• Informacje na temat:

  mąż chris

Artykuły na temat: mąż chris
 • Gwyneth Paltrow: Były mąż poprowadzi ją do ołtarza!

  ..., Chrisa Martina! Para pobrała się w grudniu 2003 roku. W 2004 roku na świat przyszła córka Gwyneth i Chrisa - Apple, a dwa lata później syn Moses. Wydawali się szczęśliwą rodziną. Ale coś jednak(...). urodziny Roberta Downeya Jr. Niedługo potem na czerwonym dywanie na premierze serialu "Królowe krzyku". Po rozwodzie Gwyneth z Chrisem pozostali w dobrych stosunkach, można wręcz powiedzieć, że...

 • McCarthy i Watts: Nieoczekiwana zmiana ról

  W filmie "Mów mi Vincent", który od 12 grudnia będziemy oglądać na polskich ekranach, obok grającego tytułową rolę Billa Murraya ("Grand Budapest Hotel", "Dzień świstaka"), zobaczymy dwie znakomite aktorki, obsadzone... wbrew stereotypom.

 • Eva Halina Rich z "Żon Hollywood" i jej mąż przeżyli wielki dramat

  Eva Halina Rich (51 l.) kojarzona jest z programami TVN-u: "Żony Hollywood" oraz "Agent. Gwiazdy". Widzom dała się poznać jako pozytywna, uśmiechnięta osoba. Mało kto wie, że w jej życiu rozegrał się dramat. Jej mąż, Chris Rich (65 l.), poważnie zachorował i znalazł się na skraju śmierci! Małżonkowie opowiedzieli o tym w telewizji.

 • ENEMEF: Noc Oscarowa

  Przed nami kolejny ENEMEF, czyli Nocny Maraton Filmowy. Już w piątek, 20 lutego, w wybranych kinach sieci Multikino, odbędzie się ENEMEF: Noc Oscarowa.

 • Jennifer Lawrence i Chris Martin przestali się ukrywać!

  Jennifer Lawrence (24 l.) i Chris Martin (37 l.) w końcu postanowili pokazać się razem.

 • Oscary 2014: Znamy zwycięzców

  Nie było zaskoczeń podczas tegorocznej oscarowej gali. Zgodnie z przewidywaniami najlepszym filmem został "Zniewolony. 12 Years a Slave", a aktorami Matthew McConaughey i Cate Blanchett. Najwięcej, aż siedem statuetek, zdobyła "Grawitacja".

 • Szokujące rozstanie Gwyneth Paltrow i Chrisa Martina!

  Gwyneth Paltrow (41 l.) i jej mąż Chris Martin (37 l.) po 10 latach małżeństwa biorą rozwód! Co ich do tego skłoniło?

 • Miłosne trójkąty

  Jeden mężczyzna i dwie kochające go kobiety - o takich nietypowych związkach opowiadają wchodzące 28 listopada na ekrany naszych kin filmy "3 serca" i "Siostry i Schiller". Wśród premier znajdują się również m.in.: sequel "Szefów wrogów", animacja "Wielka Szóstka", thriller "November Man" i komedia romantyczna "Scenariusz na miłość".

 • Gwyneth Paltrow cieszy się, że jej mąż znalazł sobie dziewczynę!

  Chris Martin (37 l.), pomimo że nadal jest mężem Gwyneth Paltrow (42 l.), obecnie spotyka się z Jennifer Lawrence (24 l.). Aktorka uważa, że świetnie do siebie pasują i życzy im szczęścia!

 • Martyna Kliszewska i Jakub Przebindowski: Życie podwójne

  Aktorstwo jest ich miłością numer jeden, ale również malują, piszą sztuki i książki, komponują, śpiewają, rzeźbią...

Zdjęcia na temat: mąż chris
Wideo na temat: mąż chris
 • "Przyjaciółki": Finał 13. sezonu

  i umilać czas chorym dzieciom. Hania bardzo szybko przekonuje się do młodego lekarza. Jasiek podejrzewa, że Zuza utrzymuje potajemnie kontakt z Chrisem. Przeszukuje jej pocztę i znajduje wiadomość(...) przypadek myli leki uspokajające z nasennymi… Anka spędza z Pawłem upojną noc w kawalerce, którą wynajmuje. Rodzina nadal marzy o jej powrocie do domu, ale mąż już rozumie, jak powinien ją traktować

Dyskusje na temat: mąż chris