• Informacje na temat:

  mąż hanki mostowiak

Artykuły na temat: mąż hanki mostowiak
 • Mostowiaków portret własny

  Barbara i Lucjan (Teresa Lipowska i Witold Pyrkosz), którzy wydają się odporni na upływ czasu, są najlepszą wizytówką "M jak miłość", najpopularniejszego od 13 lat serialu w Polsce. Z okazji emisji 1000. odcinka prezentujemy Wam subiektywną historię rodu Mostowiaków w pigułce.

 • Zdrada w "M jak miłość"

  Nad małżeństwem Hanki i Marka (Małgorzata Kożuchowska i Kacper Kuszewski) wiszą czarne chmury. W grę wchodzi ta trzecia, czyli dawna miłość Mostowiaka, Grażyna (Bożena Stachura).

 • Jaka była Hanka Mostowiak?

  W poniedziałek (7 listopada) zmarła główna bohaterka serialu "M jak miłość". Wiadomość o śmierci Hanki Mostowiak zelektryzowała media. Jaką więc była osobą?

 • Samobójstwo w "M jak miłość"

  Ciężkie chwile czekają Marka (Kacper Kuszewski) i Michała (Paweł Okraska). Okaże się, że Grażyna (Bożena Stachura) nie żartowała, gdy groziła Mostowiakowi samobójstwem. Czy mąż ją uratuje?

 • Zmiany u Lubiczów i Mostowiaków!

  Rok temu wydawało się, że czas cykli fabularnych nadawanych latami odchodzi do przeszłości. Publiczności ubywało. Aktorzy zapowiadali rezygnacje z ról. Wystarczyło nagłośnienie śmierci Hanki Mostowiak (Małgorzata Kożuchowska), by wezbrało zainteresowanie serialem. Podobnie stało się z "Klanem" po wypadku Ryśka (Piotr Cyrwus). W "M jak miłość" nadal będziemy śledzić losy owdowiałego Marka...

 • "M jak miłość": Zostawi żonę

  Tego jeszcze w "M jak miłość" nie było! Lucjan Mostowiak, stateczny senior rodu, pakuje manatki i wyprowadza się z domu.

 • Awans Hanki Mostowiak

  Kolejny sukces Hanki Mostowiak, która małymi kroczkami pnie się po szczeblach kariery w szkole. Wkrótce przestanie być panią świetlicową. Sprawdź, na kogo awansuje!

 • Kluźniak wróci do "M jak miłość"?

  Do ulubionej telenoweli Polaków dołączyła stosunkowo niedawno, ale jej rola szybko stała się ważna. Ewa zdobyła nie tylko serce Mostowiaka, ale i sympatię widzów. Czyżby teraz sprawy osobiste Dominiki Kluźniak miały spowodować zwrot w scenariuszu?

 • Karolak: Śmierć Hanki? Żenada!

  Tomasz Karolak , serialowy mąż Małgorzaty Kożuchowskiej z produkcji "Rodzinka.pl", w ostrych słowach komentuje ekranową śmierć Hanki Mostowiak. Według niego to "promocja śmierci"...

 • Wiecznie żywi i kochani

  W sezonie wakacyjnym ekipa "Klanu" spokojnie wypoczywa. Barbara Bursztynowicz w USA, Andrzej Grabarczyk na Mazurach. Natomiast "M jak miłość" nadal się kręci. Urlop jednak ma w planie. Stare, dobre seriale przygotowują się do jesiennego powrotu na antenę.

Dyskusje na temat: mąż hanki mostowiak
 • Re: "M jak miłość": Znamy powód kłopotów Wojtusia!

  Ile razy mam się odwoływać do waszych sumień, no ile razy? Już zapomnieliście o ś.p. Hance Mostowiak? Dlaczego nie widzę was nad jej grobem? Nikt z was nie przyjdzie posprzątać zwiędłych liści, nie położy świeżych kwiatów, nie zapali znicza na Jej mogile. Jedynie my z grupą przyjaciółek dbamy o pamięć nieodżałowanej Hanki. Nawet taki niby kochający Ją mąż Marek, a też nie odwiedza grobu Hanki

 • Re: "M jak miłość": Nowa Barbara, ślub i niespodziewany romans!

  Tak, ś.p. Hanka Mostowiak zginęła w tragicznym wypadku. Cały czas odwołuję się do waszych sumień. Gdzie je macie, że nie przyjdziecie na Jej grób? Jej mąż Marek też nie lepszy. jakiś czas przychodził a teraz co? Zapomniał o Niej i cieszy się z nową kobietą, tak jakby Hanki nigdy w jego życiu nie było. Tylko ja i moja grupa koleżanek pamiętamy o Hani.

 • Re: Kulisy wypadku Hanki Mostowiak!

  rozpustnica. powinna sie roztrzaskac i krew powina byc w calym aucie jak w filmach tarantino. tak powinny ginąć zony ktore zdradzają mezow. A co do odejscia ... he he.. wszyscy wiedzą ze miala dosc gry w serialu a nie producent zaplanowal smierc ... PR ściema. to akurat nie ona zdradzała męża tylko mąż ją....

 • Re: Hankę Mostowiak czeka śmierć?

  Hanka zostaje uśmiercona przez siostrę bliźniaczkę, której nie powiodło się w życiu, a która odkryła, że ma lepiej sytuowaną siostrę. Podobna aktorka wchodzi w życie Mostowiaków, a jej "mąż" jest zachwycony odmianą Hanki, jej nieodkrytymi umiejętnościami, np. niby Hanka umie wyciągać niezauważenie pieniądze z portfela innych osób itp. Otwiera się pole do zabawnych i zaskakujących sytuacji.

 • Re: Hankę Mostowiak czeka śmierć?

  moim zdaniem powinna zostać porwana z młości przez cygana lub araba i powinien Mąż jej starać sie o jej odNALEZIENIE Fabuła toczyłaby się w napiętym wątku wśród krajów arbskich lub wśród wędrujących i uciekających cyganów, a anstpnie mąż powinien dostać wiadomość, iż została uśmiercona i że naprzykłąd spoczywa w jednym z krajów arabskich,następnie powinien odbyć się pogrzeb po ekschumacji

 • Re: Fani chcą uratować Hankę

  To sie już zdarzyło w "Samym Życiu" i pózniej się przyzwyczaimy do innej twarzy,ale zastanawia mnie postawa Hanki(dotyczy zdrady).Jest jak dotąd zawzieta,a przecież to ona pierwsza zdradziła.Mało tego zostawiła małe dziecko i poszła do kochanka.To ze był umierający to żadne tlumaczenie.Gdyby przeżył to może Hanka nie nazywałaby sie już Mostowiak.,to było odpłacenie pięknym za nadobne.(to że Marek