• Informacje na temat:

  mąż agnieszki glińskiej

Artykuły na temat: mąż agnieszki glińskiej
 • "Na Wspólnej": Romansowała ze znanymi aktorami... Dziś znów jest do wzięcia!

  Sylwia Gliwa, czyli Monika Zięba z "Na Wspólnej", przeżywa trudne chwile. Mąż - kierowca rajdowy Marcin Biernacki - po trwającej ponad rok separacji zażądał od niej rozwodu... To dla niej szok, bo do tej pory to ona odchodziła od mężczyzn, z którymi była związana. Kiedyś nazywano ją nawet "uciekającą panną młodą"!

 • Laureaci Feliksów Warszawskich

  Aktorzy Ewa Dałkowska, Jerzy Trela, Wiktoria Gorodeckaja, Łukasz Lewandowski i Lidia Sadowa oraz reżyser Ondrej Spisak otrzymali w poniedziałek, 24 października, Feliksy Warszawskie za sezon 2010/2011. Feliksa specjalnego otrzymał aktor i publicysta teatralny - Witold Sadowy.

 • Joanna Żółkowska jest szczęśliwa w związku

  Nie wyszła za mąż, ale też nigdy jej na tym specjalnie nie zależało. Mówi, że wolność jest jej potrzebna do życia jak tlen. Po prostu lubi być Zosią Samosią.

 • Jubileusz Marty Lipińskiej

  W Teatrze Współczesnym świętowano jubileusz 50-lecia pracy artystycznej Marty Lipińskiej. Było to święto wyjątkowe, ponieważ przez pół wieku aktorka pozostała wierna Teatrowi Współczesnemu, na deskach którego debiutowała w roku 1963 rolą Iriny w "Trzech siostrach" w reżyserii Erwina Axera.

 • "Klan": Joanna Żółkowska nigdy nie chciała być... żoną!

  Joanna Żółkowska, czyli Anna Surmacz-Koziełło z „Klanu”, przysięgła sobie kiedyś – będąc jeszcze nastolatką – że nigdy nie wyjdzie za mąż. I słowa dotrzymała!

 • Czuła przyjaźń czy romans?

  W świetle reflektorów Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski starają się nie rzucać razem w oczy. Ale plotek o ich zażyłości krąży coraz więcej.

 • ...inaczej było w przypadku narodzin syna Agnieszki i Roberta, którzy poznali się w programie "Rolnik szuka żony". Ciężarna żona rolnika nie była obecna w mediach, a o narodzinach małego Tomka poinformowali(...)!  ***  Gdy na jednej z imprez Natalia Siwiec pojawiła się z zaokrąglonym brzuchem, wszystko było już jasne - ciąża!  W sierpniu ona i mąż Mariusz powitali na świecie córeczkę. Dziewczynka ma na...

 • "Reset" z Maćkowiakiem i Soliman

  Rafał Maćkowiak, Patrycja Soliman i Wojciech Solarz grają główne role w filmie "Reset", do którego zdjęcia rozpoczęto w Warszawie. Obraz powstaje w Studiu Munka działającym przy Stowarzyszeniu Filmowców Polskich.

 • "Ojciec Mateusz": Kinga Preis jest postrachem... kelnerów!

  ..., że w ubiegłym tygodniu na ekrany kin w całej Polsce wszedł nowy film z udziałem Kingi Preis - musical "#Wszystkogra" w reżyserii Agnieszki Glińskiej, a na premierę czeka thriller psychologiczny(...)Kinga Preis nie kryje, że - o ile w pracy jest twarda i potrafi ostro walczyć o swoje - o tyle prywatnie ma wielkie problemy z podejmowaniem najprostszych nawet decyzji. - Mój mąż uważa, że...

 • Nagrody Stowarzyszenia Filmowców Polskich

  Tadeusz Konwicki, Janusz Łęski, Wojciech Krysztofiak, Zdzisław Kudła, Jerzy Blaszyński i Stanisław Manturzewski otrzymali w poniedziałek, 19 grudnia, w Warszawie nagrody Stowarzyszenia Filmowców Polskich (SFP) za całokształt osiągnięć artystycznych.