• Informacje na temat:

  matylda córka potockiej

Artykuły na temat: matylda córka potockiej
 • Małgorzata Potocka poprowadziła córkę do ołtarza!

  Jej młodsza córka na początku lipca wzięła ślub kościelny w sercu Warszawy. Zwyczajowo panu młodemu pannę młodą przekazuje ojciec dziewczyny. Niestety, słynny Grzegorz Ciechowski (†44 l.) nie żyje od(...) rozwiedli się. Teraz zięciem Małgorzaty Potockiej  został Latynos o imieniu Víctor, który na ceremonię w polskim kościele przyjechał z Weroniką z USA do Warszawy. Małgorzata Potocka nie kryła łez radości...

 • Potocka w "Barwach szczęścia"

  Kochać, wybaczać, przeganiać złe myśli... i ćwiczyć jogę - to jej przepis na życie. Już wkrótce do obsady "Barw szczęścia" dołączy Małgorzata Potocka. Popularna artystka zagra w serial u Jolę, żonę Zenka.

 • Małgorzata Potocka: Dlaczego córki nie poszły w jej ślady?

  ...to piękny, ale trudny zawód" - mówi w rozmowie z "Życiem na gorąco" aktorka, którą niebawem zobaczymy w sztuce Teatru Telewizji "Dom kobiet". Starsza córka uczyniła z Małgorzaty Potockiej babcię(...)Małgorzata Potocka jest mamą dwóch córek. Choć Matylda i Wiktoria miały epizod związany z aktorstwem - obie przed laty wystąpiły w serialu "Klasa na obcasach" - to nie zdecydowały się pójść tą...

 • Małgorzata Potocka: Seks i joga

  Aktorka, scenarzystka, reżyserka i producentka. Mimo trudnych życiowych doświadczeń jest wiecznie pogodna i uśmiechnięta. - Moje sekrety dobrego wyglądu? Seks i joga - zdradza Małgorzata Potocka.

 • Małgorzata Potocka tego się nie spodziewała! Ślub córki odbył się z aferą w tle!

  Córka Grzegorza Ciechowskiego (†44 l.) i Małgorzaty Potockiej (65 l.) ponownie powiedziała sakramentalne „tak”. I tym razem wierzy, że to już na zawsze. Jednak jej szczęście burzy to, że wśród weselnych gości zabrakło tak ważnych dla niej osób.

 • Sławne matki sławnych dzieci

  Angelina Jolie, Madonna, Martyna Wojciechowska, Patrycja Markowska, Teresa Rosati - co łączy te panie? Wszystkie są... matkami. Nie wiadomo, czy to wpływ genów czy środowiska, ale wśród gwiazd ekranu czy estrady wyjątkowo często talent przechodzi z matki na syna lub córkę.

 • Małgorzata Potocka dostała od losu drugą szansę!

  ...żyjemy, uważam za cud" – przyznała gwiazda. Na miejsce wypadku natychmiast przyjechała starsza córka aktorki – Matylda. Małgosię zabrało pogotowie. W szpitalu, po badaniach okazało się, że nie(...) temu bliscy Małgorzaty Potockiej drżeli o jej zdrowie. Gwiazda źle się czuła, nie mogła spać, dokuczał jej potworny ból. Myślała, że to kłopoty z sercem. Lekarze po badaniach szybko postawili diagnozę...

 • Ewa Sałacka: Wspomnienia o aktorce

  23 lipca 2014 roku mija 8 lat od dnia, w którym zmarła Ewa Sałacka. Przyczyną jej nagłej śmierci było uduszenie po użądleniu osy, która przypadkowo wpadła do gardła aktorki. Natychmiast udzielona pomoc, nie uratowała jej życia. Miała 49 lat.

 • Małgorzata Potocka ma powody do zmartwienia. Jej córka przeżywa trudne chwile

  Małgorzata Potocka (65 l.) marzyła o tym, by Weronika spotkała mężczyznę, z którym będzie na dobre i złe do końca swych dni. Niestety, jej nadzieje okazały się płonne.

 • Małgorzata Potocka: Córki już mnie utrzymują!

  ...opiekują! Matylda właściwie mnie utrzymuje, zdejmuje mi z głowy wszystkie kłopoty. Weronika ze Stanów Zjednoczonych przysyła mi wszystkie moje ulubione suplementy i wesołe ubrania. Chyba trochę za wcześnie(...) czasy. Starałam się, jak umiałam, ale nie byłam mamą na piątkę. Nie udawałam przed córkami, nigdy ich nie okłamywałam, nie grałam matki sukcesu. Ale też nie byłam autorytatywna, nie wymagałam...