• Informacje na temat:

  mąż demi moore

Artykuły na temat: mąż demi moore
 • Demi Moore opowiedziała o poronieniu!

  Demi Moore (56 l.) w najnowszym wywiadzie nawiązała do bolesnych zdarzeń z przeszłości. Gwiazda poroniła, będąc w 6. miesiącu ciąży.

 • Demi Moore napisze autobiografię

  Demi Moore jest gotowa, aby zdradzić światu historię swojego życia osobistego i drogi do kariery. Niedawne doniesienia o literackich planach aktorki zostały potwierdzone. W 2012 roku można spodziewać się nowej pozycji w księgarniach - autobiografii Demi Moore.

 • Demi Moore: Przyjaciele się o nią martwią!

  ..."No i co z tą Demi? Dlaczego nie wyciąga żadnych wniosków z przeszłości? Znowu będzie zraniona i będzie rozpaczać!" – obawiają się przyjaciele aktorki.

 • Demi Moore napisze biografię?

  Demi Moore pragnie przelać swoje wspomnienia na papier. Jak informuje agent aktorki, gwiazda nosi się z zamiarem napisania biografii.

 • Córka Demi Moore (51 l.) i Bruce’a Willisa (59 l.), 20-letnia Tallulah, zamieściła na Instagramie zdjęcie, które wzbudziło niemałą sensację…

 • Demi Moore nie chce "Absolwenta"

  Demi Moore ( "G.I. Jane" ) i jej mąż Ashton Kutcher ( "Patrol" ) zdecydowali, że jednak nie wystąpią wspólnie w planowanym remaku sławnego "Absolwenta" z 1967 roku.

 • Demi Moore wybaczyła Ashtonowi Kutcherowi!

  Demi Moore (51 l.) zapomniała już o zdradach swojego byłego męża, Ashtona Kutchera (36 l.). Nie tylko mu wybaczyła, ale nawet… zaoferowała pomoc przy dziecku!

 • Moore & Kutcher: Ślub?

  Plotkarskie media donoszą, iż Demi Moore (43 l., "Aniołki Charliego: Zawrotna szybkość" ) i Ashton Kutcher (27 l., "Efekt motyla" ) niedługo zalegalizują swój związek. Ślub aktorskiej pary ma się podobno odbyć "w najbliższym czasie w Las Vegas".

 • Demi Moore obwinia się o problemy córki!

  Demi Moore (51 l.), która sama miała problemy z alkoholem, uważa, że ponosi winę za to, że jej 20-letnia córka, Tallulah, także wpadła w nałóg.

 • Demi Moore złożyła papiery rozwodowe

  Demi Moore zdecydowała się oficjalnie zakończyć swoje małżeństwo z młodszym od siebie o 15 lat Ashtonem Kutcherem. Pozostającą w separacji od ponad roku parę czeka batalia prawna o majątek, zgromadzony w trakcie trwania ich związku.

Zdjęcia na temat: mąż demi moore
Wideo na temat: mąż demi moore
 • Przypadkowy mąż

  Komedia romantyczna "Przypadkowy mąż" jest pełną pasji i zabawnych zwrotów akcji opowieścią kierowaną do widzów, którzy wierzą w wielką miłość i mają poczucie humoru. Nie widzieliście niczego zabawniejszego od czasu "Dziennika Bridget Jones"! Film "Przypadkowy mąż" to dowód na to, że ogniste, pełne żaru uczucie potrafi wybuchnąć między dwojgiem ludzi równie gwałtownie jak pożar w Nowym Jorku. Pełen humoru, ciepła scenariusz i gwiazdorska obsada: Uma Thurman, Colin Firth, Isabella Rossellini,...

 • Wyszłam za mąż, zaraz wracam

  Isabelle pragnie za wszelką cenę złamać klątwę, która ciąży na jej rodzinie. Od pokoleń wszystkie pierwsze małżeństwa kończyły się fiaskiem. Postanawia więc poślubić mężczyznę, którego kocha, według ściśle przemyślanej strategii: znajdzie faceta, uwiedzie go, poślubi, po czym natychmiast się z nim rozwiedzie. Można powiedzieć, plan doskonały, gdyby nie postać Jean-Yves'a Berthier. Isabelle będzie musiała przemierzyć świat od Kilimandżaro po Moskwę. Czeka ją niezwykła podróż poślubna: na...

 • Więzień labiryntu

  Film opowiada historię nastoletniego Thomasa (Dylan O'Brien), który razem z 60 innymi osobami zostaje uwięziony w tajemniczym labiryncie. Gdy wszystko wydaje się być stracone i nikt nie potrafi znaleźć wyjścia pojawia się nagle dziewczyna. Posiada ona cenną informacje, która może być pierwszym krokiem do upragnionej wolności.

Dyskusje na temat: mąż demi moore