• Informacje na temat:

  mąż anny german

Artykuły na temat: mąż anny german
 • Zbigniew Tucholski przez lata żył skromnie. Gdy upomniał się przed sądem o schedę po żonie Annie German, dostał 2 mln zł, jednak tylko na papierze.

 • Anna German: Mąż ujawni nieznane piosenki?

  Niewykluczone, że dyskografia zmarłej w 1982 roku Anny German poszerzy się o nieznane wcześniej nagrania.

 • "Anna German": Mąż jest z niej bardzo dumny!

  Pierwszą osobą, która Joannie Moro, czyli Annie z "Anny German", pogratulowała nominacji do Telekamery "Tele Tygodnia" 2014, był mąż aktorki. - Mirek zawsze wspiera mnie w trudnych chwilach i zawsze świętuje ze mną moje sukcesy - mówi Joanna.

 • Ziemiec rozmawia z mężem Anny German

  14 czerwca (godz. 17.40) na antenie TVP 1 wyemitowany zostanie wywiad "Anna German - moja miłość", w którym o sławnej piosenkarce opowie mąż artystki.

 • "Anna German": Mąż Joanny Moro nie jest zazdrosny o Rafała Maseraka

  Joanna Moro, czyli Anna z "Anny German" i Zosia z "Barw szczęścia", od kilku tygodni spędza kilka godzin dziennie w towarzystwie Rafała Maseraka, z którym intensywnie trenuje przed swymi występami w show "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Choć tabloidy sugerują, że między aktorką a tancerzem mocno iskrzy na parkiecie, mąż Joanny nie ma najmniejszych powodów do niepokoju...

 • Anna German tuż przed śmiercią...

  Mąż zmarłej w 1982 roku Anny German wspomina ostatnie chwile artystki.

 • Joanna Moro i jej mąż przeżywają wspaniałe chwile. A wróżono im rozwód...

  ..., rok później zostali małżeństwem, a wkrótce potem rodzicami. Wtedy Joasia dostała propozycję zagrania Anny German.  Ciężko pracowała, rozłąka bardzo jej doskwierała, tęskniła za mężem i synkiem. Chciała(...)W rodzinie aktorki zapanowała wielka radość. Joanna Moro i jej mąż Mirosław spodziewają się trzeciego dziecka, które przyjdzie na świat za pół roku. Małżonkowie wychowują już dwóch synków: Mikołaja...

 • Anna German: Gwiazda międzynarodowa

  W czasach rytualnego ubolewania, że nasze wokalistki nie potrafią przebić się za granicą, tym bardziej warto przybliżyć historię Anny German - polskiej gwiazdy międzynarodowej.

 • "Anna German": Joanna Moro dziękuje losowi za daną szansę

  Serial "Anna German" sprawił, że ma dzisiaj wielbicieli na całym świecie. Na fali jego sukcesu zagrała w rosyjskiej superprodukcji "Talianka", a teraz wraca do "Barw szczęścia".

 • Anna German: Szczęście trwało krótko

  Po powrocie do zdrowia po wypadku Anna German odnosi wielkie triumfy - w Polsce odbiera nagrody, w Związku Radzieckim zapełnia największe sale. Szczęście trwało jednak krótko...

Wideo na temat: mąż anny german
 • Przypadkowy mąż

  Komedia romantyczna "Przypadkowy mąż" jest pełną pasji i zabawnych zwrotów akcji opowieścią kierowaną do widzów, którzy wierzą w wielką miłość i mają poczucie humoru. Nie widzieliście niczego zabawniejszego od czasu "Dziennika Bridget Jones"! Film "Przypadkowy mąż" to dowód na to, że ogniste, pełne żaru uczucie potrafi wybuchnąć między dwojgiem ludzi równie gwałtownie jak pożar w Nowym Jorku. Pełen humoru, ciepła scenariusz i gwiazdorska obsada: Uma Thurman, Colin Firth, Isabella Rossellini,...

 • Wyszłam za mąż, zaraz wracam

  Isabelle pragnie za wszelką cenę złamać klątwę, która ciąży na jej rodzinie. Od pokoleń wszystkie pierwsze małżeństwa kończyły się fiaskiem. Postanawia więc poślubić mężczyznę, którego kocha, według ściśle przemyślanej strategii: znajdzie faceta, uwiedzie go, poślubi, po czym natychmiast się z nim rozwiedzie. Można powiedzieć, plan doskonały, gdyby nie postać Jean-Yves'a Berthier. Isabelle będzie musiała przemierzyć świat od Kilimandżaro po Moskwę. Czeka ją niezwykła podróż poślubna: na...

 • Więzień labiryntu

  Film opowiada historię nastoletniego Thomasa (Dylan O'Brien), który razem z 60 innymi osobami zostaje uwięziony w tajemniczym labiryncie. Gdy wszystko wydaje się być stracone i nikt nie potrafi znaleźć wyjścia pojawia się nagle dziewczyna. Posiada ona cenną informacje, która może być pierwszym krokiem do upragnionej wolności.

Dyskusje na temat: mąż anny german
 • Re: "Anna German": Mąż jest z niej bardzo dumny!

  Śweitnie zagrała role Anny German.

 • Re: „Anna German”: Miłość niemożliwa

  Takich mężczyzn jak mąż Anny German już nie ma .To człowiek z WIELKĄ KLASĄ chylę przed nim czoła .

 • Re: Zżarła ją trema!

  Brakiem klasy było danie przyzwolenia na zaśpiewanie utworu Anny German tej pseudo wokalistce, z czego mąż pani German z pewnością zdaje sobie sprawę. Serial - to jedno, ale stawianie na muzyczny piedestał tej aktorki to koszmarne nieporozumienie.

 • Re: Zżarła ją trema!

  Pani Joanna Moro w dużym stopniu przyczyniła się do wydobycia z, nie ma co ukrywać zapomnienia Anny German bo gdyby nie serial i do tego produkcji rosyjskiej nie było by tematu. Natomiast mąż Anny German popisał się brakiem klasy w czym wtóruje mu zresztą Interia która postanowiła pokopać po kostkach panią Moro drążąc z maniakalnym uporem temat jej występu w Opolu.

 • Re: Zżarła ją trema!

  może nie powinien pan mąż Anny German tak potraktować Joanny...Co za różnica, kto odsłania? Przecież to ona zagrała gwiazdę, która wyszła na piedestał...Anna pewnie chciałaby żeby Joanna takim akcentem zakończyła współpracę z nią...Jakiś snob z niego ! Pewnie zazdrosny, że musi się dzielić Anną.

 • Re: Zżarła ją trema!

  historia Anny German, pamięc widzów o tej jedynej osobie, której głosu zapomnieć się nieda !!! Pani Moro, życzę jej tego, za chwilę wcieli się w inną postać, zapomni o Annie German. A my ludzie którzy(...)Przychylam się do opini, że P. Moro za dlugo ciągnie to wcielenie w Anne German. Serial miał taką ogladalność nie ze wzgledu na P. Moro lecz na ANNE GERMAN !!! To była prawdziwa gwiazda, która