Przyjaciele": Matthew Perry był na samym dnie!

  Gwiazdy znane są z tego, że oryginalnie świętują swoje urodziny. Matthew jednak przebił wszystkich. Gwiazdor "Przyjaciół" z okazji ukończenia 46 wiosen nagrał wideo, w którym po raz pierwszy mówi głośno i otwarcie o wieloletnim uzależnieniu od alkoholu oraz leków - w najgorszym momencie swojego życia Perry pił ponad litr wódki i łykał 30 pastylek Vicodinu dziennie.

 • Powrót gwiazdy "Przyjaciół"!

  Matthew Perry, znany z roli sympatycznego Chandlera Binga w popularnym serial u "Przyjaciele", szykuje swój powrót do telewizji. Ma zamiar wystąpić w stworzonym przez siebie sitcomie.

 • Gwiazdor "Przyjaciół" idzie na odwyk

  Matthew Perry ogłosił, że zamierza zniknąć na miesiąc ze świata show-biznesu, by skupić się na dalszej walce z nałogami.

 • Nowe projekty bohatera serialu "Przyjaciele"

  Matthew Perry, gwiazda popularnego telewizyjnego serial u "Przyjaciele" oraz komedii "Jak ugryźć 10 milionów" i "Troje do tanga" , przygotowuje się do realizacji dwóch kolejnych projektów kinowych. Już niebawem aktor wystąpi w dramacie "One of Us" i niezatytułowanej jeszcze komedii. Filmy wyprodukuje wytwórnia Paramount Pictures.

Zdjęcia na temat: matthew perry aktor
Wideo na temat: matthew perry aktor
 • 17 Again

  Rocznik '89, Mike O'Donnell (Zac Efron) jest gwiazdą szkolnej drużyny koszykówki, mającą przed sobą świetlaną przyszłość i uniwersyteckie stypendium sportowe w kieszeni. Niestety, Mike postanawia zaprzepaścić swoją szansę, poślubiając Scarlett - dziewczynę, która spodziewa się jego dziecka. Prawie 20 lat później najlepsze lata życia Mike (Matthew Perry) ma już dawno za sobą. Jego małżeństwo ze Scarlett (Leslie Mann) rozpadło się, w pracy znów ominął go awans, jego nastoletnie dzieci mają go...

 • Alex Cross

  Alex Cross - czarnoskóry policjant i psycholog specjalizujący się w tropieniu seryjnych zabójców - jest na tropie Sullivana, znanego jako Rzeźnik ze Sligo, który zabija dla czystej przyjemności. Kiedy policjant uniemożliwi jedno z jego zabójstw, przestępca zemści się krwawo, mordując żonę Crossa.

 • Kick-Ass

  Wybuchowe połączenie zakręconego scenariusza w stylu "Kill Billa" Quentina Tarantino z dynamicznym wykonaniem prosto z filmów Guy'a Ritchiego ("Przekręt", "Porachunki"). Nicolas Cage w wyprodukowanej przez Brada Pitta filmowej adaptacji komiksu autora "Wanted". Świeży i oryginalny scenariusz, genialna realizacja, kapitalne postaci w najnowszym filmie Matthew Vaughna - reżysera "Gwiezdnego pyłu" (136 mln $ w box office) i "Przekładańca" oraz producenta "Porachunków" i "Przekrętu". Dave (Aaron...