• Informacje na temat:

  maxim magazyn nr 3

Artykuły na temat: maxim magazyn nr 3
 • Najseksowniejsza na świecie

  Magazyn dla panów "Maxim" jak co roku ogłosił listę najseksowniejszych kobiet świata. Na pierwszym miejscu znalazła się 28-letnia supermodelka Marisa Miller.

 • Najmniej seksowna na świecie

  Niedawno wybrano najseksowniejszą kobietę na świecie. Okazała się nią pochodząca z RPA aktorka Charlize Theron. Teraz magazyn dla mężczyzn "Maxim" przeprowadził własny plebiscyt na najmniej seksowną kobietę... wygrała także aktorka.

 • "Lesbijka" Julia Wołkowa urodziła

  ..."Poród przebiegł szybko i bez zakłóceń. Matka i dziecko czują się dobrze" - poinformował rzecznik prasowy Julii na stronie internetowej zespołu. Dwie ciąże dziewczyny nie przeszkadzają jej i Lenie - drugiej wokalistce utrzymywać, że są lesbijkami i się kochają. Niedawno obie wzięły udział w sesji zdjęciowej dla magazynu "Maxim". Julia, będąc już w zaawansowanej ciąży, na zdjęciach wystąpiła tylko...

 • Najbardziej seksowne Amerykanki

  Piosenkarka Jessica Simpson (24 l.) została uznana najseksowniejszą kobietą Ameryki. Zestawienie opublikował na podstawie głosów swoich czytelników magazyn dla panów "Maxim". Blondwlosa Jessica wyprzedziła swoją słynniejszą koleżankę po fachu, Beyonce Knowles, zaś na trzecim miejscu znalazła się Christina Aguilera.

 • Joanna Krupa

  ...w amerykańskich filmach. Jej zdjęcia prezentowały magazyny: "Playboy", "CKM", "FHM", "GQ", "Personal", "Inside Sport", "Stuff", "Steppin Out", "Teeze" i "Maxim". Czterokrotnie pozowała do polskiej edycji "CKM(...) w zestawieniu miesięcznika "Maxim" 100 najgorętszych kobiet. W 2007, według magazynu "Playboy", znalazła się wśród 25 najbardziej seksownych kobiet świata. W lipcu 2008 z okazji 10-lecia magazynu CKM, wśród...

 • Największe ekstrawagancje w historii muzyki

  Magazyn "Maxim" sporządził listę najbardziej ekstrawaganckich zachowań gwiazd muzyki popularnej. Na pierwszym miejscu wśród najbardziej rozrzutnych artystów znalazł się Elvis Presley. W pierwszej piątce są jeszcze między innymi grupa The Beatles i Elton John. Nie mogło zabraknąć także Michaela Jacksona...

 • ...konkursie "Supermodel Ford" zajęła drugie miejsce. Współpracowała z wieloma znanymi projektantami. Znalazła się na 47 miejscu w rankingu na najgorętszą kobietę świata wg magazynu "Maxim". Obecnie jest(...) z Rybnika. Swoją karierę fotomodelki rozpoczęła w 2003 roku. Popularność przyniosły jej rozbierane sesje dla męskich magazynów, m.in. "CKM-u". Sonnet próbowała także zostać piosenkarką - w 2006 roku...

 • J. Simpson: Najlepszy biust

  Amerykańska wokalistka Jessica Simpson zwyciężyła w kolejnym sondażu piękności. Po wygranej w kategorii "Najseksowniejsza kobieta Ameryki" (według czytelników magazynu "Maxim") piosenkarka może się pochwalić tytułem posiadania "najlepszego biustu w Hollywood".

 • Batman i Robin najgorsi

  Film "Batman i Robin" zwyciężył w ankiecie na najgorszy film wszech czasów zorganizowanej przez amerykański magazyn "Maxim". Widzowie nie docenili wysiłków George'a Clooney'a i Chrisa O'Donnella, którzy wcielili się w tytułowych bohaterów. Uznania nie zdobyła również Julia Roberts. Film "Stalowe magnolie" z jej udziałem znalazł się bowiem na drugim miejscu zestawienia.

 • Żyjące legendy seksu

  Ponad 1000 kobiet przewinęło się przez łóżko Billa Wymana, byłego basisty The Rolling Stones. Ten wynik dał mu jednak zaledwie 10. miejsce na liście "żyjących legend seksu", przygotowanej przez magazyn "Maxim". W pierwszej dziesiątce znalazło się pięciu muzyków, po dwóch aktorów i sportowców. A na szczycie listy znalazł się niejaki Umberto Billo, portier z hotelu w Wenecji.