• Informacje na temat:

  mąż ani z samych swoich

Artykuły na temat: mąż ani z samych swoich
 • Joanna Moro: Po kryzysie ani śladu!

  ...- zaprzyjaźnili się. Mirek, wywodzący się z tych samych stron co ona, świetnie ją rozumiał i pewnie dlatego wkrótce między nimi zrodziło się głębsze uczucie. Przypieczętowaniem ich miłości był ślub(...) razem do końca życia jako mąż i żona. Istotne jest dla mnie, aby żyć w relacji, która coś mi daje - mówiła jakiś czas temu gwiazda. Na szczęście to, co najgorsze, oboje mają już za sobą. Nie znaczy...

 • Dariusz Kordek: Chłopiec z amerykańską urodą filmową

  Aktor, wokalista, konferansjer. W latach 90. gwiazda kultowego serialu "W labiryncie". Prywatnie ciepły mąż i kochający ojciec. 26 stycznia Dariusz Kordek kończy 50 lat.

 • Grażyna Barszczewska: Mąż nazywa ją... Tyranią?

  ...- opowiada mąż Grażyny. - Ja lubię spotkania towarzyskie, udzielam się społecznie, sporo wyjeżdżam. Często sam, bo Grażyna albo jest zajęta, albo nie ma ochoty. I nie dzieje się przez to nic złego(...)Jej znajomi mówią, że nigdy nie wdaje się w rozmowy na temat urody, ani nie jest na bieżąco z nowinkami kosmetycznymi. A jednak na widok Grażyny Barszczewskiej (71 l.) mężczyznom szybciej krew krąży...

 • Francuska komedia spodoba się w Polsce?

  Pan Verneuil chce dobrze wydać córki za mąż. Jakież więc będzie jego zdumienie, gdy tradycyjnie wychowane panny zdecydują się spędzić życie z Chińczykiem, Arabem, Żydem i katolikiem, bardzo jednak innym od tego, którego wyśnił sobie papa.

 • Marnotrawny mąż

  ...w. Bronisław Cieślak(Bronek Malanowski), Marek Krupski(Marek), Magdalena Rembacz(Magda), Tomasz Mandes(Tomek), Anna Lucińska(Anna) Do Malanowskiego zgłasza się Ilona Pęczak, zaniepokojona nagłym powrotem swojego męża, Sławka. Dziewięć lat temu Sławek niespodziewanie odszedł od Ilony, zostawiając ją samą z rocznym, chorym na porażenie mózgowe, synkiem. Od tej pory Ilona z trudem wiązała koniec...

 • "Motyl. Still Alice" : Portret pamięciowy

  Alice jest szanowaną lingwistką, piękną żoną i wspaniałą matką trójki dorosłych dzieci. "Trwaj chwilo, jesteś piękna!" - mogłaby zakrzyknąć w swoje pięćdziesiąte urodziny. Nie zrobiła tego. Czyżby już wtedy intuicyjnie czuła, że niedługo choroba odbierze jej wszystko, na co pracowała przez całe swoje życie?

 • Mama o Przybylskiej: "Ania nie była gwiazdą"

  Tak o Annie Przybylskiej mówi jej mama Krystyna w książce pt. "Ania". 5 października mijają 3 lata od przedwczesnej śmierci aktorki, dla której pogoń za sławą i popularnością była bez znaczenia. Nie wybrała kariery za granicą, choć miała taką możliwość. Najważniejsza była rodzina, z której czerpała siłę do życia, a potem do walki z chorobą.

 • Magdalena Kumorek: Grzeczna dziewczynka z własnym zdaniem

  Popularność dał jej serial "Samo życie". "Przepis na życie" - sympatię fanów.

 • Anna Korcz wydaje córkę za mąż. Doczekała się!

  Anna Korcz (49 l.) ma powody do świętowania. Jej córka Ania (28 l.) wkrótce wychodzi za mąż. Wesele odbędzie się w lokalu jej mamy. Wśród gości możemy spodziewać się m.in. Anny Lewandowskiej, która przyjaźni się z córką aktorki.

 • Joanna Bartel: Życie zaczyna się na emeryturze

  Robi tylko to na co ma ochotę. Jest teraz w najlepszym momencie swojego życia i zrobi wszystko, aby ta chwila trwała jak najdłużej.