• Informacje na temat:

  mąż cruz

Artykuły na temat: mąż cruz
 • Penelope Cruz ukrywała ciążę?

  Penelope Cruz (40 l.) została wraz z rodziną przyłapana na plaży. Ku zaskoczeniu wszystkich gwiazda miała ciążowe krągłości…

 • Penelope Cruz wyszła za mąż!

  Penelope Cruz i Javier Bardem pobrali się na początku lipca na wyspach Bahama. Rzecznik prasowy aktorki dopiero teraz potwierdził tę informację.

 • ....  Informacje potwierdził zrozpaczony mąż aktorki, Kevin Moore. "Była najmilszą osobą, jaką kiedykolwiek poznałem i była dla mnie całym światem" - napisał mężczyzna w oświadczeniu. Wyniki sekcji(...) hejtu, jaka w ostatnim czasie miała ją spotkać.  Rodzinie "polskiej Penelope Cruz" - jak była określana - składamy szczere kondolencje.

 • Penelope Cruz w ciąży!

  Penelope Cruz i Javier Bardem będą mieli dziecko - potwierdził rzecznik gwiazdorskiej pary.

 • Penelope Cruz wyszła za mąż!

  Penelope Cruz i Javier Bardem pobrali się w tajemnicy na początku lipca na wyspach Bahama. Rzecznik prasowy aktorki dopiero teraz potwierdził tę informację.

 • Wielka zmiana w życiu Penelope Cruz

  Narodziny syna Leo kompletnie zmieniły życie aktorki. Penelope Cruz i jej mąż Javier Bardem zostali rodzicami w styczniu.

 • Mąż Penelope Cruz: To niedorzeczne

  ..." - dodał. 41-letni aktor, a prywatnie mąż gwiazdy Penelope Cruz, przyznał, że nie rozpoczynał kariery aktorskiej z myślą o zyskaniu sławy. Bardem wyjaśnił, że już jako nastolatek czuł potrzebę wyrażenia...

 • Zapłakana Penelope Cruz

  Podobno niełatwo jest doprowadzić do łez gwiazdę Hollywood, Penelope Cruz. Udało się to jednak dziennikarce amerykańskiego "Voguea", która zadała aktorce pytanie o to, jak zmieniło ją macierzyństwo.

 • Macierzyństwo zmieniło Penelope Cruz

  Narodziny syna Leo kompletnie zmieniły życie aktorki. Penelope Cruz i jej mąż Javier Bardem zostali rodzicami w styczniu.

 • Penelope Cruz gra u Allena

  Penelope Cruz przyleciała w czwartek, 8 lipca, do Rzymu na rozpoczynające się wkrótce zdjęcia do filmu Woody'ego Allena "Bop Decameron". Aktorce towarzyszy mąż Javier Bardem, półroczny synek Leonardo oraz opiekunka do dziecka.

Wideo na temat: mąż cruz
 • Przypadkowy mąż

  Komedia romantyczna "Przypadkowy mąż" jest pełną pasji i zabawnych zwrotów akcji opowieścią kierowaną do widzów, którzy wierzą w wielką miłość i mają poczucie humoru. Nie widzieliście niczego zabawniejszego od czasu "Dziennika Bridget Jones"! Film "Przypadkowy mąż" to dowód na to, że ogniste, pełne żaru uczucie potrafi wybuchnąć między dwojgiem ludzi równie gwałtownie jak pożar w Nowym Jorku. Pełen humoru, ciepła scenariusz i gwiazdorska obsada: Uma Thurman, Colin Firth, Isabella Rossellini,...

 • Wyszłam za mąż, zaraz wracam

  Isabelle pragnie za wszelką cenę złamać klątwę, która ciąży na jej rodzinie. Od pokoleń wszystkie pierwsze małżeństwa kończyły się fiaskiem. Postanawia więc poślubić mężczyznę, którego kocha, według ściśle przemyślanej strategii: znajdzie faceta, uwiedzie go, poślubi, po czym natychmiast się z nim rozwiedzie. Można powiedzieć, plan doskonały, gdyby nie postać Jean-Yves'a Berthier. Isabelle będzie musiała przemierzyć świat od Kilimandżaro po Moskwę. Czeka ją niezwykła podróż poślubna: na...

 • Więzień labiryntu

  Film opowiada historię nastoletniego Thomasa (Dylan O'Brien), który razem z 60 innymi osobami zostaje uwięziony w tajemniczym labiryncie. Gdy wszystko wydaje się być stracone i nikt nie potrafi znaleźć wyjścia pojawia się nagle dziewczyna. Posiada ona cenną informacje, która może być pierwszym krokiem do upragnionej wolności.