• Informacje na temat:

  mąż edyty górniak

Artykuły na temat: mąż edyty górniak
 • Były mąż Edyty Górniak ćpa od kilku lat!?

  Dariusz K. (38 l.), będąc pod wpływem kokainy, potrącił ze skutkiem śmiertelnym 63-letnią kobietę. Okazuje się, że muzyk przygodę z narkotykami rozpoczął już kilka lat temu, będąc jeszcze mężem Edyty Górniak.

 • Mąż Górniak chce rozwodu

  Dariusz Krupa, mąż Edyty Górniak, chce formalnie rozstać się z żoną.

 • Ksiądz chce pomóc w nawróceniu Edyty Górniak!

  Tygodnik "Dobry Tydzień" twierdzi, że Edyta Górniak (42 l.) pod wpływem ostatnich dramatycznych wydarzeń na nowo zbliżyła się do Boga!

 • Ambitne plany Edyty Górniak

  Drugie dziecko, trzy płyty, dwie firmy i dwa filmy - tak w skrócie przedstawiają się plany Edyty Górniak na najbliższe lata.

 • Edyta Górniak: mazurek u mamy, Mazury u... Piotra?

  To będzie wyjątkowa Wielkanoc dla Edyty Górniak...

 • "Sexuality", czyli "Seksualność", to tytuł najnowszej piosenki Edyty Górniak. Utwór zapowiada nowy album popularnej wokalistki, który według zapowiedzi trafi do sklepów na początku 2006 roku. A niedawno Edyta wzięła udział w rozbieranej sesji.

 • Były mąż Edyty Górniak został aresztowany i usłyszał zarzut!

  Były mąż Edyty Górniak pojawił się w Sądzie Rejonowym dla Warszawy Mokotowa po nocy spędzonej w areszcie. 13 lipca na przejściu dla pieszych w al. KEN niedaleko ul. Dzwonniczej w Warszawie nie dostosował prędkości do obowiązującego w tym miejscu ograniczenia i potrącił na czerwonym świetle idącą do kościoła kobietę - Ewę J. 63-latka zmarła na miejscu.  Badanie moczu wykazało obecność kokainy...

 • Mąż ograniczał Edytę Górniak?

  Maja Sablewska, obecna menedżer Edyty Górniak, w krytycznym tonie wypowiada się na temat Dariusza Krupy, byłego męża i opiekuna piosenkarki.

 • Były mąż Edyty Górniak potrącił kobietę! Zginęła na miejscu!

  Dariusz K. (38 l.) potrącił ze skutkiem śmiertelnym 63-letnią kobietę!

 • Fochy Edyty Górniak

  Edyta Górniak miała wystąpić podczas rozpoczynającego się 13 czerwca festiwalu Opole 2008. Jednak gwiazda nie pojawi się na deskach amfiteatru. Powód? Zbyt wczesna godzina koncertu.

Wideo na temat: mąż edyty górniak
 • Były mąż Edyty Górniak wziął potajemny ślub?

  Były mąż Edyty Górniak wziął potajemny ślub? Portale plotkarskie rozpisują się o rzekomym pobraniu się Izabeli Adamczyk oraz Dariusza K. Do ślubu miało dojść w październiku, a świadczyć ma o tym zmiana statusu związku Adamczyk na Facebooku. Decyzja o ślubie podyktowana miała być dobrem ich 3-letniej córki oraz zadbaniem o interesy Dariusza K. (Agencja TVN/x-news)

 • Przypadkowy mąż

  Komedia romantyczna "Przypadkowy mąż" jest pełną pasji i zabawnych zwrotów akcji opowieścią kierowaną do widzów, którzy wierzą w wielką miłość i mają poczucie humoru. Nie widzieliście niczego zabawniejszego od czasu "Dziennika Bridget Jones"! Film "Przypadkowy mąż" to dowód na to, że ogniste, pełne żaru uczucie potrafi wybuchnąć między dwojgiem ludzi równie gwałtownie jak pożar w Nowym Jorku. Pełen humoru, ciepła scenariusz i gwiazdorska obsada: Uma Thurman, Colin Firth, Isabella Rossellini,...

 • Wyszłam za mąż, zaraz wracam

  Isabelle pragnie za wszelką cenę złamać klątwę, która ciąży na jej rodzinie. Od pokoleń wszystkie pierwsze małżeństwa kończyły się fiaskiem. Postanawia więc poślubić mężczyznę, którego kocha, według ściśle przemyślanej strategii: znajdzie faceta, uwiedzie go, poślubi, po czym natychmiast się z nim rozwiedzie. Można powiedzieć, plan doskonały, gdyby nie postać Jean-Yves'a Berthier. Isabelle będzie musiała przemierzyć świat od Kilimandżaro po Moskwę. Czeka ją niezwykła podróż poślubna: na...

Dyskusje na temat: mąż edyty górniak