• Informacje na temat:

  maxim polska

Artykuły na temat: maxim polska
 • W szortach na salonach?!

  Szorty są trendy! Wie o tym dobrze Izabela Janachowska , tancerka znana z "TzG". Oparła na nich stylizację, w której pokazała się na imprezie, organizowanej przez pismo "Maxim". Udana zabawa modą czy niekoniecznie?

 • Joanna Krupa chce być dziewczyną Bonda

  Joanna Krupa pojawiła w sesji dla magazynu "Maxim". Pismo najwyraźniej bardzo ceni sobie urodę 35-letniej modelki, która już wielokrotnie ukazywała się na jego stronach.Celebrytka przyznała, że marzy o roli dziewczyny Bonda.

 • Charlie Riina: O Polce głośno za oceanem

  ..."Maxim". Jeśli chodzi o karierę filmową na swoim koncie Charlie ma epizod w "Opowieści podręcznej" i "Idź na całość". Na pierwszych stronach gazet znalazła się w 2015 roku, kiedy w koszulce z hasłem...

 • The Prodigy pracują

  Od wydania ostatniej płyty brytyjskiej grupy The Prodigy minęły już ponad trzy lata. Jak ujawnił teraz w jednym z wywiadów Maxim, czarnoskóry DJ, zespół wciąż pracuje nad nowym materiałem, jednak do ukończenia prac nad nowym albumem zostało jeszcze dużo czasu. Tymczasem na rynku wkrótce pojawi sie pierwsza solowa płyta Maxima.

 • Krupa uwielbia seks

  Nasza eksportowa modelka, 26-letnia Joanna Krupa, która zajęła 66. miejsce na liście stu najseksowniejszych kobiet świata według amerykańskiego pisma "Maxim", lekko kompromituje się na łamach "Ralpha", innego magazynu dla mężczyzn.

 • Lider Anthrax przeciw prezydentowi

  John Bush, wokalista Anthrax, przebywa obecnie w studiu nagraniowym, kończąc pracę nad partiami wokalnymi planowanej na listopad płyty, o roboczym tytule "Metallum Maximum Aeternum". Tymczasem Scott Ian, lider zespołu, zainteresował się wielką polityką i na oficjalnej stronie Anthrax skrytykował poczynania prezydenta George'a W. Busha w Iraku. Zbieżność nazwisk przypadkowa.

 • Joanna Krupa

  ...(ur. 1979 w Warszawie) - polska modelka i osobowość telewizyjna.

 • Zrobi karierę w Polsce?

  W Stanach Zjednoczonych Joanna Krupa zyskała miano najseksowniejszej modelki kostiumów kąpielowych. Była na okładkach magazynów dla panów, wystąpiła w amerykańskim "Tańcu z gwiazdami". Czy Joanna zyska sympatię polskich widzów?

 • Michał Kwiatkowski miał groźny wypadek! Mąż czule się nim opiekuje!

  ...w naszym rodzimym show-biznesie.  Jakiś czas temu głośno było przecież o pięknym ślubie muzyka i jego chłopaka Maxima Assenzy.  Niestety, życie nie składa się wyłącznie ze szczęśliwych chwil. Ostatnio Kwiatkowski miał bowiem groźny wypadek i złamał nogę.  W trudnych chwilach może oczywiście liczyć na swojego męża. Maxim czule się nim opiekuje, co Michał uwiecznił na jednym ze zdjęć, które zamieścił...

 • Bachleda-Curuś jest sexy!

  Amerykański magazyn dla panów "Maxim" docenił Alicję Bachledę-Curuś. Polska aktorka została "dziewczyną dnia".

Wideo na temat: maxim polska
 • Polski film

  Czterej znani czescy aktorzy, koledzy ze szkoły filmowej, Matonoha (Tomáš Matonoha), Liška (Pavel Liška), Daniel (Marek Daniel) i Polášek (Josef Polášek) postanawiają spełnić dawne marzenie i wspólnie nakręcić film. Udaje im się wkrótce namówić kolejne osoby do wsparcia projektu, dzięki czemu prace mogą się rozpocząć. Mimo entuzjazmu i zaangażowania członków ekipy, produkcja napotyka na całe mnóstwo przeszkód. W końcu prace nad zdjęciami zmieniają się w prawdziwą walkę o przetrwanie.

 • Syberiada polska

  "Syberiada polska" - poruszająca opowieść o sile ludzkiego ducha - to jedna z największych produkcji ostatnich lat, która z epickim rozmachem przywołuje na ekran dramatyczne losy Polaków deportowanych w latach 40. na Syberię. Dramatyczne losy Jana Doliny (Adam Woronowicz), jego rodziny i sąsiadów, którzy - po wkroczeniu Armii Czerwonej na ziemie polskie - zostają wywiezieni na Syberię, gdzie muszą stawić czoło NKWD, nieludzkim warunkom sowieckiego łagru i bezlitosnej naturze. "Syberiada...

 • Pogorzelisko

  Podczas lektury testamentu swojej matki u notariusza Lebela, rodzeństwo Jeanne i Simon Marwan otrzymują dwie koperty -jedną przeznaczoną dla ich ojca, którego uważali za zmarłego oraz drugą przeznaczoną dla brata, o którego istnieniu nie mieli pojęcia. Jeanne odnajduje w tym klucz do milczenia matki na kilka ostatnich tygodni przed jej śmiercią. Decyduje się natychmiast wyjechać na Bliski Wschód, by poznać nieznaną dotąd przeszłość swojej rodziny. Simon nie przywiązuje tak wielkiej wagi do...